Chlumčany 2012 - XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 13. 10. 2012 10:00
Kontakt:   Luboš Prusík
Telefon:  +420724569138

Začátek rezervace: 26. 08. 2012 20:00
Konec rezervace: 13. 10. 2012 10:00
Začátek tipování:  26. 08. 2012 20:00
Konec hlasování: 13. 10. 2012 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

telefonicky:
Michal Krieger378 022 637
Jaroslav Pitter602 149 172
Luboš Prusík724 569 138

nebo e-mailem:
Michal.Krieger@cz.lasselsberger.com


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-2012-10-13-3091.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
10Bolkov PJHonza Adamec
20Buková PBSváťa Schneider
30Dolní Hradiště PSLuděk Bech
40Hejná KTCenek Kadane
50Horní Kamenice DOJosef Škarda
60Chrást PBJirka Ptáček
70Chrášťany LTVašek Maderák
80Jablonná PBJan Kulovaný
90Krasonice JILukáš Pivonka
100Krchleby A TýmDOPavel Krchlebak
110Krchleby B TýmDOPavel Krchlebak
120Malinec PJHonza Adamec
130Neznašovy KTMilan Šafránek
140Nišovice STTomáš Rezek
150Obora PSPavel Hyneš
160Obytce KTZdeněk Bohůnek
170Poděvousy DOspace14@centrum.cz
180Radětice PBŠtěpán Plavec
190Robčice PJRadek Růt
200Seč PJVáclav Hranička
210Strýčkovice DODaniela Skalová
220Střeziměř KTMilan Šafránek
230Sudoměř STPavel Kaněra
240Touchovice LNBarča Škodová
250Únětice 1911 SDH ÚněticePJMatty
260Útušice PJVeronika Růtová
270Vřeskovice KTohio
280Žebnice PSMichal Bulín
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
10Bezděkov pod Třemšínem PBBarča Němcová
20Chotíkov PSMonča
30Chrášťany LTVašek Maderák
40Poděvousy DOspace14@centrum.cz
50Srbice DODaniela Skalová
60Strýčkovice DODaniela Skalová
70Touchovice LNBarča Škodová
80Únětice 1911 SDH ÚněticePJMatty
90Útušice PJVeronika Růtová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga