Chuchelna 2019 - Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka

Liga: -
Místo: Chuchelna
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 15. 09. 2019 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 03. 09. 2019 09:00
Konec rezervace: 12. 09. 2019 09:00
Začátek tipování:  15. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 15. 09. 2019 00:00
Zadal: karel Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chuchelna-10827.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMPavla Stehlikova
22Semily SEMILY I JahůdkySMPetr Kousal
33Bozkov ASMkarel Čermák
44Bítouchov ASMEliška Štěpánková
55Kundratice SMEva Havlová
66Podmoklice ASMTomáš Strnad
77Semily SEMILY I BorůvkySMPetr Kousal
88Studenec SMLubomír Link
99Chuchelna ASMDavid Hošek
1010Nedaříž SMAdéla Patková
1111Roprachtice SMLada Lukešová
1212Vysoké nad Jizerou starší žactvoSMDaniel Nosek
1313Svojek SMVeronika Kalenská
1414Mříčná ASMMichal Holec
1515Karlovice SMBohuslava Švejdová
1618Mříčná BSMMichal Holec
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roprachtice SMLada Lukešová
22Bítouchov ASMEliška Štěpánková
33Bozkov ASMkarel Čermák
44Semily Semily I ASMPetr Kousal
55Kundratice SMEva Havlová
66Bítouchov BSMEliška Štěpánková
77Košťálov ASMPavla Stehlikova
88Podmoklice „A"SMTomáš Strnad
99Semily Semily I BSMPetr Kousal
1010Košťálov BSMPavla Stehlikova
1111Chuchelna ASMDavid Hošek
1212Nedaříž SMAdéla Patková
1313Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
1414Chuchelna BSMDavid Hošek
1515Svojek ASMVeronika Kalenská
1616Mříčná ASMMichal Holec
1717Chuchelna CSMDavid Hošek
1818Svojek BSMVeronika Kalenská
1919Mříčná BSMMichal Holec
2020Karlovice SMBohuslava Švejdová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/09/16 Chuchelna, Pohár o dráčka Soptíka
-
2019/09/15 Chuchelna, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
2020/09/06 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2020
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
Kdy Kde Liga