X. ročník Mikulášské soutěže 2014 - Náves před kulturním domem

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 06. 12. 2014 09:30
Kontakt:   Jan Ferdan
Telefon:  724 075 185

Začátek rezervace: 08. 11. 2014 09:30
Konec rezervace: 03. 12. 2014 09:30
Začátek tipování:  06. 12. 2014 20:00
Konec hlasování: 06. 12. 2014 00:00
Zadal: Jiri Prazsky

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/pages/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec/385680918592?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

Nositel vyznamenání “ Za mimořádné zásluhy “

 

si Vás dovoluje pozvat na

 

X. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

 

Termín konání: 6. prosince 2014

Místo konání: náves u kulturního domu

 

 

Kategorie: muži 2B

                  ženy 2B

 

 

ØPříjezd do9:00 hod.

ØZahájení ve 9:30 hod.

ØStartovné: 300,-Kč

ØStartovní pořadí je společné muži a ženy.

ØDle pravidel Open ligy

ØSklopné terče, elektrická časomíra

ØSoutěž otevřená po celou dobu konání

ØInternetový přihlašování končí 3.prosince 2014

ØMožnost půjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva

ØMožnost zamluvení startovního pořadí – závazné, aktuální pořadí sledujte na stránkáchwww.firesport.cza na facebooku

ØVýzbroj a výstroj vlastní

ØCelá dráha na asfaltu – povrch dle počasí

 

 

 

 

Pro prvních pět družstev poháry, finanční ceny a věcné ceny.

Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.

Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.

Možnost převlečení družstev v suchu a teple (šatna).

Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě kam jsou všichni srdečně zváni.

 

 

Přihlášky do soutěže zašlete na adresu:     Jan Ferdan

                                                           Tel.: 724 075 185

                                                                  Email: janferdan@centrum.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-6098.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Horní Pole mužiJHJiri Prazsky
22Menhartice mužiTRJiri Prazsky
33Zdešov MužiJHJiri Prazsky
44Dvorce ŽenyJHJiri Prazsky
55Tučapy mužiTAJiri Prazsky
66Ústrašice MužiTAJiri Prazsky
77Heřmaneč MužiJHJiri Prazsky
88Chotýčany MužiCBJiri Prazsky
99Slapy mužiTAVeronika Kozlová
1010Český Rudolec MužiJHJiri Prazsky
1111Stajka mužiJHJiri Prazsky
1212Zdešov ŽenyJHJiri Prazsky
1313Ústrašice ŽenyTAJiri Prazsky
1414Kaliště MužiPEJiri Prazsky
1515Dvorce  mužiTAVeronika Kozlová
1616Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
1717Markvarec JHmartin pecha
1818Panské Dubenky mužiJIJiri Prazsky
1919Roseč JHJan Šachl
2020Chýnov TAJan Kainráth
2121Valtínov MužiJHJiri Prazsky
2222Chlum BCKLukáš Dolejší
2323Nová Včelnice ŽenyJHJiri Prazsky
2424Chotěmice mužiTAPatrik Baláž
2525Mladoňovice TRAleš Daňhel
2626Radonín ženyTRZuzana Číhalová
2727Drunče JHJiří Melecký
2828Chválkov PEJiří Melecký
2929Plešovice CKAntonín Haniš
3030Kostníky TRMartin Bartoš
3131Zhoř u Tábora TARadek Bubník
3232Polště JHVojtěch Písař
3333Chlum u Třeboně mužiJHMartin Janda
3434Novosedly nad Nežárkou mužiJHJan Ferdan
3535Rosice mužiCRMartin Šach
3636Slavošovice slavošoviceCBvit koukal
3737Hornice TRAleš Bobu
3838Dešná mužiJHJan Ferdan
3939Police mužiTRJiri Prazsky
4040Krahulčí JILukáš Kadlec
4141Rohovka PEJan Štětka
4242Roseč Roseč IJHJan Šachl
4343Nová Ves mužiJIPetr Hlávka
4444Stará Říše JIDominik Liška
4545Štítary DOPetr Lešek
4646Chlum u Třeboně ŽenyJHJana Městková
4747Petrovice BTRJakub Jeřábek
4848Černín ZNJiří Veselý
4949Oponešice TRJosef Navrátil
5050Stříbřec JHLáďa Frantík
5151Chotěmice ženyTAPatrik Baláž
5252Písečné BJHTomáš Vlček
5353Zhoř u Tábora ženyTAJarda Dušek
5454Hosín mužiCBJan Brašnička
5555Želetava TRJaromír Vrbka
5656Dolní Dobrouč ženyUORudolf Rajnet
5757Zahrádky mužiJHJiri Prazsky
5858Drahňovice BNFilip Košata
5959Jeníkovice HKMatěj Potůček
6060Mysletice JIStanislav Dolský
6161Oponešice TRMartin Mařík
6262Kostelec u Heřmanova Městce mužiCRLukáš Mazura
6363Libkova Voda TOP TEAMPEVena Drahný
6464Nová Říše ženyJIKlára Brychtová
6565Lanšperk mužiUOJiri Prazsky
6666Dolní Dobrouč mužiUOJiri Prazsky
6767Choltice PAPavel Ješina
6868Mrákotín mužiJIJiri Prazsky
6969Svídnice CRDavid Netolický
7070Dalovy BNRoman Chomicky
7172Dolní Dobrouč B mužiUORudolf Rajnet
7273Lásenice ŽenyJHJiri Prazsky
7374Milenovice mužiPIJiri Prazsky


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Slavošovice CB--20,262015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Třebelovice TR--20,292015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chotýčany CB--20,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Slapy BTA--21,052015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Slapy ATA--21,082015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Boršov JI--21,562016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Polště JH--21,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Studená JH--21,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Novosedly nad Nežárkou JH--22,012016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kunžak JH--22,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kaliště JI--22,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Ústrašice TA--22,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Chotýčany CB--23,402016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kostníky TR--23,442015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hodov TR--23,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Žirovnice APE--24,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Lodhéřov JH--25,542016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolní Žďár JH--26,302016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Drunče JH--26,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Strmilov JH--30,202015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Horní Pole JH--30,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dolní Žďár JH--32,692015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Horní Pole JH--35,322015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Krasonice JI--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zliv ACB--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Zahrádky JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Choltice PA--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Zhoř u Tábora TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Krasonice JI--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Žirovnice BPE--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Želeč TA--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Drahňovice BN--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Libkova Voda PE--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kunžak JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Štítary DO--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Chotěmice TA--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Cizkrajov JH--24,772018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Choustník TA--27,432018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Batelov JI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
Kdy Kde Liga