Chlum u Třeboně 2018 - Putovní pohár starosty Městyse

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 02. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183

Začátek rezervace: 20. 05. 2018 18:00
Konec rezervace: 01. 06. 2018 18:00
Začátek tipování:  02. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-9262.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Halámky JHPetr Belanský
45Zvíkov CBMilan Šimánek
56Lásenice JHVít Kubín
68Mníšek JHJan Zahradník
79Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
830Frahelž JHJan Slipka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stříbřec JHKateřina Jonáčková
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
44Rapšach JHstáňa
513Staňkov JHHasiči Staňkov
630Lásenice JHHanka Straňáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH20,1820,1820,182012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Stříbřec JH--20,922013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Mníšek JH21,4421,4421,442012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Chlum u Třeboně JH21,7821,7821,782012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Lásenice JH--21,912013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH22,0722,0722,072012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Kolence JH--22,092013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Stříbřec JH22,2522,2522,252012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Kolence JH22,3922,3922,392012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Chlum u Třeboně JH--22,952013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Markvarec JH--23,922013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Český Rudolec JH--24,272013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Branná JH24,2824,2824,282012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Hamr JH--24,482013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,762013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Mníšek JH--24,832013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Novosedly nad Nežárkou JH24,9124,9124,912012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Horní Meziříčko JH25,3325,3325,332012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Zdešov JH25,5725,5725,572012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,312013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Český Rudolec JH26,8126,8126,812012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Stajka JH--28,372013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Halámky JH29,0229,0229,022012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Panské Dubenky JI29,8329,8329,832012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Heřmaneč JH--29,832013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Domanín JH32,4332,4332,432012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Mirochov JH33,8133,8133,812012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Polště JH--34,862013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Žíteč JH35,8035,8035,802012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Chlum u Třeboně BJH36,2736,2736,272012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
31.  Majdalena JH--36,322013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
32.  Mirochov JH--38,472013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
33.  Lásenice JH38,7138,7138,712012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
34.  Panské Dubenky JI--43,062013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
35.  Chlum u Třeboně BJH--47,912013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
36.  Halámky JH--NP2013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
37.  Zdešov JH--NP2013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
38.  Lhota CBNPNPNP2012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
39.  Pístina JH--NP2013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Frahelž JH31,4231,4231,422012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Zdešov JH34,1534,1534,152012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Chlum u Třeboně JH--35,182013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Majdalena JH35,3835,3835,382012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Lásenice JH--37,282013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Majdalena JH--37,572013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Žíteč JH45,6045,6045,602012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Zdešov JH--47,572013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Chlum u Třeboně JH49,4749,4749,472012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Lomnice nad Lužnicí JH--49,662013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Hamr JH--50,382013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Žíteč JH--85,992013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Suchdol nad Lužnicí JHNPNPNP2012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Suchdol nad Lužnicí JH--NP2013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga