Český Rudolec 2018 - XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 12. 2018 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 28. 10. 2018 18:00
Konec rezervace: 25. 11. 2018 23:59
Začátek tipování:  08. 12. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 12. 2018 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XIV ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 8. prosince 2018

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B

 


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 25. 11. 2018 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 25. 11. 2018 na účet 0282914133/0800. Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789) Týmy, které do 25. 11. 2018 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 110 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 25. 11. 2018
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

!!! Prvních 10 týmů mužů a 5 týmů žen z minulého ročníku má možnost volby startovního pořadí před zahájením oficiální rezervace!!!

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-10000.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kamenice nad Lipou mužiPEOndřej Huml
22Kostníky ženyTRDankaKa
33Ústrašice ženyTAOndřej Huml
44Žirovnice PEPetr Volavka
55Bačice ženyTROndřej Huml
66Markvarec mužiJHOndřej Huml
77Mysletice mužiJIOndřej Huml
88Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
99Heřmaneč mužiJHOndřej Huml
1010Strmilov mužiJHOndřej Huml
1111Drunče mužiJHOndřej Huml
1212Krasonice mužiJIOndřej Huml
1313Černín MuziZNOndřej Huml
1414Chotěmice mužiTAOndřej Huml
1515Chotýčany mužiCBOndřej Huml
1616Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
1717Panské Dubenky JIPetr Volavka
1818Třebelovice TRJosef Bulíček
1919Studená JHVojtěch Doležel
2020Dešná MuzuJHOndřej Huml
2121Bechov mužiMBTadeáš Odstrčilík
2222Štítary ženyDOOndřej Huml
2323Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
2424Trnava mužiTROndřej Huml
2525Zdešov ženyJHOndřej Huml
2626Lanšperk mužiUOOndřej Huml
2727Kaliště JIVlastimil Kovar
2828Kostníky Muži TRRadek Kantner
2929Rybova Lhota TALukáš Kouba
3030Bechov ženyMBTadeáš Odstrčilík
3131Zajíčkov PEMichaela Hejdová
3232Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
3333Čikov TRMilan Prochazka
3434Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
3535Ústrašice TAFrantišek Ježek
3636Krotějov SportTADavid Kozel
3737Štítary muži, ADOMiroslav Žáček
3838Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
3939Litovany mužiTROndřej Huml
4040Police TRPavel
4141Dolní Němčice mužiJHOndřej Huml
4242Přídolí CKDaniela Krulická
4343Počátky mužiPEOndřej Huml
4444Mladoňovice mužiTROndřej Huml
4545Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
4646Polště JHJirka Písař
4747Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
4848Horní Pole JHMiroslav Švehla
4949Čechtín TRMarek Vaněk
5050Rácovice TROndřej Šťastný
5151Dolní Žďár ŽenyJHMichaela Nováková
5252Budišov TRMarek Vaněk
5353Ledenice CBKuba Kohoutek
5454Horní Pole Ženy JHMiroslav Švehla
5555Roseč JHJan Šachl
5656Prosetín CRMates
5757Želetava TRPavel Kos
5858Zliv CBJan Dvořák
5959Višňová JHAleš
6060Menhartice TRJosef Bulíček
6161Lesná ZNLuboš Svoboda
6262Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
6363Zdislavice BNTomáš Švec
6464Benešova Hora PTVladimír Jírovec
6565Libkova Voda PEVena Drahný
6666Nová Včelnice JHPavlína Jirků
6767Budeč mužiJHMatěj Šmahel
6868Zdislavice ženyBNMarie Kotová
6969Tučapy TAMarek Kuttelwascher
7070Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
7171Choustník TADavid Dvořák
7272Zhoř u Tábora MuziTAOndřej Huml
7373Hodov TRSDH Hodov
7474Lesná MužiTROndřej Huml
7575Nová Ves JIVojtěch Houdek
7676Malšice TAFrantišek Kučera
7777Zahorčice STMilan Přibyl
7878Bohdalín PELukáš Přibyl
7979Želeč TAJakub Houdek
8080Žďár nad Sázavou 1 Nové VeselíZROndřej Huml
8181Rynárec PEJan Šátek
8282Dačice I Peč mužiJHOndřej Huml


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů
-
2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka
-
2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2019/07/21 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B
-
2019/07/26 Milevsko rybník Pytlák, Noční soutěž " O pohár Jihočeských týdeníků"
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2019/07/27 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2019/07/27 Francova Lhota, 2B (SMHL)
-
2019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce
-
2019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/07/28 Lužná - hřiště TJ Sokol, 54. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2019/08/03 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B
-
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - 7. kolo NHHL 2019
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga