Chotěmice 2024 - O pohár SDH Chotěmice

Liga: EXČR
Místo: Chotěmice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 31. 08. 2024 11:00
Kontakt:   Patrik Baláž
Telefon:  774663162

Začátek rezervace: 17. 08. 2024 20:00
Konec rezervace: 31. 08. 2024 11:00
Začátek tipování:  17. 08. 2024 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2024 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chotemice-13653.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Prchalov   BNJHonza Adamec
23Velká (Hranice III) PRHonza Adamec
34Nahořany NAHonza Adamec
45Pasohlávky BOHonza Adamec
56Mysločovice ZLHonza Adamec
67Prchalov NJHonza Adamec
78Olešnice   XOLHonza Adamec
89Zahnašovice KMHonza Adamec
910Indivindi NAHonza Adamec
1011Dubenec TUHonza Adamec
1112Hrabůvka PRHonza Adamec
1213Lavičky ZRHonza Adamec
1314Sedlčany PBHonza Adamec
1415Plumlov PVHonza Adamec
1516Čechtín TRHonza Adamec
1617Letohrad - Kunčice   DUOHonza Adamec
1718Olešnice SMHonza Adamec
1819Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1920Nevcehle JIHonza Adamec
2021Obrubce MBHonza Adamec
2122Budeč JHHonza Adamec
2223Krotějov   SportTAHonza Adamec
2324Starý Jičín NJJiří Čech
2425Drahňovice BNHonza Adamec
2526Bílovice PVHonza Adamec
2627Partutovice PRHonza Adamec
2728Rašín JCHonza Adamec
2829Březová LIHonza Adamec
2930Seč CRHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Volenice PBHonza Adamec
22Olešná HBHonza Adamec
33Plumlov PVHonza Adamec
44Stará Říše JIHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Olšovec PRHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice   CUOHonza Adamec
99Markvartovice OPHonza Adamec
1010Chlum BNHonza Adamec
1111Žernovník BKHonza Adamec
1212Krotějov   SportTAHonza Adamec
1313Hrabišín SUHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Frýdštejn JN15,8515,8315,852022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA15,7315,8715,872022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krotějov SportTA15,7315,8715,872022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC15,9315,8215,932018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR15,8915,9615,962018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Prchalov NJ15,8715,9715,972023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Trnava TR15,9716,0116,012017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnava TR15,9716,0116,012017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pasohlávky BO16,0216,0616,062017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bašnice JC15,9116,0816,082018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Drahňovice BN15,8216,1116,112022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Prchalov NJ16,0316,1116,112017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Prchalov NJ16,0316,1116,112017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice DUO16,1416,0816,142022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krasonice JI16,1516,0416,152018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Čikov TR16,1016,1716,172022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čechtín TR15,7416,1916,192022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR15,9916,2116,212021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Oponešice TR16,2416,1516,242017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Oponešice TR16,2416,1516,242017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC16,1616,2616,262017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Renmotor Jinolice JC16,1616,2616,262017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice XOL16,0516,2616,262023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nevcehle JI15,8016,2816,282022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mysločovice ZL16,3116,0316,312023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Velké Hoštice OP16,1616,3216,322021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bohdalín PE16,3416,2516,342018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bohdalín PE16,3416,2516,342018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice DUO16,3716,2316,372023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velké Hoštice OP15,7116,3716,372017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jaronice CB16,4116,3816,412022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bohdalín PE16,3616,4216,422022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Louňovice pod Blaníkem BN16,3016,4316,432017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Louňovice pod Blaníkem BN16,3016,4316,432017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lavičky ZR16,4415,9016,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mladoňovice TR16,0016,4516,452017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mladoňovice TR16,0016,4516,452017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Trnava TR16,4615,8716,462018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Krotějov SportTA16,4716,4616,472021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Český Rudolec JH16,4316,4816,482023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velké Hoštice OP16,1616,5216,522018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chotěmice TA15,9416,5316,532017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Chotěmice TA15,9416,5316,532017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Únětice 1911 PJ16,1316,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Únětice 1911 PJ16,1316,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Chářovice ŠponaBN16,5616,1116,562018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chotěmice TA16,5716,5016,572019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Zlatá Olešnice JN16,5716,5516,572018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Olešnice SM16,5716,1016,572023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Obrubce MB16,5816,3116,582018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stará Říše JI16,5816,2716,582021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Budeč JH16,1916,5816,582021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Lavičky ZR16,6015,7316,602018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Dobronice u Chýnova TA16,4516,6016,602023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Trnava TR16,6216,3116,622022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Petrovice TR16,4516,6216,622021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Zahnašovice KM16,4616,6516,652021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Krotějov SportTA16,5016,6716,672023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krotějov SportTA16,5016,6716,672023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Olešnice OL16,6716,4916,672022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nevcehle JI16,6916,4816,692023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Letohrad - Orlice BUO16,7016,2816,702022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Budeč JH16,7216,5916,722023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Krotějov SportTA16,7216,1916,722019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Sedlčany PB16,7316,3416,732022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sedlčany PB16,7316,3416,732022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Drahňovice BN16,7516,6116,752017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Žďár AJH16,4416,7616,762015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chrášťany LT16,3316,7616,762017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nevcehle JI16,7616,5116,762018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chrášťany LT16,3316,7616,762017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice BUO16,7816,1516,782018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hlubyně PB16,3916,7916,792018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Lavičky ZR16,7916,4016,792023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Moravany PA16,8016,7716,802017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Únětice 1911 PJ16,4516,8116,812021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Vésky BUH16,8216,3216,822022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Tomice BN16,5316,8216,822019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Stará Říše JI16,8216,5016,822022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Velký Ořechov ZL16,3016,8216,822022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Žernovice PT16,8316,6916,832021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Vésky BUH16,3216,8516,852021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hrabůvka PR16,3116,8516,852021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Hrabůvka PR16,3116,8516,852021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Milenovice PI16,7516,8616,862018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Horní Kamenice DO16,8716,3516,872017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bašnice JC16,8816,3216,882022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Žernovice PT16,5516,9016,902017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Žernovice PT16,5516,9016,902017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Krasonice JI16,8516,9116,912017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Jaronice CB16,7916,9216,922023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Jaronice CB16,7916,9216,922023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Krotějov SportTA16,4816,9216,922017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Čechtín TR16,2216,9216,922021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Čikov TR16,9215,9916,922018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Pasohlávky BBO16,7216,9316,932023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Zdislavice BN16,9516,2516,952021/08/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Sychotín BK16,9516,2216,952023/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Daměnice BN16,9516,9016,952019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Radětice PB16,7216,9616,962017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/01 Chotěmice, TA,
THL
2011/08/07 Chotěmice, TA, O pohár SDH Chotěmice
THL
2012/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2013/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2014/08/09 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2015/08/08 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2016/08/13 Chotěmice, O pohár
THL
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
EXČR
2024/06/23 Čechtín, O pohár
EXČR
2024/07/13 Netín, Netín
EXČR
2024/07/14 Maršovice, Maršovice
EXČR
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga