Chlum u Třeboně 2020 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: -
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 19. 09. 2020 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183

Začátek rezervace: 06. 09. 2020 18:00
Konec rezervace: 18. 09. 2020 18:00
Začátek tipování:  19. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2020 00:00
Zadal: Anna Novotná

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Poznámka pořadatele

3B, sklopky
PS12


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-11042.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mníšek JH17,8417,6617,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH17,8419,0219,022019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně JH18,8919,4119,412019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mníšek JH19,4818,5919,482019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lomnice nad Lužnicí JH19,7819,1019,782019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mníšek JH--19,852015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chlum u Třeboně JH--19,942014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lásenice JH19,5819,9719,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Kolence JH19,9719,9719,972012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Staňkov JH--20,052015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Stříbřec JH20,0520,0520,052012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Halámky JH20,2120,2120,212016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Slavošovice CB--20,322015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Rudolfov CB20,3919,0120,392016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Stříbřec JH20,4119,4620,412018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zvíkov CB20,4419,7420,442019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Polště JH20,5420,4720,542019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Stajka JH18,9420,5620,562016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Zvíkov CB19,6220,6120,612018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Stříbřec JH20,6620,6620,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Slavošovice CB20,6817,7720,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Lásenice JH20,7018,2420,702017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Stříbřec JH20,7119,6920,712017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Halámky JH20,7720,1020,772018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Lásenice JH18,6620,7820,782019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Mníšek JH19,5720,7820,782018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8120,4620,812016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Branná JH--20,902014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Stříbřec JH21,0721,0721,072011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Chlum u Třeboně JH21,1321,1321,132016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chlum u Třeboně JH20,3121,1521,152018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Cizkrajov JH21,1620,9521,162017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6021,1821,182017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zvíkov CB21,1920,1021,192018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chlum u Třeboně JH21,2421,2421,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Stříbřec JH--21,282015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hamr JH--21,292015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chlum u Třeboně JH19,2321,3221,322017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stříbřec JH21,3520,6521,352017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Halámky JH21,3820,9421,382017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Novosedly nad Nežárkou JH21,3821,2321,382018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chlum u Třeboně CJH--21,412015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lásenice JH21,4321,4321,432012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chlum u Třeboně JH19,4821,4821,482017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hamr JH20,6321,6421,642016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Halámky JH21,7121,7521,752018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mníšek JH20,2921,8321,832017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Český Rudolec JH--21,832015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Polště JH20,4721,8421,842018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Frahelž JH21,9921,9921,992016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chlum u Třeboně JH20,0622,1222,122019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Frahelž JH22,1922,1922,192012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Frahelž JH22,2122,2122,212011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Příbraz JH--22,342015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Chválkov PE--22,422014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Mníšek JH22,4220,9722,422018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Domanín JH22,4222,4222,422012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8722,4322,432017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Halámky JH--22,512014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hamr JH22,5622,1522,562017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Polště JH21,4322,6222,622019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Novosedly nad Nežárkou JH21,2222,6222,622019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Lásenice JH--22,712014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Stajka JH--22,762014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Novosedly nad Nežárkou JH21,6322,8022,802019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Stříbřec JH22,8621,3022,862018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9021,4322,902018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9222,9222,922016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Frahelž JH21,2723,0123,012019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Chlum u Třeboně JH22,4523,2323,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/05 Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJ, Memoriál Čeňka Poláka, 2B i muži, chlapi 4 čl. 35+
-
2020/07/05 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2020/07/06 Vojnice areál “ V Hliníku”, Hasičská soutěž SDH Vojnice VII. ročník
-
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga