Hasičský areál SDH Chválkovice 2019 - Memoriál - MH spec. štafeta + PÚ - sport. hadice

Liga: -
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 06. 2019 18:00
Kontakt:   Bernard ŠAFAŘÍK ml.
Telefon:  608081516

Začátek rezervace: 17. 06. 2019 16:00
Konec rezervace: 20. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  21. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2019 00:00
Zadal: Bernard ŠAFAŘÍK

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-10662.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,1116,6817,112019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL17,2617,1217,262019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loučany OL17,7717,5617,772017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL17,4217,8717,872016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL17,3118,2718,272019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Haňovice OL18,4418,0318,442020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL18,6718,3918,672017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL18,6817,8818,682018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL17,8118,8118,812020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Haňovice OL18,9218,9218,922014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loučany OL18,9518,1618,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Soběsuky APV18,1518,9618,962018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Haňovice OL18,8419,0319,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL18,6719,0419,042017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlubočky OL18,0919,0719,072018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Svésedlice OL19,0918,9219,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nová Hradečná OL19,1518,4619,152017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Haňovice OL18,7019,2919,292015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice OL19,4118,6819,412018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlubočky OL19,5319,4019,532015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Droždín ChvadrožOL19,5919,4719,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešnice OL19,5319,7019,702017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Šumvald OL19,7519,2619,752020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OL19,0419,8719,872015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nové Dvory OL18,8819,9819,982017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OL20,0119,2220,012015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pěnčín APV20,0219,6920,022020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chválkovice ChvádrožOL20,0120,0520,052014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Dědina OL20,1619,5220,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nové Dvory OL18,9020,2320,232018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velký Týnec OL19,3820,2420,242017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Libina SU20,3419,8720,342014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Droždín ChvadrožOL20,4120,2820,412020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Droždín ChvadrožOL20,4920,1720,492016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kožušany - TážalyOL20,3720,5320,532014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dětkovice PV18,7820,5320,532017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Ludéřov OL20,6020,0420,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Haňovice OL20,6520,6520,652016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Haňovice OL20,7220,0920,722017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hlubočky OL19,2320,8020,802019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Olešnice OL21,0419,5821,042016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Hradečná OL19,4221,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Pěnčín BPV20,1521,1921,192020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dub nad Moravou OL19,9921,2821,282020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dolní Libina SU21,2918,2721,292020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Loučany OL21,3120,6221,312014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Svésedlice OL21,3419,0921,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dětkovice PV19,5521,4421,442019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Břevenec OL22,0020,0322,002017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Náměšť na Hané OL21,0422,2922,292017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chválkovice OL22,0922,4722,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pěnčín PV22,5118,7322,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kožušany OL22,5122,4222,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Přáslavice OL22,5219,6822,522017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dětkovice PV22,8718,2122,872018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chválkovice OL22,8222,9422,942017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Dědina OL23,0523,4723,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Droždín ChvadrožOL20,2923,4723,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Náměšť na Hané OL22,7524,0724,072019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nenakonice OL24,4323,6924,432017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chválkovice OL21,8724,6724,672019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mladeč OL25,4021,8225,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Droždín ChvadrožOL25,7125,0425,712019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Blatec OL21,3726,4826,482017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vojnice OL27,3525,4927,352019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pěnčín PV31,0930,1431,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Velký Týnec OL31,5418,7731,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Svésedlice OL30,9031,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dub nad Moravou OL32,1931,8132,192019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Šumvald OL34,5122,3634,512014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Olešnice OL36,2521,1136,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nenakonice OL36,4619,3836,462018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Blatec OL21,7339,0339,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Pěnčín PV40,7539,9040,752018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nová Dědina OL23,5840,9140,912016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Hlubočky OL20,3541,6041,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Mladeč OL49,8326,3049,832019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Droždín ChvadrožOLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chválkovice OLNP20,58NP2016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Troubelice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Cholina OLNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Nenakonice OL30,62NPNP2020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Chválkovice OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dolní Libina SUNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Krasice PVNPNPNP2020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Pěnčín PV24,48NPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2020/06/20 hasičský areál Chválkovice, Biomac Hanácká extraliga
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/04 Roseč, Noční hasičská soutěž před KD.
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/05 Lúky, 36 Ročník súťaže o Zlatú prilbu
-
2020/07/05 Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJ, Memoriál Čeňka Poláka, 2B i muži, chlapi 4 čl. 35+
-
2020/07/05 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2020/07/06 Vojnice areál “ V Hliníku”, Hasičská soutěž SDH Vojnice VII. ročník
-
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga