Chlumčany 2017 - 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 07. 10. 2017 09:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  378 022 637

Začátek rezervace: 01. 09. 2017 19:00
Konec rezervace: 06. 10. 2017 09:00
Začátek tipování:  07. 10. 2017 20:00
Konec hlasování: 07. 10. 2017 00:00
Zadal: Michal Krieger

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.lasselsberger.com/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů při LASSELSBERGER, s.r.o.  závod Chlumčany si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE


Soutěží družstva mužů a žen
Soutěžní disciplína: požární útok s vodou 2 hadice B


Termín: sobota 7.10.2017


Místo konání: zastřešené parkoviště u závodu v Chlumčanech


Prezence: 9:00 – 9:45 hodin


Startovné: 200,-Kč


Zahájení soutěže: v 10:00 hodin


Terče – sklopné
Časomíra – elektronická
Hadice B-65,C-42
Jednotná ústroj


Povrch tratě: Beton
Rezervace družstev na WWW.FIRESPORT.EU


Další pořadí startujících dle pořadí při zaplacení startovného.
Každé družstvo má dva pokusy.

Hlavní sponzor: LASSELSBERGER, s.r.o.


Hlavní organizátor soutěže: Ing. Michal Krieger


Velitel soutěže: Luboš Prusík


Loňský vítěz: Muži - SDH Žebnice PS - čas 14:75


Ženy - SDH Chrášťany LT - čas 17:17


Rekord soutěže: Muži - SDH Bezděkov pod Třemšínem PB (2014) - čas 14:47


Ženy – SDH Chrášťany LT (2014) - čas 16:40

Pojištění soutěže: soutěž není pojištěna, každé družstvo se pojistí individuálně
Občerstvení zajištěno.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-9083.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice PekloPBStanislav Strnad
22Starosedlský Hrádek PBABC DEF
33Buková PBPavel Fiřt
44Šipoun PTOndřej Carvan
55Nevřeň PSJícháč
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Radíč PBLáďa
88Chářovice ŠponaBNMilan Pádivý
99Křečovice BNLáďa
1010Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1111Radětice PBRadětice Vaci
1212Vidice MužiDOTereza Voráčová
1313Zahorčice KTJosef Kolář
1414Sedlčany PBTomáš Fiala
1515Hlubyně PBPavel Borczák
1616Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1717Ves Touškov MužiPJDenis Balounová
1818Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1919Útušice PJZdeněk Dědek
2020Chotíkov PSDenisa Joudalová
2121Hradec PJKarolína Podlipská
2222Štítary MuziDODenis Balounová
2323Zalužany PBTomáš Jouja
2424Pasečnice mužiDOPetr Příbek
2525Lhotka PBVáclav Luzar
2626Štítary Muzi BDODenis Balounová
2727Dnešice PJVáclav Soukup
2828Březnice PBHonza Kostka Kostka
2932Štrbice BTPMichala Kadeřábková
3033Drahňovice BNFilip Košata
3134Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
3235Štrbice TPika
3336Příšov PSJitka Racková
3437Křištín KTJiří Freiberk
3538Chrášťany LTVašek Maderák
3639Jaronice CBJan Völfl
3740Žebnice PSVladimír Záhrobský
3841Mochtín mužiKTPetr Kanta
3942Záborná Lhota PBKamil Vondrák
4043Bolkov PJVladimír Štýs
4144Robčice PJRadek Růt
4258Dubí TPika
4380Chlumčany LASSELSBERGERPJHonza Adamec
44100Nalžovice PBPetra Marešová
45102Únětice Únětice1911PJPetr Skala
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTVašek Maderák
22Štěnovický Borek PJMonča
33Štítary ŽenyDODenis Balounová
44Úněšov PSDenisa Joudalová
55Vranovice PekelnicePBStanislav Strnad
66Hradec ženy PJKarolína Podlipská
77Líchovy PBPetra Marešová
88Hlubyně PBPavel Borczák
99Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1010Zalužany PBTomáš Jouja
1111Chotíkov PSMonča
1212Srbice ŽenyDODenis Balounová
1313Dnešice PJHonza Adamec
1414Poděvousy DOHonza Adamec
1515Útušice PJHonza Adamec
1630Štrbice TPMichala Kadeřábková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/18 výletiště, 20. ročník o pohár SDH Vysoká
-
2019/08/18 Sportovní areál SDH Kozmice, X. kolo MSP a III.Ročník Memoriálu Alfonse Rončky,
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Zámecký park, Velká Bystřice, VIII. ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU
-
2019/08/24 Sekule, ihrisko Sekule, Sekulský pohár Emila Maxiana - 2B
-
2019/08/24 Sedlejovice u hasičárny, Sedlejovická osma , netradiční soutěž
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/08/24 Březová, sportovní areál, O pohár starosty obce Březová - Noční útoky
-
2019/08/24 Ostrava - Plesná, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
2019/08/25 Bohuslavice, hřiště, Velká cena Holbacup 2019, 2B
-
2019/08/31 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2019/08/31 Hřiště TJ Zborovice, IV.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/06 Jezdkovice, hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starostky obce
-
2019/09/07 Husovo namesti, O pohár starosty mesta
-
2019/09/07 Vesce u Moravských Budějovic, O pohár starosty, dle pravidel požárního sportu
-
2019/09/07 Jamnice, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/09/07 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B
-
2019/09/08 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Vlčí doly, O POHÁR BLÁZNIVÉ STŘÍKAČKY
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/14 Volenice, Volenická noc
-
2019/09/14 Litenčice-hřiště, Litenčice - Noční soutěž
-
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga