Chlebičov 2024 - Moravskoslezský pohár Chlebičov

Liga: -
Místo: Chlebičov
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 23. 06. 2024 14:00
Kontakt:   Jakub König
Telefon:  +420 724 445 216

Začátek rezervace: 03. 06. 2024 14:00
Konec rezervace: 23. 06. 2024 14:00
Začátek tipování:  23. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2024 00:00
Zadal: Vít Ciminga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Chlebičov

Vás zve na 4. kolo Moravskoslezského poháru 

 

v požárním útoku 

 

Neděle 23. června

 

od 14:00

 

V lesoparku Chlebičov 

 

požarní útok muži 3B, ženy, dorost 2B

 

Travnatá plocha, náběh a okolí základny zámkova dlažba

 

Startovné 200


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlebicov-14228.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPVít Ciminga
23Vrbice KADavid Plasgura
34Brušperk FMNikola Fajmanová
45Svoboda OPJakub Polomský
56Hněvošice OPPetr Vitásek
67Milostovice OPMartin Šimkovský
78Neplachovice OPPavel Tyll
89Bolatice OPLenka
910Svoboda BOPJakub Polomský
1011Velké Hoštice COPSDH Malé Hoštice
1112Jamnice OPDominik
1213Vysoká PRMiroslav Žemla
1314Velké Hoštice AOPVojta Mikolajský
1415Proskovice OVVojtěch Sedláček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
23Bolatice OPLenka
34Svinov B ženyOVZuzana Fojtíková
45Hněvošice OPVojtěch Kubela
56Služovice OPDušan Baránek
67Brušperk FMNikola Fajmanová
78Proskovice OVVojtěch Sedláček
89Neplachovice ženyOPAdéla Malá
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice OPDušan Baránek
22Bolatice OPLenka
34Služovice OPDušan Baránek
45Vávrovice OPMartin Vavrla
510Bělá ChuchelnáOPŠtěpán Chrobaczek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tošovice NJ16,8517,2017,202023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malé Hoštice OP17,8317,6917,832023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Proskovice OV17,1617,9217,922023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bolatice OP19,2218,6919,222023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Neplachovice OP19,2820,3420,342023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svinov BOV22,1122,3322,332023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svoboda OP32,9333,6233,622023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Služovice OPNPNPNP2023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/10 Chlebičov, O putovní pohár starosty obce, MSP
-
2015/08/16 Chlebičov,areál u koupaliště, 13.kolo Moravskoslezského poháru v Chlebičově
-
2016/06/26 Chlebičov, 5. kolo MSP
MSP
2016/06/26 Chlebičov, areál u koupaliště, 5.kolo MSP v PÚ mužů 3B a žen 2B v Chlebičově
-
2017/06/11 Chlebičov, 3.kolo Moravskoslezského poháru Chlebičov
-
2018/06/17 Areál koupaliště Lipjo, 5.kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2021/06/13 Lesopark Chlebičov, 1.kolo Moravskoslezského poháru Chlebičov 2021(3B)
-
2023/06/18 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2023/06/18 Chlebičov, 3. kolo MSP
MSP
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď
-
2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč.
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
Kdy Kde Liga