Liga: | - |
Místo: | Chropyně |
Okres: | Kroměříž |
Kraj: | Zlínský |
Kdy: | 22. 09. 2018 12:30 |
Kontakt: | Sedlařík Vladislav |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 06. 09. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 20. 09. 2018 20:00 |
Začátek tipování: | 22. 08. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 22. 08. 2018 00:00 |
Zadal: | Vladislav Sedlařík |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Pohárová soutěž dle pravidel PS a s vlast.dodatky
Trať : 2 B
povrch: travnatý
betonová základna
terče sklopné ,elektronická časomíra
Start prvního družstva 13.00
za 1-3 místo finanční odměna:
v mužské kategorii 700,500,300
v ženské kategorii 600,400,200
kontakt: walltter@seznam.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-9939.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Chropyně | KM | Vladislav Sedlařík | ||
2 | 2 | Počenice | Ženy | KM | Pavel Kunčar | |
3 | 3 | Morkovice | KM | Pavel Krejčí | ||
4 | 4 | Zahnašovice | muž | KM | Vladislav Sedlařík | |
5 | 5 | Odry | NJ | Vladislav Sedlařík | ||
6 | 6 | Racková | Ženy | ZL | Michaela Kovaříková | |
7 | 7 | Počenice | Muži | KM | Pavel Kunčar | |
8 | 8 | Zahnašovice | ženy | KM | Vladislav Sedlařík | |
9 | 9 | Morkovice | Ženy | KM | Pavel Krejčí | |
10 | 10 | Nětčice | ženy | KM | Petra Plachá | |
11 | 11 | Dětkovice | VY | Michal Hrabánek | ||
12 | 12 | Hoštice | KM | Antonín Novák | ||
13 | 13 | Přílepy | Muži | KM | Bronislav Kutra | |
14 | 14 | Jasenice | VS | Lukáš Komender | ||
15 | 15 | Lukov | muži | ZL | Tomas Nedbálek | |
16 | 16 | Zborovice | KM | Roman Jakša | ||
17 | 17 | Kokory | PR | Libor Daňa | ||
18 | 18 | Doloplazy | PV | René Běhal | ||
19 | 19 | Trnava | Muži | ZL | Natálie Hájková | |
20 | 20 | Dětkovice | Ženy | VY | Michal Hrabánek | |
21 | 21 | Podhradní Lhota | KM | Zdeněk Žejdlik | ||
22 | 22 | Brusné | KM | Martin Šťastný | ||
23 | 23 | Hranice | PR | Jakub Vojtek | ||
24 | 24 | Pohořelice | ženy | ZL | Jana Forbelská | |
25 | 25 | Bařice | KM | Vladislav Sedlařík | ||
26 | 26 | Brusné | KM | Martin Šťastný |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovice | BR | 15,26 | 15,63 | 15,63 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Zahnašovice | KM | 15,67 | 15,21 | 15,67 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 15,78 | 15,68 | 15,73 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Mladcová | ZL | 15,65 | 16,12 | 16,12 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Litenčice | KM | 16,23 | 16,47 | 16,47 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Morkovice | KM | 16,60 | 16,46 | 16,60 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Chropyně | KM | 15,71 | 16,80 | 16,80 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Počenice | KM | 17,04 | 16,85 | 17,04 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Křenovice | PR | 17,64 | 16,72 | 17,64 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Čechy | PR | 17,37 | 17,94 | 17,94 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Kojetín II-Popůvky | PR | 18,33 | 18,22 | 18,33 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Medlov | KM | 19,65 | 19,28 | 19,65 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Pačlavice | KM | 18,87 | 20,67 | 20,67 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
14. | Pornice | KM | 23,20 | 22,38 | 23,20 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
15. | Polkovice | PR | 22,96 | 23,55 | 23,55 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
16. | Veselá | ZL | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
17. | Luboměř | NJ | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dub nad Moravou | OL | 20,17 | 20,07 | 20,07 | 2022/04/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Počenice | KM | 17,93 | 20,43 | 20,43 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Čechy | PR | 21,41 | 22,75 | 22,75 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Kojetín II-Popůvky | PR | 24,22 | 25,10 | 25,10 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Lhota | KM | 27,09 | 29,75 | 29,75 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Polkovice | PR | 31,44 | 31,90 | 31,90 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Chropyně | KM | 31,99 | 23,90 | 31,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Pačlavice | KM | 32,52 | 31,51 | 32,52 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Rokytnice | PR | 38,93 | 38,85 | 38,93 | 2022/04/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Kojetín | PR | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Záříčí | KM | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |