Chrást 2012 - O putovní pohár SDH Chrást

Liga: ZČHL
Místo: Chrást
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 19. 08. 2012 10:00
Kontakt:   Ing. Jiří Ptáček
Telefon:  +420605839780

Začátek rezervace: 05. 08. 2012 20:00
Konec rezervace: 19. 08. 2012 10:00
Začátek tipování:  05. 08. 2012 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2012 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chrast-2012-08-19-2558.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strýčkovice DODaniela Skalová
22Seč PJVáclav Hranička
33Žebnice PSMichal Bulín
44Štěnovický Borek PJMichal Polívka
55Robčice PJRadek Růt
66Horní Lukavice PJJan Hůla
77Útušice PJMichal Polívka
88Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
99Mokrouše PJJiří Šmolík
1010Hubenov APSLukáš Kaňka
1111Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1212Štichovice PSRichard Hlous
1313Chotíkov PSSDH Chotikov
1414Žákava PJMilan Polívka
1515Hubenov BPSZbyněk Šebek
1616Vřeskovice KTohio
1717Kotenčice PBRadek Troch
1818Úherce PSPetr Štejr
1919Chrást DRACIPBJirka Ptáček
2020Dehtín KTMichal Janda
2121Poděvousy DOspace14@centrum.cz
2222Bolkov PJPetr Jezek
2323Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2424Obora BPSMichal Baštrnák
2525Louňová PJLibor Skala
2626Krašovice PSPetr Hnat
2727Nezvěstice PJVlastimil Hach
2828Sloup Sloupecká Líchovina PZRadek Troch
2929Brodeslavy PSPavel Peterka
3050Brodeslavy BPSPavel Peterka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
22Bezděkov pod Třemšínem PBAdéla Boukalová
33Strýčkovice DODaniela Skalová
44Bučí PSLucie Nová
55Chotíkov PSSDH Chotikov
66Mrtník PSMarkéta Brunclíková
77Poděvousy DOspace14@centrum.cz
88Sloup PZRadek Troch
99Chválenice PJKarel Nolč
1028Chlumčany PJVerča Hrubá
1129Útušice PJVeronika Růtová
1230Poděvousy DOspace14@centrum.cz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5916,1516,592015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Únětice 1911 PJ16,6916,6516,692015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ16,6716,7316,732018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dehtín KT16,9316,8716,932016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9516,1516,952012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ16,9216,9816,982014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kalenice ST16,9917,0617,062017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Únětice 1911 PJ16,8217,0717,072013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žebnice PS16,7617,0917,092018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Únětice 1911 APJ17,1216,5017,122018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Únětice 1911 PJ17,2216,9517,222016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dehtín KT16,7317,2617,262017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Novosedly ST17,2017,2017,272017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Lukavice PJ17,4117,2017,412012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radětice PB17,4217,2817,422016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Lukavice PJ17,4516,9717,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žebnice PS16,4917,4517,452018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chrást PB17,4616,7717,462017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Horní Kamenice DO17,4617,4017,462018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chrást PB17,5317,2417,532018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Horní Lukavice PJ17,4017,5417,542018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Horní Lukavice PJ17,3917,5417,542017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dehtín KT17,5517,3317,552018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Horní Lukavice PJ17,6117,4717,612013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Horní Kamenice DO17,6517,3317,652015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chrást PB-17,7117,712018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kalenice ST17,4017,7317,732016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Horní Kamenice DO16,9017,7717,772012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Radětice PB17,5917,7717,772017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Útušice PJ17,9417,6517,942017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nevřeň PS17,2417,9517,952018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dehtín KT18,0017,8218,002012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žebnice PS18,0317,8518,032017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Poděvousy DO17,7418,0518,052016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Žebnice PS18,0917,1218,092016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lhotka PB18,0218,1418,142017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dehtín KT17,5718,1618,162013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Radětice PB18,1717,5218,172018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Poděvousy DO18,1817,6218,182014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Vranovice PB18,1917,6218,192016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Vřeskovice KT18,2318,1618,232013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Vranovice PB18,2817,3818,282017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mokrouše PJ18,3117,9518,312012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Robčice PJ18,3117,3918,312018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Poděvousy DO18,3317,9418,332012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mokrouše PJ18,3318,2218,332016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Únětice 1911 PJ17,9318,3418,342014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Poděvousy DO17,7118,3518,352017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Štichovice PS17,7418,3518,352016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Horní Lukavice PJ18,3717,2518,372015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Kornatice RO17,7918,4018,402014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Horní Kamenice DO18,3518,4618,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Dehtín KT18,4717,4718,472018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Úherce PS18,1818,4818,482015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Třebsko PB17,8318,5018,502014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Mokrouše PJ18,5418,5218,542018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Březnice PB17,8818,5518,552017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Sloup PZ18,2718,5618,562012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Vranovice PB18,6017,8918,602015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Louňová PJ18,6117,5018,612012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Mokrouše PJ17,9918,6518,652013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bolkov PJ18,3018,6618,662013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Poděvousy DO17,5918,6918,692015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Štěnovický Borek PJ18,6418,6918,692014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Krašovice PS18,4918,7218,722014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Štěnovický Borek PJ18,4318,7518,752012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mokrouše PJ18,6918,7618,762015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Útušice PJ18,7718,0818,772015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Nevřeň PS18,5918,7918,792018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Žákava PJ18,4318,8218,822013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Útušice PJ18,7118,8318,832018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nalžovice PB18,8318,5018,832014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Novosedly ST17,9318,8418,842018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Štěnovický Borek PJ18,8418,8118,842018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Žebnice PS18,8718,8818,882014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dolní Hradiště PS18,9018,7718,902013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Štichovice PS18,8318,9018,902014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hubenov APS18,6718,9218,922012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mokrouše PJ18,8418,9418,942018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Štichovice PS18,5018,9418,942013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bolkov PJ18,6718,9718,972012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dolní Hradiště PS18,7419,1019,102012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Buková PB18,8519,1019,102014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Poděvousy DO17,5519,1219,122013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Robčice PJ19,1518,7019,152015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Štichovice PS19,1918,8419,192018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Štichovice PS19,2318,4319,232012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Mokrouše PJ17,8819,2519,252017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Seč PJ18,9719,2519,252013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Chrást DraciPB19,2818,7019,282015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Úherce PS17,1819,3119,312014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Obora PS19,3118,7719,312015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Žebnice PS19,3519,0819,352013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Štěnovický Borek PJ18,9219,4419,442018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Třebsko PB19,4518,9619,452013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Horní Kamenice DO19,2319,4519,452018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Bolkov PJ19,5117,6719,512014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Sloup PZ18,6119,5119,512016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Krašovice PS18,3619,6219,622012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nevřeň PS19,0719,7219,722014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/19 Chrást, O putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2013/08/18 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2014/08/10 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2015/07/12 Valcha, Pohár SDH Chrást
BL
2015/08/09 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2016/07/10 Areál Valcha, O Pohár SDH Chrást
BL
2016/08/07 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2017/07/09 Areál Valcha, O pohár SDH Chrást
BL
2017/08/06 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga