Chlumčany 2013 - XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 12. 10. 2013 10:00
Kontakt:   Luboš Prusík
Telefon:  733 695 793

Začátek rezervace: 01. 09. 2013 20:00
Konec rezervace: 12. 10. 2013 10:00
Začátek tipování:  01. 09. 2013 20:00
Konec hlasování: 31. 12. 2013 00:00
Zadal: Michal Krieger

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěží družstva mužů a žen 
Soutěžní disciplína: požární útok s vodou 2 hadice B

Termín: 12.10.2013

Místo konání: zastřešené parkoviště u závodu v Chlumčanech

Prezence: 9:00 – 9:45 hodin

Startovné: 100,-Kč

Zahájení soutěže: v 10:00 hodin

Terče – sklopné
Časomíra – elektronická
Hadice B-65,C-42
Jednotná ústroj

Povrch tratě: Beton
Rezervace družstev na WWW.FIRESPORT.EU

  http://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-2013-10-12-4281.html


Další pořadí startujících dle pořadí při zaplacení startovného.
Každé družstvo má dva pokusy.

Hlavní sponzor: LASSELSBERGER, s.r.o.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-2013-10-12-4281.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlumčany LasselsbergerPJHonza Adamec
22Brodeslavy PSPavel Peterka
33Štěnovický Borek PJMichal Polívka
44Slavětín SDH SlavětínLNDaniel Peterka
55Únětice PJMichal Polívka
66Bolkov PJVladimír Štýs
77Žebnice PSMichal Bulín
88Krchleby Krchleby ADOPavel Krchlebak
99Štítary DOHonza Petržík
1010Radětice PBJirka Ptáček
1111Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1212Obytce KTMichal Krieger
1313Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1414Kornatice ROLibor Skala
1515Chrást DraciPBJirka Ptáček
1616Želetava TRMichal Krieger
1717Krchleby Krchleby BDOPavel Krchlebak
1818Jankov BNPavel Hrubý
1919Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
2020Nevřeň PSHouk
2121Dalovy SDH DalovyBNRoman Chomicky
2222Líchovy PanthersPBJakub Čermák
2323Krasonice JILukáš Pivonka
2424Strýčkovice DOVáclav Hranička
2525Útušice PJZdeněk Dědek
2626Robčice APJRadek Růt
2727Bezdědovice STJosef Motyka
2828Úherce PSPetr Štejr
2929Buková PBPatrik Zvara
3030Honezovice APJSDH Honezovice
3131Chrášťany LTMiloš Zeman
3232Dehtín KTMichal Janda
3333Neznašovy KTMartin Salamánek
3434Bříšťany JCAdéla Boukalová
3535Srbice TPKarel Maule
3636Robčice BPJRadek Růt
3737Chotíkov PSSDH Chotikov
3839Strýčkovice DOMichal Krieger
3940Nekmíř PSJícháč
4041Zalužany SDH ZalužanyPBMíra Peterka
4142Štrbice TPika
4244Květinov HBZdeněk Venc
4345Dolní Měcholupy Ves TouškovABOldřich Hlaváč
4449Hejná KTCenek Kadane
4550Merklín SDH MerrklínPJmartin hlaváč
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štěnovický Borek PJMichal Polívka
22Strýčkovice DODaniela Skalová
33Bezděkov pod Třemšínem PBAdéla Boukalová
44Únětice PJAnet Studničková
55Poděvousy AngelsDOspace14@centrum.cz
66Chrášťany LTMiloš Zeman
77Hradec PJAneta Píchová
88Chotíkov PSSDH Chotikov
99Poděvousy DevilsDOspace14@centrum.cz
1010Touchovice LNMiloš Zeman
1111Zalužany HyenyPBMíra Peterka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga