Chlumčany 2015 - 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 10. 10. 2015 10:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  378 022 637

Začátek rezervace: 01. 09. 2015 20:00
Konec rezervace: 10. 10. 2015 10:00
Začátek tipování:  10. 10. 2015 20:00
Konec hlasování: 10. 10. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-7061.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlumčany LASSELSBERGERPJHonza Adamec
22Slavětín LNDaniel Peterka
33Krasonice JILukáš Pivonka
44Hrobce LTPavel Galaš
55Žebnice PSMichal Bulín
66Poděvousy DOspace14@centrum.cz
77Chářovice BNMilan Pádivý
88Obytce KTZdeněk Bohůnek
99Horní Lukavice PJPavel Hůla
1010Ves Touškov PJMiroslav Baloun
1111Bolkov PJVladimír Štýs
1212Líchovy PBSDH Líchovy
1313Oplot PJlukas jeslínek
1414Buková PBLuboš Kylián
1515Kalenice STSDH Kalenice
1616Želetava TRMichal Krieger
1717Květinov HBZdeněk Venc
1818Vranovice PekloPBStanislav Strnad
1919Radětice PBMarkéta Dopitová
2020Radíč PBLáďa
2121Sedlčany PBMichal Krieger
2222Krchleby DOPavel Krchlebak
2323Dnešice PJVáclav Soukup
2424Nalžovice PBPatrik Švec
2525Štrbice TPika
2626Starosedlský Hrádek PBABC DEF
2727Dvorce TADavid Kozel
2828Štěnovický Borek PJMichal Polívka
2929Bystřice nad Úhlavou KTZdeněk Bohůnek
3030Štrbice BTPika
3131Vidice DOTereza Voráčová
3232Štítary DOMiroslav Žáček
3333Chotíkov PSSDH Chotikov
3434Únětice 1911 PJLuboš Balvín
3535Dolce PJJaroslav Louda
3636Útušice PJZdeněk Dědek
3737Robčice PJLukáš Nosek
3838Mochtín KTPetr Kanta
3939Chrást PBRadek Troch
4040Robčice BPJRadek Růt
4141Chrášťany LTVašek Maderák
4242Hradiště PMJiří Studnička
4343Štítary BDOmiroslav hodina
4444Úherce PSPetr Štejr
4545Lhotka PBVáclav Luzar
4646Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
4747Zalužany PBMíra Peterka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Touchovice LNLucie Hajmová
22Radětice PBMarkéta Dopitová
33Horní Lukavice PJSDH
44Hradec PJFrantišek Jaroš
55Chválenice PJKarel Nolč
66Líchovy PBPetra v
77Úněšov PSJosef
88Útušice PJVojtěch Mareš
99Chrášťany LTVašek Maderák
1010Poděvousy DOspace14@centrum.cz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga