Chlumčany 2017 - 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 07. 10. 2017 09:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  378 022 637

Začátek rezervace: 01. 09. 2017 19:00
Konec rezervace: 06. 10. 2017 09:00
Začátek tipování:  07. 10. 2017 20:00
Konec hlasování: 07. 10. 2017 00:00
Zadal: Michal Krieger

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.lasselsberger.com/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů při LASSELSBERGER, s.r.o.  závod Chlumčany si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE


Soutěží družstva mužů a žen
Soutěžní disciplína: požární útok s vodou 2 hadice B


Termín: sobota 7.10.2017


Místo konání: zastřešené parkoviště u závodu v Chlumčanech


Prezence: 9:00 – 9:45 hodin


Startovné: 200,-Kč


Zahájení soutěže: v 10:00 hodin


Terče – sklopné
Časomíra – elektronická
Hadice B-65,C-42
Jednotná ústroj


Povrch tratě: Beton
Rezervace družstev na WWW.FIRESPORT.EU


Další pořadí startujících dle pořadí při zaplacení startovného.
Každé družstvo má dva pokusy.

Hlavní sponzor: LASSELSBERGER, s.r.o.


Hlavní organizátor soutěže: Ing. Michal Krieger


Velitel soutěže: Luboš Prusík


Loňský vítěz: Muži - SDH Žebnice PS - čas 14:75


Ženy - SDH Chrášťany LT - čas 17:17


Rekord soutěže: Muži - SDH Bezděkov pod Třemšínem PB (2014) - čas 14:47


Ženy – SDH Chrášťany LT (2014) - čas 16:40

Pojištění soutěže: soutěž není pojištěna, každé družstvo se pojistí individuálně
Občerstvení zajištěno.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-9083.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice PekloPBStanislav Strnad
22Starosedlský Hrádek PBABC DEF
33Buková PBPavel Fiřt
44Šipoun PTOndřej Carvan
55Nevřeň PSJícháč
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Radíč PBLáďa
88Chářovice ŠponaBNMilan Pádivý
99Křečovice BNLáďa
1010Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1111Radětice PBRadětice Vaci
1212Vidice MužiDOTereza Voráčová
1313Zahorčice KTJosef Kolář
1414Sedlčany PBTomáš Fiala
1515Hlubyně PBPavel Borczák
1616Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1717Ves Touškov MužiPJDenis Balounová
1818Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1919Útušice PJZdeněk Dědek
2020Chotíkov PSDenisa Joudalová
2121Hradec PJKarolína Podlipská
2222Štítary MuziDODenis Balounová
2323Zalužany PBTomáš Jouja
2424Pasečnice mužiDOPetr Příbek
2525Lhotka PBVáclav Luzar
2626Štítary Muzi BDODenis Balounová
2727Dnešice PJVáclav Soukup
2828Březnice PBHonza Kostka Kostka
2932Štrbice BTPMichala Kadeřábková
3033Drahňovice BNFilip Košata
3134Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
3235Štrbice TPika
3336Příšov PSJitka Racková
3437Křištín KTJiří Freiberk
3538Chrášťany LTVašek Maderák
3639Jaronice CBJan Völfl
3740Žebnice PSVladimír Záhrobský
3841Mochtín mužiKTPetr Kanta
3942Záborná Lhota PBKamil Vondrák
4043Bolkov PJVladimír Štýs
4144Robčice PJRadek Růt
4258Dubí TPika
4380Chlumčany LASSELSBERGERPJHonza Adamec
44100Nalžovice PBPetra Marešová
45102Únětice 1911 Únětice1911PJPetr Skala
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTVašek Maderák
22Štěnovický Borek PJMonča
33Štítary ŽenyDODenis Balounová
44Úněšov PSDenisa Joudalová
55Vranovice PekelnicePBStanislav Strnad
66Hradec ženy PJKarolína Podlipská
77Líchovy PBPetra Marešová
88Hlubyně PBPavel Borczák
99Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1010Zalužany PBTomáš Jouja
1111Chotíkov PSMonča
1212Srbice ŽenyDODenis Balounová
1313Dnešice PJHonza Adamec
1414Poděvousy DOHonza Adamec
1515Útušice PJHonza Adamec
1630Štrbice TPMichala Kadeřábková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST14,26NP14,262018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chářovice BN14,5214,2714,272018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ--14,282019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chotěmice TA14,31NP14,312018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB--14,332019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Únětice 1911 APJ14,3515,5814,352018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Novosedly ST--14,372019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5814,4714,472014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bezděkov pod Třemšínem PBNP14,4714,472018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chářovice BN--14,592017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chotěmice TA--14,592019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nevcehle JI14,6017,6114,602018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krotějov SportTA--14,652019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sedlčany PB--14,662019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrást DraciPB18,0914,6714,672014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hlubyně PB--14,732017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahorčice ST--14,732019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Horní Kamenice DO--14,742019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žebnice PS14,75NP14,752016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Únětice 1911 PJ14,79NP14,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Únětice 1911 PJ14,8015,5014,802011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krotějov TANP14,8514,852018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Želetava TR14,8515,4714,852014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Únětice 1911 BPJ--14,872017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Lukavice PJ16,6414,8914,892010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Žebnice PS14,9015,7914,902018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahorčice ST--14,902017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sedlčany PB15,4414,9514,952018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Kamenice DO--14,962017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krasonice JI14,96-14,962015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Srbice DO15,4614,9714,972018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chrášťany LT23,1214,9814,982015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Vranovice PekloPB--14,992019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Petrovice BTR15,0215,8015,022010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chrášťany LT15,5015,0215,022011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Žebnice PS--15,032017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chářovice ŠponaBN--15,032019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Buková PB15,04NP15,042018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Horní Lukavice PJ15,0415,3715,042011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nalžovice PB--15,052019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křížkový Újezdec PH--15,072019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Radětice PB15,2415,0715,072012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vřeskovice KT15,0717,3815,072010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lhenice ATPNP15,0815,082011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Radětice PBNP15,0815,082018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Poděvousy DO15,5115,1015,102018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Únětice 1911 PJ15,1115,0715,112010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Žebnice PS--15,122019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sedlčany PB--15,142017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Štítary ADO--15,152017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chrášťany LT15,1615,2915,162014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chrást PB15,17NP15,172018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Horní Kamenice DO15,1717,8515,172015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krasonice JI16,0415,1715,172014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chářovice BN15,1918,1415,192016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Horní Metelsko Růžoví PanteřiDO--15,192019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Chrást PB--15,202019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Horní Kamenice DO15,3215,2115,212018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Vranovice PBNP15,2215,222018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bolkov PJ--15,232019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nalžovice PBNP15,2415,242018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Pasečnice DO--15,262019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Ves Touškov PJ--15,302019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Mochtín KT--15,312019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Únětice 1911 PJ15,3216,6215,322015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Štítary ADO15,3316,1215,332018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Štítary ADO--15,362019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Hrobce LT17,3015,3615,362011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Malinec PJ15,3716,2515,372011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nevcehle JI--15,392019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Malovice BN--15,392019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Žebnice PS-15,3915,392015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Zalužany PB--15,432017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bolkov PJ15,4615,9015,462015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Štítary ADO16,6615,4715,472016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Radětice PB15,4816,2815,482010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Únětice 1911 BPJ--15,522019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Jimlín LNNP15,5315,532018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Srbice DO--15,542019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radětice PB15,8015,5415,542016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Buková PB15,5416,4315,542016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Radíč PB--15,552019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Štítary ADO15,55NP15,552014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Želetava TR15,5616,1415,562011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Horní Kamenice DO15,5916,2315,592014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Kalenice ST-15,5915,592015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Slavětín LN15,8715,6015,602014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Svaté Pole Veterán 35+PB--15,612019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Radíč PB15,6315,7915,632016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Horní Kamenice DC15,6416,4815,642011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Vřeskovice KT15,64NP15,642011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Slavětín LN15,6515,7015,652015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Líchovy PanthersPB15,6516,1715,652013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bolkov PJ16,1915,6515,652014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Chářovice BN16,4015,6615,662015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Květinov HB15,9515,6615,662015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Únětice 1911 PJ15,6616,1115,662012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Želetava TR16,1515,6715,672016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Bezděkov pod Třemšínem PB15,6716,8515,672011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Ves Touškov PJ16,1915,6815,682015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,4017,4516,402014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chválenice PJ16,7017,0816,702015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ--16,872019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chválenice ZPJ17,5217,1417,142011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT17,1718,1217,172016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany ZLT18,4917,5117,512011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Robčice ZPJNP17,5917,592011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT17,7517,8417,752015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválenice PJ18,1417,7917,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malovice BN--17,872019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hradec PJ--17,882019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hradec PJ--18,012017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Štěnovický Borek PJ--18,032017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bolkov PJ18,0318,5518,032014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrášťany LT--18,042017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hradec PJ18,7618,0818,082018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hradec PJ18,17NP18,172014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Líchovy PB18,21-18,212015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradec PJ18,24-18,242015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chrášťany LT-18,3318,332013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Líchovy PB--18,352017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mrtník PS18,45-18,452010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Poděvousy DO18,5428,4818,542010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Poděvousy DDO18,9318,5518,552014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Touchovice LN19,8518,5618,562010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hlubyně PB--18,572019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bezděkov pod Třemšínem ZPB28,9118,5718,572011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Strýčkovice DO20,0818,6818,682010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Líchovy PB19,0118,7418,742018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Štěnovický Borek PJ18,7619,6818,762018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zalužany PB18,7821,0318,782014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Poděvousy ZDO18,8219,6118,822011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Touchovice LN18,91-18,912015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Poděvousy DO18,9419,1118,942018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Únětice 1911 PJ18,9422,1618,942018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Štítary DO19,2019,0419,042018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Poděvousy ADO19,7419,1619,162012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Útušice PJ19,2121,3619,212016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Střezimíř BN--19,222019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Štěnovický Borek PJ20,0519,2219,222013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chotíkov PS20,6919,2419,242016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bezděkov pod Třemšínem PB21,4019,2719,272010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Úněšov PS24,6419,2819,282016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vranovice PekelnicePB--19,282017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chotíkov PS19,3119,7419,312014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Srbice DO--19,332019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Srbice DO--19,332017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Křížkový Újezdec PH--19,412019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Srbice DO19,51NP19,512012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Vranovice PB19,6029,0819,602018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Štítary DO--19,672019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sloup PZ19,701200,0019,702018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Poděvousy DO--19,722017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Mrtník ZPSNP19,7719,772011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Poděvousy DO--19,812019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Úněšov PS19,82NP19,822014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Úněšov PS--19,902017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Poděvousy DevilsDO-19,9219,922013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Chotíkov PS--19,922017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Zalužany HyenyPB20,0721,1020,072013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Štítary DO--20,082017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Strýčkovice DO20,4720,1620,162012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Strýčkovice ZDO20,1820,7320,182011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Únětice 1911 ZPJ20,18NP20,182011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Úněšov PS20,19-20,192015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Křížkový Újezdec PH20,24NP20,242018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Útušice PJ26,0320,2520,252015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Hradec PJ20,3520,4520,352013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Poděvousy DO20,5620,3720,372016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Strýčkovice DO20,3921,4520,392013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Touchovice LN22,5920,3920,392012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Poděvousy DO27,9220,4020,402015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Srbice ZDO21,0520,5820,582011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Ves Touškov PJ23,2620,7620,762010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Lhenice ZTP20,7922,7220,792011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Touchovice ZLNNP20,8020,802011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Chotíkov ZPS27,3120,8520,852011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Vranovice PekloPB--20,982019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hlubyně PB--21,052017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chrášťany LT21,5121,0821,082012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Vidice DO--21,402017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Hradec PJ21,4522,8621,452012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dnešice PJ--21,572017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Horní Lukavice PJ21,63-21,632015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Zalužany PB--21,692017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Strýčkovice DO21,78NP21,782014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Strážov KTNP22,2122,212014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Chlumčany PJ22,52-22,522013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Únětice 1911 PJNP22,9722,972012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Chotíkov PS23,35-23,352010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Útušice PJ--23,352017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Poděvousy AngelsDO-23,3523,352013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Touchovice LN23,5225,2623,522013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Chlumčany ZPJ23,65NP23,652011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Vidice DO--23,922019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Poděvousy ADO25,1724,2724,272014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Bolevec APM28,3725,0725,072014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Poděvousy BDO26,4925,2025,202012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Hlubyně PB25,56NP25,562018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Líchovy FialkyPB26,9026,9026,902016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga