Chlum u Třeboně 2016 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 24. 09. 2016 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 23. 09. 2016 18:00
Začátek tipování:  24. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-7336.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
44Polště JHKarel Hummler
55Lásenice JHHanka Straňáková
66Rapšach JHMiroslav Kouřil
77Frahelž JHLáďa Růžička
88Stříbřec JHLáďa Frantík
99Hamr JHMichal Szokol
1010Mníšek JHJan Zahradník
1111Rudolfov CBJan Völfl
1212Halámky JHJan Prokes
1313Višňová JHAleš
1414Stříbřec JHLáďa Frantík
1515Mirochov JHJan Zahradník
1616Roseč JHJan Šachl
1717Markvarec JHmartin pecha
1828Cizkrajov JHKarel Běhan
1929Chlum u Třeboně AJHJan Zahradník
2030Slavošovice CBKuba Kohoutek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lásenice JHHanka Straňáková
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Rapšach JHstáňa
44Stříbřec JHLáďa Frantík
55Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
66Staňkov JHHasiči Staňkov
730Staňkov BJHHasiči Staňkov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--14,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--14,992014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice BTA--15,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH--15,532013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stříbřec JH--16,162014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice BTA--16,172014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Český Rudolec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Markvarec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kolence JH--16,422014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE--16,552014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--16,692014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--17,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,102014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--17,212014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH--17,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stříbřec JH--17,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Meziříčko JH--17,392014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plešovice CK--17,682013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Markvarec JH--17,802013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH--17,892014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,942013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mníšek JH--17,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--18,092013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drunče JH--18,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Halámky JH--19,002014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Novosedly nad Nežárkou JH--19,852014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum u Třeboně BJH--19,912014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,002013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Slapy TA--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Domanín JH--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Horní Meziříčko JH--20,552013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kolence JH--20,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Halámky JH--22,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zahrádky JH--23,122013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Staňkov JH--23,322014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Polště JH--26,922014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mirochov JH--28,612014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stajka JH--29,632014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Žíteč JH--30,182013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chlum u Třeboně BJH--32,992013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlum u Třeboně JH--36,902013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Staňkov JH--55,692013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mníšek JH--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Žďár JH--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Mirochov JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Český Rudolec JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolní Němčice JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,242015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zdešov JH--18,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdešov JH--19,782014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zdešov JH--20,142015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lásenice JH20,3420,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Staňkov JH--20,902015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zdešov JH--20,972013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stříbřec JH20,8021,0421,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lásenice JH--21,142015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rapšach JH21,1921,1921,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Staňkov JH21,2620,9021,262017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lomnice nad Lužnicí JH19,7121,3821,382017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lásenice JH--21,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH--21,432015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrdějovice CB--21,542015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lásenice JH21,5720,7521,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zdešov JH21,6521,6521,652012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lomnice nad Lužnicí JH--21,662014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lásenice JH20,5721,6921,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Novosedly nad Nežárkou JH20,9621,8921,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Staňkov JH21,9021,9021,902016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rapšach JH21,8322,0922,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,212015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lásenice JH--22,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Český Rudolec JH22,4322,4322,432012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lomnice nad Lužnicí JH22,5121,7022,512017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,572013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chlum u Třeboně JH--22,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chlum u Třeboně JH22,8520,1922,852017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Novosedly nad Nežárkou JH22,4022,8822,882017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hamr BJH22,9922,9922,992011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Lomnice nad Lužnicí JH23,0322,6623,032016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rudolfov CB23,1221,7123,122016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hamr JH22,7623,1723,172017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Stříbřec JH22,2723,1923,192017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lomnice nad Lužnicí JH23,5023,5023,502016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Suchdol nad Lužnicí JH23,5623,6223,622017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Novosedly nad Nežárkou JH23,8923,8923,892016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chlum u Třeboně JH--24,032015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lásenice JH24,0919,2424,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hamr JH24,3924,3924,392012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lomnice nad Lužnicí JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hamr JH24,3924,6024,602017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rapšach JH24,9723,0824,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Suchdol nad Lužnicí JH--25,152014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Branná JH--25,352014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chlum u Třeboně JH25,5220,5925,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hamr AJH26,0026,0026,002011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Stříbřec JH26,0926,0926,092012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chlum u Třeboně JH--26,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Frahelž JH26,4726,4726,472012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Staňkov JH27,1927,1927,192011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Staňkov JH--27,262015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Staňkov JH--28,002014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Staňkov JH--28,102013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chlum u Třeboně JH28,1828,1828,182012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hamr JH--28,362015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Majdalena JH--30,072015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Rapšach JH30,1121,8030,112017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Hamr JH31,1131,1131,112016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chlum u Třeboně JH--31,242014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Suchdol nad Lužnicí JH--31,292013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Majdalena JH--32,012014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Frahelž JH--32,912015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Staňkov JH22,7533,0433,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Majdalena JH36,3636,3636,362012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Staňkov BJH37,6037,6037,602016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Staňkov JH37,9828,1037,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Stříbřec JH43,6938,8043,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Hamr JH46,0043,3546,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Staňkov JH46,3446,3446,342012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Stříbřec JH49,2749,2749,272016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Cizkrajov JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Rapšach JH--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lásenice JH--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Rapšach JH--NP2015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Rapšach JH--NP2014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Cizkrajov JH23,2523,00MS2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/12 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2018/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/07/07 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2018/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga