Hasičský areál SDH Chválkovice 2019 - Memoriál - MH spec. štafeta + PÚ - sport. hadice

Liga: -
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 06. 2019 18:00
Kontakt:   Bernard ŠAFAŘÍK ml.
Telefon:  608081516

Začátek rezervace: 17. 06. 2019 16:00
Konec rezervace: 20. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  21. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2019 00:00
Zadal: Bernard ŠAFAŘÍK

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-10662.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,8817,3117,312018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL17,1917,3917,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ludéřov OL17,6217,5717,622017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bílovice PV17,6417,4917,642017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nová Dědina OL17,7517,3617,752017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ráječek SU17,8116,8717,812017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Polkovice PR17,8717,7517,872017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,2517,9217,922016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,7418,0018,002018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílovice PV18,0918,1018,102016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dětkovice PV17,8518,1518,152017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Haňovice OL18,1518,2418,242015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olešnice OL18,2617,5518,262018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Náměšť na Hané OL18,1418,2818,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plinkout OL18,3718,1118,372017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plinkout OL17,7118,3918,392014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Břevenec OL18,2018,4518,452018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Domamyslice BPV18,3818,5318,532018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nová Dědina OL18,4018,5418,542015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dětkovice BPV18,6018,3318,602014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Čelechovice na Hané PV18,6318,5118,632015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,8018,6518,652015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Niva PV18,6618,6918,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nová Dědina OL18,3518,7118,712016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Měrotín OL18,7117,8918,712017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Janovice BR18,7417,9618,742015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dětkovice APV18,6918,7618,762015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Domamyslice BPV18,8518,7018,852017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Střelice OL18,8718,7018,872017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludéřov OL18,9718,6718,972014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Domamyslice PV19,0218,3519,022015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Břevenec OL19,1218,4019,122015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nemile SU19,1217,8919,122018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Střelice OL19,2018,8719,202018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Chválkovice OL19,2618,6219,262016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Niva PV18,7219,3719,372014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Hlubočky OL19,4018,2319,402015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Břevenec OL18,0419,5519,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chválkovice OL19,4419,8119,812015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Olešnice OL19,8019,8219,822017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nová Dědina OL19,8919,0319,892014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ludéřov OL19,9319,8619,932015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Loučany OL19,9319,8919,932014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Nenakonice OL19,0220,0320,032018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Domamyslice PV19,7120,0920,092014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nové Dvory OL20,0120,1420,142016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Čelechovice na Hané PV19,9920,2020,202016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Tršice OL20,2219,6820,222016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Svésedlice OL19,1220,2220,222014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kožušany OL20,2518,7820,252017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Šumvald OL20,3019,6020,302017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Šumvald OL20,4220,2120,422018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olešnice OL17,9920,4620,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Hlubočky OL18,9920,4820,482014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chválkovice OL20,5917,9920,592018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bílovice PV20,6817,9120,682018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Pavlov výběrSU20,5020,8320,832016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pavlov-výběr SU20,9518,3720,952018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dětkovice APV18,9721,2621,262014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Dětkovice PV18,9721,2821,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Měrotín OL21,7717,9021,772018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Náměšť na Hané OL20,2621,7721,772018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nenakonice OL20,0922,4222,422017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chválkovice OL18,6222,9922,992017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dolany OL23,0320,0923,032017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Loučany OL22,7723,1123,112016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Plinkout OL24,1523,7724,152018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Tršice OL24,5425,4525,452017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Dub nad Moravou OL24,0025,8925,892018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dolany AOL26,0025,6926,002018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Haňovice OL23,2226,0026,002014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Haňovice OL22,2726,6526,652016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Ludéřov OL26,2826,6826,682018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chválkovice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Plinkout OLNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nové Dvory OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Cholina OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Dětkovice BPVNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Šumvald OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Droždín OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Břevenec OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Niva PV0,12NPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Janovice BR--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Droždín OLNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Ráječek SUNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dolní Libina SU--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Náměšť na Hané AOL18,50NPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Troubelice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Kožušany OLNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Náměšť na Hané OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Šumvald OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Hlubočky OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Kožušany OLNP20,14NP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Domamyslice APVNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Odrlice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Brno RáječekBM--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Odrlice OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Troubelice OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2019/06/29 hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2019/06/29 Vřesovice u Prostějova,, Hodový pohar
-
2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
Kdy Kde Liga