Chlebičov, areál u koupaliště 2016 - 5.kolo MSP v PÚ mužů 3B a žen 2B v Chlebičově

Liga: -
Místo: Chlebičov
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 26. 06. 2016 15:00
Kontakt:   Lenka Sedláčková
Telefon:  778725885

Začátek rezervace: 04. 06. 2016 23:00
Konec rezervace: 25. 06. 2016 20:00
Začátek tipování:  26. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 26. 06. 2016 00:00
Zadal: Lenka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Chlebičov

 

pořádá v neděli 26. června 2016

 

5. kolo Moravskoslezského poháru v požárním útoku mužů a žen

 

 

                                                             Místo konání:             areál v Lipju (u koupaliště) v Chlebičově

                                                             Disciplína:                 požární útok na sklopné terče dle pravidel Moravskoslezského poháru

                                                                                           kategorie muži 3B a kategorie ženy na 2B

 

                                                             Startovné:                 200,- Kč za jedno družstvo

                                                             Začátek:                   15:00 hodin

 

Rezervace pořadí na www.firesport.eu

Informace na tel.: 778 725 885

 

 

 

Těšíme se na vaši účast

SDH Chlebičov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlebicov-7877.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPLenka
22Bohuslavice OPLenka
34Velké Hoštice OPAdam Nevřela
45Komárov OPLenka
56Sádek OPLenka
67Služovice OPDušan Baránek
78Bolatice OPLenka
89Neplachovice OPLenka
910Svoboda OPJakub Polomský
1011Oldřišov OPVít Ciminga
1112Vávrovice OPMichaela Trojanová
1213Skrochovice OPHonza
1314Hněvošice OPDavid Zlotý
1415Jamnice OPDominik
1516Milostovice OPMartin Kavan
1625Kravaře OPMichael Suffner
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hoštice OPLenka
22Vávrovice OPMichaela Trojanová
33Malé Hoštice OPKlára Konečná
44Služovice OPDušan Baránek
55Hněvošice OPLenka Národová
66Bolatice OPLenka
77Svoboda OPJakub Polomský
88Milostovice OPMartin Kavan
99Bohuslavice OPLenka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/10 Chlebičov, O putovní pohár starosty obce, MSP
-
2015/08/16 Chlebičov,areál u koupaliště, 13.kolo Moravskoslezského poháru v Chlebičově
-
2016/06/26 Chlebičov, 5. kolo MSP
MSP
2016/06/26 Chlebičov, areál u koupaliště, 5.kolo MSP v PÚ mužů 3B a žen 2B v Chlebičově
-
2017/06/11 Chlebičov, 3.kolo Moravskoslezského poháru Chlebičov
-
2018/06/17 Areál koupaliště Lipjo, 5.kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga