Chotěmice 2021 - O pohár SDH Chotěmice

Liga: EXČR
Místo: Chotěmice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 28. 08. 2021 11:00
Kontakt:   Patrik Baláž
Telefon:  774663162

Začátek rezervace: 14. 08. 2021 18:00
Konec rezervace: 27. 08. 2021 18:00
Začátek tipování:  14. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 28. 08. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chotemice-11555.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Hlubyně PBJiří Novotný
23Vésky BUHHonza Adamec
34Drahňovice BNHonza Adamec
45Hrabůvka PRHonza Adamec
56Plumlov PVPořadatelé Extraligy
67Velké Hoštice OPHonza Adamec
78Sloup PZPořadatelé Extraligy
89Babice VSHonza Adamec
910Krotějov TAHonza Adamec
1011Trnava TRHonza Adamec
1112Petrovice TRHonza Adamec
1213Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
1314Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1415Stará Říše JIHonza Adamec
1516Zahnašovice KMPořadatelé Extraligy
1617Čechtín TRHonza Adamec
1718Pšánky HKHonza Adamec
1819Mladoňovice TRHonza Adamec
1920Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2021Nevcehle JIHonza Adamec
2122Obrubce MBHonza Adamec
2223Zderaz CRHonza Adamec
2324Bašnice JCHonza Adamec
2425Čikov TRHonza Adamec
2526Hrabice PTHonza Adamec
2627Únětice 1911 PJOndřej Kail
2728Chotěmice TAPořadatelé Extraligy
2829Budeč JHHonza Adamec
2930Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
3031Starý Jičín NJHonza Adamec
3132Žďár JHVáclav Paulík
3233Frýdštejn JNJosef Hanuš
3334Choustník TADavid Dvořák
3435Nová Ves u Chýnova TAMichal Jůza
3536Markvarec JHMartin Pecha
3637Kozmice TAJan Kainráth
3740Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
3841Křenovice CBMichal Mejdrech
3942Žernovice PTOndřej Steinhäusl
4043Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
4145Únětice 1911 BPJOndřej Kail
4246Holašovice CBJosef Dráb
4347Strmilov JHMartin Tuček
4448Skalice PBRadek Sobotka
4549Slapy TAFrantišek Ježek
4651Libkova Voda PEPavel Kubů
4752Jaronice CBJan Völfl
4853Lásenice JHMartin Janků
4954Holašovice CCBPořadatelé Extraligy
5055Sedlčany PBJarous Janský
5159Holašovice BCBJosef Dráb
5260Zdislavice BBNZdeněk Kubík
5369Svaté Pole PBJosef Volf
5470Zdislavice BNMartin Pecha
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotěmice TAPořadatelé Extraligy
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Košťálov SMHonza Adamec
1313Markvartovice OPHonza Adamec
1414Sloup PZPořadatelé Extraligy
1515Choustník TADavid Dvořák
1616Nová Včelnice JHMartin Pecha
1717Oltyně TAPetra Novotná
1818Hlubyně PBDana Hrzalová
1919Zdešov JHNikola Vašková
2020Slapy TAJarmila Kleinerová
2121Chotíkov PSMonča
2222Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
2323Lužná RATereza Říhová
2424Smrkov TAKateřina Macková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,5315,7415,742022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,7516,0316,032021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Skrochovice OP16,0515,7716,052018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malé Hoštice OP15,9016,2516,252018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasice - Prostějov PV16,0116,2916,292022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dvorce ATA16,1616,3016,302013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR16,2316,3516,352017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stará Říše JI16,3716,4416,442022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stará Říše JI15,8816,5016,502021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olešná HB16,0316,5116,512021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahnašovice KM16,5516,3816,552021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chrášťany LT15,6216,6716,672017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,6816,5916,682021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Benešov u Semil SM16,8916,8416,892017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libuň JC16,9616,1616,962017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ústrašice TA16,9715,9216,972018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrobice ExplosiaPA16,9916,6316,992018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lužná RA17,0116,9217,012021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pšánky HK17,0216,3117,022022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Benetice TR17,0215,9017,022022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krasice - Prostějov PV17,0317,0517,052021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olešná HB17,1016,8717,102022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bojkovice UH16,7317,1917,192022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dvorce ATA17,1617,2517,252015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bezděčín TA16,9317,3317,332018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Slapy TA17,1617,3617,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ploukonice SM17,2717,3917,392022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Včelnice JH17,2817,4017,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dvorce TA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dvorce ATA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hlubyně PB17,3617,4817,482018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dvorce ATA16,7717,5017,502018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dvorce TA16,7717,5017,502018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sloup PZ17,4417,5217,522021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sloup PZ17,4417,5217,522021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Zdislavice BN16,7417,5717,572022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nová Včelnice JH17,6316,7417,632017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dvorce TA17,6417,1017,642012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Ústrašice TA17,1217,6517,652019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Plumlov PV16,3517,6517,652022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nová Včelnice JH17,6517,6017,652012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kamenice nad Lipou BPE--17,702014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zhoř u Tábora TA17,0517,7217,722017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chotěmice TA--17,852014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dvorce BTA--17,872014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bezděčín TA17,8717,5617,872019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Slapy TA17,8017,8717,872017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chrbonín TA17,9017,4917,902018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chotěmice TA17,9617,1517,962019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nová Včelnice JH18,0117,8018,012021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Chotěmice TA18,0318,1118,112021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chotěmice TA18,0318,1118,112021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Benetice TR17,8918,1618,162021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pšánky HK15,8518,1918,192021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Ústrašice TA16,6318,1918,192016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Chrbonín TA18,2518,2218,252017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bílovice UH18,2616,3318,262022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Kamenice nad Lipou PE18,2816,8118,282017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Češnovice JaroniceCB--18,322014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Chotěmice TA18,0218,3418,342012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dvorce BTA17,6418,4118,412013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chlum BN17,1618,5218,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Zhoř u Tábora TA18,5318,2518,532022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nová Včelnice JH--18,542014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bezděčín TA17,7418,5818,582022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Zhoř u Tábora TA18,6218,4718,622019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chrbonín TA17,4418,6218,622012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Sloup PZ18,2418,6418,642018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Libuň JC18,6616,9518,662018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Makov TA18,6618,6018,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Zdešov JH18,7117,8918,712022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chotěmice TA18,7917,4818,792013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Nová Včelnice JH18,4618,7918,792019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chotěmice TA18,9018,6318,902016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Zhoř u Tábora TA--18,912014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Slapy TA19,0918,4719,092021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Daměnice BN17,0919,1019,102016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nová Včelnice JH18,8619,2319,232013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Zdešov JH19,2618,8619,262018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Jaronice CB19,3719,0419,372012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Zdešov JH17,9619,3819,382017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Ploukonice SM18,5919,4819,482021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Zdešov JH19,4919,4719,492016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Olešná HB18,1819,5419,542018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Bezděčín TA17,9019,5719,572017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Slapy TA18,4819,6619,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Kamenice nad Lipou APE19,6919,1319,692013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nová Včelnice JH19,8019,2919,802022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/01 Chotěmice, TA,
THL
2011/08/07 Chotěmice, TA, O pohár SDH Chotěmice
THL
2012/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2013/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2014/08/09 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2015/08/08 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2016/08/13 Chotěmice, O pohár
THL
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2023/06/04 Tučapy, Memoriál
EXČR
2023/06/17 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/06/18 Čechtín, O pohár
EXČR
2023/06/24 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2023/06/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/15 Netín, Netín
EXČR
2023/07/16 Maršovice, Maršovice
EXČR
2023/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/23 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/08/05 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2023/09/02 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2023/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga