Český Rudolec 2018 - XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 12. 2018 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 28. 10. 2018 18:00
Konec rezervace: 25. 11. 2018 23:59
Začátek tipování:  08. 12. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 12. 2018 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XIV ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 8. prosince 2018

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B

 


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 25. 11. 2018 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 25. 11. 2018 na účet 0282914133/0800. Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789) Týmy, které do 25. 11. 2018 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 110 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 25. 11. 2018
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

!!! Prvních 10 týmů mužů a 5 týmů žen z minulého ročníku má možnost volby startovního pořadí před zahájením oficiální rezervace!!!

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-10000.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kamenice nad Lipou mužiPEOndřej Huml
22Kostníky ženyTRDankaKa
33Ústrašice ženyTAOndřej Huml
44Žirovnice PEPetr Volavka
55Bačice ženyTROndřej Huml
66Markvarec mužiJHOndřej Huml
77Mysletice mužiJIOndřej Huml
88Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
99Heřmaneč mužiJHOndřej Huml
1010Strmilov mužiJHOndřej Huml
1111Drunče mužiJHOndřej Huml
1212Krasonice mužiJIOndřej Huml
1313Černín MuziZNOndřej Huml
1414Chotěmice mužiTAOndřej Huml
1515Chotýčany mužiCBOndřej Huml
1616Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
1717Panské Dubenky JIPetr Volavka
1818Třebelovice TRJosef Bulíček
1919Studená JHVojtěch Doležel
2020Dešná MuzuJHOndřej Huml
2121Bechov mužiMBTadeáš Odstrčilík
2222Štítary ženyDOOndřej Huml
2323Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
2424Trnava mužiTROndřej Huml
2525Zdešov ženyJHOndřej Huml
2626Lanšperk mužiUOOndřej Huml
2727Kaliště JIVlastimil Kovar
2828Kostníky Muži TRRadek Kantner
2929Rybova Lhota TALukáš Kouba
3030Bechov ženyMBTadeáš Odstrčilík
3131Zajíčkov PEMichaela Hejdová
3232Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
3333Čikov TRMilan Prochazka
3434Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
3535Ústrašice TAFrantišek Ježek
3636Krotějov SportTADavid Kozel
3737Štítary muži, ADOMiroslav Žáček
3838Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
3939Litovany mužiTROndřej Huml
4040Police TRPavel
4141Dolní Němčice mužiJHOndřej Huml
4242Přídolí CKDaniela Krulická
4343Počátky mužiPEOndřej Huml
4444Mladoňovice mužiTROndřej Huml
4545Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
4646Polště JHJirka Písař
4747Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
4848Horní Pole JHMiroslav Švehla
4949Čechtín TRMarek Vaněk
5050Rácovice TROndřej Šťastný
5151Dolní Žďár ŽenyJHMichaela Nováková
5252Budišov TRMarek Vaněk
5353Ledenice CBKuba Kohoutek
5454Horní Pole Ženy JHMiroslav Švehla
5555Roseč JHJan Šachl
5656Prosetín CRMates
5757Želetava TRPavel Kos
5858Zliv CBJan Dvořák
5959Višňová JHAleš
6060Menhartice TRJosef Bulíček
6161Lesná ZNLuboš Svoboda
6262Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
6363Zdislavice BNTomáš Švec
6464Benešova Hora PTLada Firesport
6565Libkova Voda PEVena Drahný
6666Nová Včelnice JHPavlína Jirků
6767Budeč mužiJHMatěj Šmahel
6868Zdislavice ženyBNMarie Kotová
6969Tučapy TAMarek Kuttelwascher
7070Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
7171Choustník TADavid Dvořák
7272Zhoř u Tábora MuziTAOndřej Huml
7373Hodov TRSDH Hodov
7474Lesná MužiTROndřej Huml
7575Nová Ves JIVojtěch Houdek
7676Malšice TAFrantišek Kučera
7777Zahorčice STMilan Přibyl
7878Bohdalín PELukáš Přibyl
7979Želeč TAJakub Houdek
8080Žďár nad Sázavou 1 Nové VeselíZROndřej Huml
8181Rynárec PEJan Šátek
8282Dačice I Peč mužiJHOndřej Huml


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI--14,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE--14,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dešná BJH--14,702019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO--14,752019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mysletice JI--14,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libkova Voda PE--14,952019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--15,092019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Budeč JH--15,312019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--15,502019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želetava TR--15,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sedlčany PB--15,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dehtín KT--15,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Markvarec JH--16,102019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Černín ZN--16,112019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lanšperk UO--16,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rybova Lhota TA--16,522019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Věž HB--16,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolní Dobrouč UO--17,112019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Grešlové Mýto ZN--17,232019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Slavošovice CB--17,272019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zhoř u Tábora TA--17,472019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Žirovnice PE--17,542019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Choustník TA--17,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Strmilov JH--17,662019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mochtín #20centimeterKT--18,122019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Tučapy TA--18,352019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Černovír UO--18,552019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Světlá nad Sázavou AHB--18,632019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Peč JH--18,772019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Střížov CB--18,802019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--18,852019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Český Rudolec JH--18,892019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kaliště JI--19,062019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stachy PT--19,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Štítary BDO--19,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Petrovice TR--19,912019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR--18,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slapy TA--18,432019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slapy TA18,1618,7018,702019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  - Mělník Blata---19,022019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Cerekev JI--19,402019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Strachoňovice JI19,4519,4519,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary DO--19,612019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Včelnice JH19,7818,9019,782019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zajíčkov PE19,6020,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Boršov JI21,3919,4421,392019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH--21,482019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zdešov JH22,2220,2422,222019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Batelov JI19,4322,3622,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Choustník TA--22,592019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Včelnice JH--23,872019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Stříbřec JH--24,302019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cizkrajov JH--24,772018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sedlejov JI25,0420,5325,042019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hamr JH--25,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Choustník TA21,1826,5826,582019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Choustník TA--27,432018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strachoňovice JI--29,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kaliště JI--39,592019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Hrdějovice CB--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Budišov TR--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Batelov JI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bačice TR--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolní Cerekev JINPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Zhoř u Tábora TA--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Boršov JI--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lásenice JHDSQDSQDSQ2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga