Chlum u Třeboně 2016 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 24. 09. 2016 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 23. 09. 2016 18:00
Začátek tipování:  24. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-7336.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
44Polště JHKarel Hummler
55Lásenice JHHanka Straňáková
66Rapšach JHMiroslav Kouřil
77Frahelž JHLáďa Růžička
88Stříbřec JHLáďa Frantík
99Hamr JHMichal Szokol
1010Mníšek JHJan Zahradník
1111Rudolfov CBJan Völfl
1212Halámky JHJan Prokes
1313Višňová JHAleš
1414Stříbřec JHLáďa Frantík
1515Mirochov JHJan Zahradník
1616Roseč JHJan Šachl
1717Markvarec JHmartin pecha
1828Cizkrajov JHKarel Běhan
1929Chlum u Třeboně AJHJan Zahradník
2030Slavošovice CBKuba Kohoutek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lásenice JHHanka Straňáková
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Rapšach JHstáňa
44Stříbřec JHLáďa Frantík
55Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
66Staňkov JHHasiči Staňkov
730Staňkov BJHHasiči Staňkov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--14,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--14,992014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice BTA--15,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH--15,532013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stříbřec JH--16,162014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice BTA--16,172014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Český Rudolec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Markvarec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kolence JH--16,422014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE--16,552014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--16,692014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--17,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,102014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--17,212014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH--17,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stříbřec JH--17,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Meziříčko JH--17,392014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plešovice CK--17,682013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Markvarec JH--17,802013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH--17,892014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,942013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mníšek JH--17,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--18,092013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drunče JH--18,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Halámky JH--19,002014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Novosedly nad Nežárkou JH--19,852014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum u Třeboně BJH--19,912014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,002013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Slapy TA--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Domanín JH--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Horní Meziříčko JH--20,552013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kolence JH--20,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Halámky JH--22,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zahrádky JH--23,122013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Staňkov JH--23,322014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Polště JH--26,922014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mirochov JH--28,612014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stajka JH--29,632014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Žíteč JH--30,182013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chlum u Třeboně BJH--32,992013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlum u Třeboně JH--36,902013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Staňkov JH--55,692013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Němčice JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mníšek JH--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Žďár JH--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mirochov JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Český Rudolec JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,242015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zdešov JH--18,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdešov JH--19,782014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lásenice JH19,9019,2619,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lomnice nad Lužnicí JH20,0819,9520,082019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdešov JH--20,142015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lásenice JH20,3420,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chlum u Třeboně JH20,0620,4720,472019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Staňkov JH--20,902015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zdešov JH--20,972013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Stříbřec JH20,8021,0421,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lásenice JH--21,142015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH20,7321,1521,152019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rapšach JH21,1921,1921,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Staňkov JH21,2620,9021,262017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lomnice nad Lužnicí JH19,7121,3821,382017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lásenice JH--21,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chlum u Třeboně JH--21,432015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hrdějovice CB--21,542015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH21,5720,7521,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zdešov JH21,6521,6521,652012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lomnice nad Lužnicí JH--21,662014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Stříbřec JH21,4521,6821,682018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lásenice JH20,5721,6921,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Staňkov JH21,6021,7321,732018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Novosedly nad Nežárkou JH20,9621,8921,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Staňkov JH21,9021,9021,902016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chlum u Třeboně JH21,9721,9221,972018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rapšach JH22,0220,2022,022018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rapšach JH21,8322,0922,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,212015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Lásenice JH--22,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Český Rudolec JH22,4322,4322,432012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lomnice nad Lužnicí JH22,5121,7022,512017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,572013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chlum u Třeboně JH--22,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Stříbřec JH21,8922,7322,732019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hamr JH22,6922,7822,782018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chlum u Třeboně JH22,8520,1922,852017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Novosedly nad Nežárkou JH22,4022,8822,882017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Staňkov JH21,6122,9022,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hamr BJH22,9922,9922,992011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lomnice nad Lužnicí JH23,0322,6623,032016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rudolfov CB23,1221,7123,122016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hamr JH22,7623,1723,172017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Stříbřec JH22,2723,1923,192017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rapšach JH23,2922,5723,292019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Stříbřec JH23,3623,1723,362019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lomnice nad Lužnicí JH23,5023,5023,502016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Suchdol nad Lužnicí JH23,5623,6223,622017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Novosedly nad Nežárkou JH23,8923,8923,892016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lásenice JH23,0923,9623,962018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chlum u Třeboně JH--24,032015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lásenice JH24,0919,2424,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Hamr JH24,1424,3024,302019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hamr JH24,3924,3924,392012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lomnice nad Lužnicí JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Novosedly nad Nežárkou JH24,5723,8224,572018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Hamr JH24,3924,6024,602017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Rapšach JH24,9723,0824,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Suchdol nad Lužnicí JH--25,152014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Stříbřec JH24,5425,2625,262018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Branná JH--25,352014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Rapšach JH25,4024,5925,402018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chlum u Třeboně JH25,5220,5925,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Staňkov JH25,0225,6725,672019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hamr AJH26,0026,0026,002011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Stříbřec JH26,0926,0926,092012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lásenice JH26,1319,5426,132019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chlum u Třeboně JH--26,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Frahelž JH26,4726,4726,472012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Staňkov JH27,1927,1927,192011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Staňkov JH--27,262015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chlum u Třeboně JH27,6225,9127,622019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Staňkov JH--28,002014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Rapšach JH28,0327,4328,032019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Staňkov JH--28,102013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chlum u Třeboně JH28,1828,1828,182012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hamr JH--28,362015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Lásenice JH28,7925,2028,792019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Majdalena JH--30,072015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Rapšach JH30,1121,8030,112017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hamr JH31,1131,1131,112016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chlum u Třeboně JH--31,242014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Suchdol nad Lužnicí JH--31,292013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Majdalena JH--32,012014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Frahelž JH--32,912015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Staňkov JH22,7533,0433,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hamr JH34,5433,2134,542018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Majdalena JH36,3636,3636,362012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Staňkov BJH37,6037,6037,602016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Staňkov JH37,9828,1037,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Polště JH43,6743,6243,672019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stříbřec JH43,6938,8043,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Hamr JH33,1545,2445,242019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Hamr JH46,0043,3546,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Staňkov JH46,3446,3446,342012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Stříbřec JH49,2749,2749,272016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Cizkrajov JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže