Česká Třebová 2015 - O putovní pohár starosty města Česká Třebová

Liga: VCU
Místo: Česká Třebová
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 12. 09. 2015 10:00
Kontakt:   Michal Daněk
Telefon:  605 868 586

Začátek rezervace: 02. 09. 2015 10:00
Konec rezervace: 12. 09. 2015 10:00
Začátek tipování:  02. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2015 00:00
Zadal: Martin Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ceska-trebova-6554.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Třebová UOMartin Valda
22Letohrad - Kunčice BUOMartin Valda
33Bystřec AUOMartin Valda
44Knapovec UOMartin Valda
55Dolní Čermná UOMartin Prachař
66Nepomuky UOLukáš Lešikar
77Dolní Libchavy UOMichal Daněk
88Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
99Letohrad - Červená bUOIvan Felkl
1010Lukavice AUOPetr Hlaváček
1111Lanšperk UOJan Beneš
1212Bystřec BUOMichal Daněk
1313Bošín UOEvžen Kalousek
1414Letohrad - Orlice BUODavid Lauterbach
1515Lukavice BUOPetr Hlaváček
1616Mostek UOKamil syrový
1717Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1818Brandýs nad Orlicí UOMichal Pavlicek
1919Černovír BUOJakub Brodina
2020Dolní Dobrouč UOJiří Skalický
2130Česká Třebová XUOMichal Daněk
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bystřec UOMichal Daněk
24Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
35Letohrad - Červená UOHonzin Matějka
46Nekoř UOTereza Štěpánková
57Letohrad - Kunčice BUOPetr Hlaváček
68Česká Rybná UOLucie Raliková
79Česká Třebová SkuhrovUOMichal Daněk
820Nepomuky UOKateřina Krudencová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO--17,032014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bystřec AUO--17,102014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice CUO--17,192014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lukavice AUO--17,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Brandýs nad Orlicí UO--17,762014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,912014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lanšperk UO--18,332014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Turov UO--18,752014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolní Čermná UO--18,952015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bystřec BUO--19,362015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nekoř UO--19,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Červená BUO--19,732015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Nepomuky UO--19,742014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dolní Dobrouč UO--19,772015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Horní Čermná AUO--19,842015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Třešňovec AUO--20,122014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dolní Čermná UO--20,272014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bošín UO--20,282014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mostek UO--20,342014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Přívrat UO--20,732015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Česká Třebová UO--21,662015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Brandýs nad Orlicí UO--21,882015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lukavice BUO--22,042014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Horní Čermná AUO--22,932014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nepomuky UO--23,602015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Černovír BUO--27,692015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Knapovec UO--27,762015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Česká Třebová BUO--28,062014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Česká Třebová XUO--28,322015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  - Letohrad Orlice---28,362015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Parník UO--29,462015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Přívrat UO--30,192014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Červená BUO--34,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lukavice AUO--37,642015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bošín UO--39,572015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lanšperk UO--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Parník UO--NP2014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Mostek UO--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Horní Třešňovec AUO--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Lukavice BUO--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/19 Česká Třebová, UO, O pohár starosty města Česká Třebová
VCU
2009/07/18 Česká Třebová, UO, O pohár starosty města Česká Třebová
VCU
2013/07/27 Česká Třebová, O pohár
VCU
2014/07/19 Česká Třebová, O pohár starosty města
VCU
2015/09/12 Česká Třebová, O putovní pohár starosty města Česká Třebová
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže