Český Rudolec 2022 - XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 03. 12. 2022 09:00
Kontakt:   SDH Český Rudolec
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 23. 10. 2022 18:00
Konec rezervace: 20. 11. 2022 23:59
Začátek tipování:  03. 12. 2022 20:00
Konec hlasování: 03. 12. 2022 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://m.facebook.com/profile.php?id=100063443036326

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 3. prosince 2021

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 20. 11. 2022 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 20. 11. 2022 na účet 9152813001/5500. !!!!!!Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789)!!!!!! Týmy, které do 20. 11. 2022 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 100 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov

Internetové přihlašování

začátek 23. 10. 2022 v 18:00

konec 20. 11. 2022 v 23:59

 

 

Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení soutěže vlivem špatné situace ohledně COVID 19

Děkujeme za pochopení

 

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-12854.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Strmilov MužiJHOndřej Huml
22Přísečná CKMates Musil
33Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
44Křenovice CBDavid Mádl
55Roseč JHJan Šachl
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Heraltice TRJan Neuman
88Kostníky Ženy TRMichaela Michalová
99Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
1010Markvarec JHPetr Štěpán
1111Batelov JIMichal Procházka
1212Dolní Žďár Ženy AJHMichaela Nováková
1313Černín MužiZNOndřej Huml
1414Chotěmice MuziTAOndřej Huml
1515Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
1616Dešná JHOndřej Huml
1717Zdislavice BNPetr Štěpán
1818Horní Meziříčko JHPetr Volavka
1920Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
2022Kostníky TRDankaKa
2124Panské Dubenky JIPetr Volavka
2225Bojanovice ZNRoman Moravčík
2326Dolní Žďár Ženy BJHMichaela Nováková
2427Choustník TADavid Dvořák
2528Mochtín MužiKTJakub Houba
2629Štítary Ženy DOMartina Hradecká
2730Lanšperk Muži, UOUOpetr
2831Police TRMartin Puchnar
2932Třebětice JHPatrik Plachý
3033Dolní Žďár JHMichaela Nováková
3134Újezd ZNFilip Krupica
3235Kostelec u Heřmanova Městce CRLukáš Mazura
3336Žirovnice PEAdam Hamerník
3438Peč JHRoman Vázler
3539Slavošovice CBOndřej Huml
3640Plešovice ŽenyCKOndřej Huml
3741Choltice PALukáš Mazura
3842Hoštice KMRadoslav Gregor
3943Jakubov u Moravských Budějovic Ženy TRVendula Vejmelkova
4044Střížov SDH Střížov, mužiCBVojtěch Špulka
4145Štítary MužiDOMilena Jankovská
4246Sedlčany PBJarous Janský
4348Litovany TRTomáš Juřena
4449Police BTRPavel
4550Jaronice CBJan Völfl
4653Světlá nad Sázavou B muži HBZdeněk Klement
4754Kamenice nad Lipou MužiPETomáš Bulant
4855Krasonice JILukáš Pivonka
4957Střížov SDH Střížov A, mužiCBVojtěch Špulka
5058Libkova Voda PEVena Drahný
5159Slavonice JHJan Dvořák
5260Lesná TRPavel Vlček
5361Žirovnice ŽenyPEEliška Švadlenová
5462Výčapy BTRTomáš Ošmera
5563Střížovice JHMiroslav Horálek
5667Žitná PTJosef Ludačka
5768Markvartice ŽenyTRStanda Urban
5870Hluboká u Borovan CBTomáš Heinzl
5971Nová Ves JIVojtěch Houdek
6072Malšice MužiTAFrantišek Kučera
6173Budíkovice MužiTRSDH Budíkovice
6275Plešovice MužiCKDenisa Lavičková
6376Tučapy TAOndřej Huml


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--13,512018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Čikov TR--13,782018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Bohdalín PE--14,452018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Želetava TR--14,552018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Chotěmice TA--14,982018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Dešná JH--15,082018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Kamenice nad Lipou PE--15,152018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Slavošovice CB--15,252018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Lesná TR--15,682018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Lesná ZN--15,752018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Dolní Němčice JH--15,942018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Drunče JH--15,952018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Čechtín TR--15,952018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Černín ZN--15,982018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Libkova Voda PE--16,182018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Ledenice CB--16,502018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Zliv CB--16,772018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Český Rudolec JH--16,782018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Zhoř u Tábora TA--16,852018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Rybova Lhota TA--17,112018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Budeč JH--17,312018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Lanšperk UO--17,422018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Hodov TR--17,902018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Tučapy TA--18,102018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Benešova Hora PT--18,152018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Nová Ves JI--18,252018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Kostníky TR--18,342018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Zdislavice BN--18,472018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Chotýčany CB--18,702018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Želeč TA--19,032018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
31.  Kaliště JI--19,252018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
32.  Přídolí CK--19,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
33.  Horní Meziříčko BJH--19,902018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
34.  Strmilov JH--20,032018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
35.  Menhartice TR--20,132018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
36.  Horní Pole JH--20,512018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
37.  Dolní Dobrouč UO--21,072018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
38.  Bechov MB--22,212018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
39.  Horní Meziříčko JH--22,502018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
40.  Litovany TR--23,312018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
41.  Malšice TA--26,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
42.  Studená JH--32,962018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrdějovice BCB--1,962018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Štítary DO--18,092018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--18,452018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Nová Včelnice JH--18,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Panské Dubenky JI--18,872018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Bačice TR--18,972018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Budišov TR--19,012018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Kostníky TR--21,952018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Chválkov PE--22,622018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Zdešov JH--22,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Dolní Žďár JH--25,072018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Bechov MB--26,792018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Zajíčkov PE--27,472018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Horní Pole JH--42,022018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec
PLPU
2022/12/03 Český Rudolec, XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2023/09/16 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Čský Rudolec
PLPU
2023/12/02 Český Rudolec, XVII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/27 Křenovice, 1. ročník soutěže dětí v PÚ Křenovice
-
2024/04/27 neplatná soutěž, .....
-
2024/04/28 Široká Niva-fotbalové hřiště, soutěž 2B-muži, ženy
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/04 Merklín, O pohár Merklínského Krokodýla 2B
-
2024/05/04 Kamenice, Memoriál Dr. Arnošta Káby
-
2024/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2024/05/05 Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B)
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/08 Hradec, Memoriál V. Kašpárka
-
2024/05/10 Větřkovice, Noční soutěž SDH Větřkovice
-
2024/05/11 Sušice, Okresní kolo dorostu
-
2024/05/11 Hasičská zbrojnice, HANÁCKÝ POHÁR přípravka, mladší a starší žáci.
-
2024/05/11 Valšov-fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/05/11 Jindřichův Hradec, areál HZS, O Pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2024/05/11 Sušice, Okresní soutěž 60 m jednotlivci
-
2024/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup dětské útoky
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/25 Rábí, Okresní kolo hry Plamen
-
2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice
-
2024/05/25 Litovany, O pohár starosty obce
-
2024/05/25 Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž
-
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
Kdy Kde Liga