Český Rudolec 2022 - XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 03. 12. 2022 09:00
Kontakt:   SDH Český Rudolec
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 23. 10. 2022 18:00
Konec rezervace: 20. 11. 2022 23:59
Začátek tipování:  03. 12. 2022 20:00
Konec hlasování: 03. 12. 2022 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://m.facebook.com/profile.php?id=100063443036326

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 3. prosince 2021

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 20. 11. 2022 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 20. 11. 2022 na účet 9152813001/5500. !!!!!!Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789)!!!!!! Týmy, které do 20. 11. 2022 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 100 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov

Internetové přihlašování

začátek 23. 10. 2022 v 18:00

konec 20. 11. 2022 v 23:59

 

 

Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení soutěže vlivem špatné situace ohledně COVID 19

Děkujeme za pochopení

 

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-12854.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Strmilov MužiJHOndřej Huml
22Přísečná CKMates Musil
33Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
44Křenovice CBDavid Mádl
55Roseč JHJan Šachl
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Heraltice TRJan Neuman
88Kostníky Ženy TRMichaela Michalová
99Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
1010Markvarec JHPetr Štěpán
1111Batelov JIMichal Procházka
1212Dolní Žďár Ženy AJHMichaela Nováková
1313Černín MužiZNOndřej Huml
1414Chotěmice MuziTAOndřej Huml
1515Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
1616Dešná JHOndřej Huml
1717Zdislavice BNPetr Štěpán
1818Horní Meziříčko JHPetr Volavka
1920Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
2022Kostníky TRDankaKa
2124Panské Dubenky JIPetr Volavka
2225Bojanovice ZNRoman Moravčík
2326Dolní Žďár Ženy BJHMichaela Nováková
2427Choustník TADavid Dvořák
2528Mochtín MužiKTJakub Houba
2629Štítary Ženy DOMartina Hradecká
2730Lanšperk Muži, UOUOpetr
2831Police TRMartin Puchnar
2932Třebětice JHPatrik Plachý
3033Dolní Žďár JHMichaela Nováková
3134Újezd ZNFilip Krupica
3235Kostelec u Heřmanova Městce CRLukáš Mazura
3336Žirovnice PEAdam Hamerník
3438Peč JHRoman Vázler
3539Slavošovice CBOndřej Huml
3640Plešovice ŽenyCKOndřej Huml
3741Choltice PALukáš Mazura
3842Hoštice KMRadoslav Gregor
3943Jakubov u Moravských Budějovic Ženy TRVendula Vejmelkova
4044Střížov SDH Střížov, mužiCBVojtěch Špulka
4145Štítary MužiDOMilena Jankovská
4246Sedlčany PBJarous Janský
4348Litovany TRTomáš Juřena
4449Police BTRPavel
4550Jaronice CBJan Völfl
4653Světlá nad Sázavou B muži HBZdeněk Klement
4754Kamenice nad Lipou MužiPETomáš Bulant
4855Krasonice JILukáš Pivonka
4957Střížov SDH Střížov A, mužiCBVojtěch Špulka
5058Libkova Voda PEVena Drahný
5159Slavonice JHJan Dvořák
5260Lesná TRPavel Vlček
5361Žirovnice ŽenyPEEliška Švadlenová
5462Výčapy BTRTomáš Ošmera
5563Střížovice JHMiroslav Horálek
5667Žitná PTJosef Ludačka
5768Markvartice ŽenyTRStanda Urban
5870Hluboká u Borovan CBTomáš Heinzl
5971Nová Ves JIVojtěch Houdek
6072Malšice MužiTAFrantišek Kučera
6173Budíkovice MužiTRSDH Budíkovice
6275Plešovice MužiCKDenisa Lavičková
6376Tučapy TAOndřej Huml


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI--14,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE--14,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dešná BJH--14,702019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO--14,752019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mysletice JI--14,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libkova Voda PE--14,952019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--15,092019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Budeč JH--15,312019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--15,502019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želetava TR--15,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sedlčany PB--15,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dehtín KT--15,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Markvarec JH--16,102019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Černín ZN--16,112019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lanšperk UO--16,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rybova Lhota TA--16,522019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Věž HB--16,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolní Dobrouč UO--17,112019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Grešlové Mýto ZN--17,232019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Slavošovice CB--17,272019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zhoř u Tábora TA--17,472019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Žirovnice PE--17,542019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Choustník TA--17,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Strmilov JH--17,662019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mochtín #20centimeterKT--18,122019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Tučapy TA--18,352019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Černovír UO--18,552019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Světlá nad Sázavou AHB--18,632019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Peč JH--18,772019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Střížov CB--18,802019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--18,852019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Český Rudolec JH--18,892019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kaliště JI--19,062019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stachy PT--19,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Štítary BDO--19,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Petrovice TR--19,912019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR--18,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slapy TA--18,432019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slapy TA18,1618,7018,702019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  - Mělník Blata---19,022019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Včelnice JH19,0619,0219,062022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Cerekev JI--19,402019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Strachoňovice JI19,4519,4519,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štítary DO--19,612019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Včelnice JH19,7818,9019,782019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zajíčkov PE19,6020,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kamenice nad Lipou PE20,3519,9920,352022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Boršov JI21,3919,4421,392019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zdešov JH--21,482019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Batelov JI21,5521,1621,552022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zdešov JH22,2220,2422,222019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Žirovnice PE22,2821,3122,282022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Batelov JI19,4322,3622,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Choustník TA--22,592019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Strachoňovice JI23,2622,9023,262022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nová Včelnice JH--23,872019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Stříbřec JH--24,302019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Cizkrajov JH--24,772018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sedlejov JI25,0420,5325,042019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hamr JH--25,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Choustník TA21,1826,5826,582019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Choustník TA--27,432018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Strachoňovice JI--29,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kaliště JI--39,592019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Hrdějovice CB--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Budišov TR--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Batelov JI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bačice TR--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dolní Cerekev JINPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Zhoř u Tábora TA--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Boršov JI--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lásenice JHDSQDSQDSQ2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2021/12/04 Český Rudolec ZRUŠENO, XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec
PLPU
2022/12/03 Český Rudolec, XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/12/10 Čertovské Vrbětice, X. ročník, Vrbětice
-
2022/12/10 Cvičiště Kojatín, X.ročník O VÁNOČNÍHO KAPRA
-
2022/12/17 Budíkovice, II. ročník Vánočního poháru SDH Budíkovice
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/08/05 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík 2B (7.kolo MSL)
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga