Č. Rudolec, hasičský areál 2013 - X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 05. 2013 13:00
Kontakt:   Vladimír Šabatka
Telefon:  723 191 473

Začátek rezervace: 21. 03. 2013 20:00
Konec rezervace: 04. 05. 2013 13:00
Začátek tipování:  04. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2013 00:00
Zadal: Vladimír Šabatka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=32313

Poznámka pořadatele

Hasičský areál Na Krajdalkách 

Zahájení soutěže v 13:15 hodin, soutěž otevřena po dobu celého konání

Soutěž dle pravidel požárního sportu na 3B - muži, ženy - 2B

Startovné 150, - Kč

Poháry pro první tři místa, věcné ceny

Občerstvení zajištěno

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-2013-05-04-3699.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Český Rudolec mužiJHVladimír Šabatka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chotěmice TA16,7216,5416,722019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov sportTA16,7615,9716,762019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,8816,4316,882019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice AJI17,1416,5717,142019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sedlatice AJI16,8017,4117,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  - Zdakarus-17,6517,3417,652019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE17,6717,0017,672016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Markvarec JH17,6916,9917,692019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH16,9817,7917,792019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dolní Němčice JH--17,812018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Český Rudolec JH--17,832018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sedlejov JI17,8117,8917,892019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mysletice JI17,9317,7317,932019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sedlatice BJI17,9317,6517,932019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mysletice JI17,8618,0118,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Heřmaneč JH18,2018,1818,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Heřmaneč JH17,8818,2718,272019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kamenice nad Lipou PE17,0518,2918,292016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolní Němčice JH18,3217,8718,322019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH--18,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žirovnice PE18,3518,1318,352017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mysletice JI--18,432018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Drunče JH18,4918,2118,492016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Český Rudolec JH18,6018,2018,602016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Strmilov JH18,7118,3818,712016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žirovnice PE18,2718,7218,722016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žirovnice PE--18,772018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nevcehle JI18,7717,6118,772016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Božejovice TA17,8518,7918,792019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krasonice JI18,8218,0718,822016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Strachoňovice JI18,7018,9218,922019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Cizkrajov JH--18,922018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Heřmaneč JH--19,012018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Libkova Voda PE--19,052018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Libkova Voda PE19,3619,3419,362016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lásenice JH19,3619,2519,362019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Milíčov JI19,0419,3819,382019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Batelov JI18,4519,5419,542019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Batelov JI19,5817,8519,582016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Heřmaneč JH19,6418,6819,642017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Markvarec JH19,6619,4419,662017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Žirovnice PE17,7519,7719,772019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Božejovice TA19,8719,5719,872017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Skrýchov u Malšic TA17,3819,9719,972019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kaliště JI19,6920,2320,232017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rynárec PE20,1720,2820,282017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sedlatice BJI--20,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Markvarec JH20,3818,3920,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Božejovice TA20,7019,6020,702016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bílý Kámen JI20,8720,8320,872016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krahulčí JI20,9520,5820,952016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Kaliště JI--21,442018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Panské Dubenky JI21,2421,4621,462019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Rynárec PE--21,822018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rynárec PE21,9819,0421,982019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Počátky PE--22,212018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bílý Kámen JI22,2121,3422,212017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Strachoňovice JI--23,072018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Střížov JI23,3217,3623,322016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Batelov JI17,7524,0224,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Strmilov JH--24,412018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dolní Němčice BJH24,5916,6924,592016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Panské Dubenky JI--26,182018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Rohovka PE21,3227,0227,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Batelov JI--33,592018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kaliště JI40,3640,4140,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rohovka PE21,2142,3842,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Strachoňovice JI56,3360,3760,372017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Libkova Voda PENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Libkova Voda PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Kamenice nad Lipou BPE--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Žďár BJHNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Milíčov JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Choustník TANPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Strmilov JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Strmilov JHNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mysletice JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Počátky PENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Sedlatice BJINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sedlatice AJI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga