Chlumčany 2016 - 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 08. 10. 2016 10:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  378 022 637

Začátek rezervace: 01. 09. 2016 20:00
Konec rezervace: 08. 10. 2016 10:00
Začátek tipování:  08. 10. 2016 20:00
Konec hlasování: 08. 10. 2016 00:00
Zadal: Michal Krieger

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěží družstva mužů a žen


Soutěžní disciplína:

požární útok s vodou 2 hadice B

Termín:

8.10.2016

Místo konání: zastřešené parkoviště u závodu v Chlumčanech

Prezence:

9:00 – 9:45 hodin

Startovné:

200,-Kč 

Zahájení soutěže:

v 10:00 hodin

Terče – sklopné

Časomíra – elektronická

Hadice B-65,C-42

Jednotná ústroj

Povrch tratě: Beton

Rezervace družstev na WWW.FIRESPORT.EU 

Další pořadí startujících dle pořadí při zaplacení startovného.
Každé družstvo má dva pokusy.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-8114.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlumčany PJHonza Adamec
23Oplot PJlukas jeslínek
34Krchleby mužiDOPavel Krchlebak
45Ves Touškov PJMiroslav Baloun
56Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
67Slavětín LNDaniel Peterka
78Hradiště PMJiří Studnička
89Želetava TRMichal Krieger
910Hradec PJKarolína Podlipská
1011Štítary ADOPetr Lešek
1112Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1213Nevřeň PSJícháč
1314Vidice MužiDOTereza Voráčová
1415Chotěmice TAPatrik Baláž
1516Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1617Štítary BDOPetr Lešek
1718Útušice PJZdeněk Dědek
1819Chotíkov PSSDH Chotikov
1920Bezděkov pod Třemšínem PBMichal Krieger
2021Nalžovice PBPetra Marešová
2122Oponešice TRJosef Navrátil
2223Zahorčice KTJosef Kolář
2324Radíč PBLáďa
2425Křečovice BNLáďa
2526Úherce PSPetr Štejr
2627Žebnice PSMichal Bulín
2728Bolkov PJPetr Jezek
2829Vranovice PekloPBStanislav Strnad
2931Radětice PBPavel Borczák
3032Mochtín KTPetr Kanta
3133Buková PBPavel Fiřt
3234Hejná SPORT, o.sKTTlumič
3335Chářovice BNMilan Pádivý
3436Zalužany PBMíra Peterka
3537Starosedlský Hrádek PBABC DEF
3638Lhotka PBVáclav Luzar
3739Drahňovice BNFilip Košata
3840Robčice APJRadek Růt
3941Líchovy  PanthersPBLukáš Hanus
4042Záborná Lhota PBMartin Podhorecký
4143Úněšov PSMiloslav Pytlik
4244Horní Lukavice PJJan Hůla
4345Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
4446Robčice BPJRadek Růt
4547Letiny PJDušan Faitenhanzl
4648Úněšov Okrsek UněšovPSMiloslav Pytlik
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTVašek Maderák
22Radětice PBMarkéta Dopitová
33Zalužany PBMíra Peterka
44Hradec APJKarolína Podlipská
55Líchovy FialkyPBPetra Marešová
66Štítary DOPetr Lešek
77Lhotka PBVáclav Luzar
88Poděvousy DOspace14@centrum.cz
99Horní Lukavice PJSDH
1010Útušice PJVojtěch Mareš
1111Úněšov PSNikola Kalousová
1212Chotíkov PSMonča


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga