Chářovice, hřiště 2016 - soutěž v Požárním útoku

Liga: BNL
Místo: Chářovice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 09. 07. 2016 11:00
Kontakt:   Milan Pádivý
Telefon:  736 181 952

Začátek rezervace: 09. 07. 2016 11:00
Konec rezervace: 09. 07. 2016 11:00
Začátek tipování:  09. 07. 2016 00:00
Konec hlasování: 09. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-charovice-7993.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Louňovice pod Blaníkem BBN--16,382015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  nerozlišeno ---17,002015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jankov BN17,7117,3817,712014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Petrovice PB--18,132015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Daměnice BN18,321,7518,322018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Načeradec BN--18,662015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice PB17,7718,7718,772016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Všechlapy BN19,0818,8219,082013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdislavice BN18,3419,2119,212018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Louňovice pod Blaníkem ABN--19,342015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Martinice BN19,3918,5919,392013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Daměnice BN--19,422015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Daměnice BBN19,4819,4419,482013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Louňovice pod Blaníkem ABN19,2719,5119,512016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratměřice BN18,5819,5319,532018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Martinice BN19,7619,3619,762018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jankov BN--19,772015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sloup PZ--19,832015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Načeradec BN19,1119,8319,832014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louňovice pod Blaníkem BN19,2419,8719,872013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Všechlapy BN18,6520,0620,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malovice BN20,2119,8420,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Louňovice pod Blaníkem BBN20,3820,1220,382014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dalovy BN20,1920,3920,392014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Martinice BN20,6817,9720,682016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Martinice BN20,7219,5820,722014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dalovy BN19,9921,2821,282018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tomice BN20,5721,3421,342018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Březnice PB21,37-21,372018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sloup PZ21,4017,5321,402016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Louňovice pod Blaníkem ABN21,4618,4021,462014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Daměnice BBN21,5318,6521,532014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Načeradec BN19,9821,9521,952013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Tomice ABN19,9821,9521,952013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Střezimíř BN22,1120,7722,112014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rožmitál pod Třemšínem PB20,5922,1422,142018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dalovy BN19,0222,5522,552016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tomice ABN18,9022,6522,652014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Všechlapy BN--22,742015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dalovy BN22,9322,0222,932013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Načeradec BN23,0521,4923,052016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Všechlapy BN18,9523,5123,512014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Malovice BN19,1524,5924,592018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Martinice BN--25,372015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Daměnice ABN24,2425,8725,872014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Lešany BN23,8526,0026,002013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malovice BN--26,042015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chlum BN24,9827,9027,902018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bystřice BN28,0925,6528,092013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Daměnice ABN22,7429,4829,482013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Makov TA--29,852015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Všechlapy BN18,3430,7730,772018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Střezimíř BN30,9631,3831,382016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Zdislavice BN--34,802015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Střezimíř BN34,8734,9634,962013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Načeradec BN32,7935,1435,142018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Střezimíř BN--37,332015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dalovy ABN--37,362015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Tomice BN39,9737,8039,972016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Louňovice pod Blaníkem BN18,8541,0941,092018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Malovice BN44,3720,4244,372016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Moraveč TA28,8844,7744,772018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Daměnice BN52,5343,8952,532016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chrášťany BN28,6854,5154,512013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Zdislavice BN65,8666,5066,502016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Tomice BN--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Tomice BBNNPNPNP2013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Lešany BN--MS2015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/14 Chářovice,
BNL
2013/07/13 Chářovice, 4. kolo BNL
BNL
2014/07/12 Chářovice, O pohár
BNL
2015/07/05 Chářovice, hřiště, soutěž v Požárním útoku
BNL
2016/07/09 Chářovice, hřiště, soutěž v Požárním útoku
BNL
2018/07/14 Chářovice, hřiště, soutěž v Požárním útoku
BNL
2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/06/22 Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga