Č. Rudolec, hasičský areál 2013 - X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 05. 2013 13:00
Kontakt:   Vladimír Šabatka
Telefon:  723 191 473

Začátek rezervace: 21. 03. 2013 20:00
Konec rezervace: 04. 05. 2013 13:00
Začátek tipování:  04. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2013 00:00
Zadal: Vladimír Šabatka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=32313

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Hasičský areál Na Krajdalkách 

Zahájení soutěže v 13:15 hodin, soutěž otevřena po dobu celého konání

Soutěž dle pravidel požárního sportu na 3B - muži, ženy - 2B

Startovné 150, - Kč

Poháry pro první tři místa, věcné ceny

Občerstvení zajištěno

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-2013-05-04-3699.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Český Rudolec mužiJHVladimír Šabatka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI16,8017,4117,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bohdalín PE17,6717,0017,672016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dolní Němčice JH--17,812018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Český Rudolec JH--17,832018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mysletice JI17,8618,0118,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Heřmaneč JH18,2018,1818,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou PE17,0518,2918,292016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Markvarec JH--18,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žirovnice PE18,3518,1318,352017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mysletice JI--18,432018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Drunče JH18,4918,2118,492016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,6018,2018,602016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Strmilov JH18,7118,3818,712016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žirovnice PE18,2718,7218,722016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žirovnice PE--18,772018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevcehle JI18,7717,6118,772016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Krasonice JI18,8218,0718,822016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Cizkrajov JH--18,922018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Heřmaneč JH--19,012018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libkova Voda PE--19,052018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Libkova Voda PE19,3619,3419,362016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Batelov JI19,5817,8519,582016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Heřmaneč JH19,6418,6819,642017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Markvarec JH19,6619,4419,662017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Božejovice TA19,8719,5719,872017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kaliště JI19,6920,2320,232017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rynárec PE20,1720,2820,282017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sedlatice BJI--20,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Markvarec JH20,3818,3920,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Božejovice TA20,7019,6020,702016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bílý Kámen JI20,8720,8320,872016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Krahulčí JI20,9520,5820,952016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kaliště JI--21,442018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rynárec PE--21,822018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bílý Kámen JI22,2121,3422,212017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Počátky PE--22,212018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Strachoňovice JI--23,072018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Střížov JI23,3217,3623,322016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Batelov JI17,7524,0224,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Strmilov JH--24,412018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Dolní Němčice BJH24,5916,6924,592016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Panské Dubenky JI--26,182018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Rohovka PE21,3227,0227,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Batelov JI--33,592018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kaliště JI40,3640,4140,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rohovka PE21,2142,3842,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Strachoňovice JI56,3360,3760,372017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Milíčov JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Strmilov JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mysletice JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sedlatice BJINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sedlatice AJI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Libkova Voda PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kamenice nad Lipou BPE--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Žďár BJHNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga