hasičský areál Chválkovice 2022 - O POHÁR OSH OLOMOUC - 2B (vlastní stroj+tohatsu)

Liga: -
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 11. 09. 2022 08:30
Kontakt:   velitel - František Pluháček
Telefon:  737 908 221

Začátek rezervace: 06. 09. 2022 00:00
Konec rezervace: 10. 09. 2022 23:59
Začátek tipování:  11. 09. 2022 20:00
Konec hlasování: 11. 09. 2022 00:00
Zadal: Lukáš Navrátil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://oshol.hasici-ol.cz/?page_id=32

Poznámka pořadatele

SH ČMS – Okresní sdružení hasičů Olomouc
si Vás dovoluje pozvat na soutěže v požárním útoku

soutěž s vlastním strojem
O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTKY OSH OLOMOUC

v kategorii MUŽI - ŽENY

a

soutěž s jednotným strojem TOHATSU

O PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA OLOMOUCKÉHO KRAJE

Ing. JOSEFA SUCHÁNKA
v kategorii MUŽI - ŽENY

O POHÁR OSH OLOMOUC
(absolutní vítěz – nejmenší součet bodů z obou soutěží)

Datum konání: neděle 11. 9. 2022
Místo konání: hasičský areál Chválkovice

Program:

7:30 – 8:30 hodin prezentace soutěžních družstev
8:45 hodin slavnostní nástup před zahájením soutěže
9:00 hodin start soutěžních kolektivů

Velitel soutěže: František Pluháček
Hlavní rozhodčí: Petr Kohoutek
Startovné: 150,- Kč za každou soutěž a jeden soutěžní kolektiv
Pravidla: dle platných pravidel PS (vydaných v roce 2018) s těmito vyjímkami:
- dráha kategorie muži – 2B, sportovní hadice ( C - 42 mm, B - 65 mm),
- dráha kategorie ženy – 2B, sportovní hadice (C – 42 mm, B – 65 mm),
- možnost půjčení jednoho člena jiného soutěžního družstva,
- sklopné terče,
- místní úpravy

Trať: zpevněný náběh, travnatá plocha, měření el. časomírou
Startovní pořadí: startovní pořadí dle registrace na místě, přihlášení přes FireSport od

6.9. 2022 00:00 do 10.9. 2022 24:00,

Ceny: V každé soutěži – kategorie muži, ženy
1) Poukaz 1000,- Kč + pohár + dárkový balíček
2) Poukaz 800,- Kč + pohár + dárkový balíček
3) Poukaz  500,- Kč + pohár + dárkový balíček

 

Absolutní vítěz získá:

1) Pohár + poukaz v hodnotě 1500,- Kč - muži

2) Pohár + poukaz v hodnotě 1500,- Kč - ženy


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-12825.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kožušany OLPetr Zmeškal
22Dolany ŽenyOLPetr Holoubek
33Měrotín OLPatrik Horák
44Nenakonice OLJiří Tomecek
55Hlubočky Ženy OLPavla Jahnová
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Šumvald OLNikola Tylová
88Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
99Chořelice OLPatrik Horák
1010Nová Dědina OLJan Brachtl
1111Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1212Velká Bystřice mužiOLDavid Malecký
1313Náměšť na Hané ŽenyOLLinda De Roecková
1414Velký Týnec Ženy OLSDH Velký Týnec
1515Vojnice OLKateřina Mariánková
1618Těšetice Tyfočáci - MOLTomáš Navrátil
1719Dětkovice PVLadislav Kořínek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,1116,6817,112019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL17,2617,1217,262019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM17,5316,6217,532021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasice - Prostějov PV17,3317,6817,682021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL17,7717,5617,772017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL17,4217,8717,872016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL17,3118,2718,272019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Haňovice OL18,4418,0318,442020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL18,6718,3918,672017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL18,6817,8818,682018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlubočky OL17,8118,8118,812020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Haňovice OL18,8717,9818,872021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Haňovice OL18,9218,9218,922014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loučany OL18,9518,1618,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky APV18,1518,9618,962018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Haňovice OL18,8419,0319,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nová Dědina OL18,6719,0419,042017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dětkovice PV19,051918,6519,052021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Roštění KM19,0517,9219,052021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlubočky OL18,0919,0719,072018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL19,0918,9219,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Hradečná OL19,1518,4619,152017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Haňovice OL18,7019,2919,292015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pěnčín BPV18,7519,3819,382021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice OL19,4118,6819,412018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Přáslavice OL19,4218,0219,422021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hlubočky OL19,5319,4019,532015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Droždín ChvadrožOL19,5919,4719,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešnice OL19,5319,7019,702017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Šumvald OL19,7519,2619,752020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ludéřov OL19,0419,8719,872015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velký Týnec OL19,5119,9019,902021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nové Dvory OL18,8819,9819,982017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešnice OL20,0119,2220,012015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pěnčín PV20,0219,6920,022020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Droždín ChvádrožOL18,6420,0420,042021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dub nad Moravou OL20,0419,3220,042021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chválkovice ChvádrožOL20,0120,0520,052014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Dědina OL20,1619,5220,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nové Dvory OL18,9020,2320,232018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Velký Týnec OL19,3820,2420,242017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dolní Libina SU20,3419,8720,342014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Droždín ChvadrožOL20,4120,2820,412020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Droždín ChvadrožOL20,4920,1720,492016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dětkovice PV18,7820,5320,532017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kožušany - TážalyOL20,3720,5320,532014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Ludéřov OL20,6020,0420,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Haňovice OL20,6520,6520,652016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Haňovice OL20,7220,0920,722017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hlubočky OL19,2320,8020,802019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olešnice OL21,0419,5821,042016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dolní Libina SU21,0620,2621,062021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nová Hradečná OL19,4221,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dub nad Moravou OL19,9921,2821,282020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dolní Libina SU21,2918,2721,292020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loučany OL21,3120,6221,312014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Svésedlice OL21,3419,0921,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dětkovice PV19,5521,4421,442019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Břevenec OL22,0020,0322,002017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Náměšť na Hané OL21,0422,2922,292017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chválkovice OL22,0922,4722,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Pěnčín PV22,5118,7322,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kožušany OL22,5122,4222,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Přáslavice OL22,5219,6822,522017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dětkovice PV22,8718,2122,872018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chválkovice OL22,8222,9422,942017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Droždín ChvadrožOL20,2923,4723,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nová Dědina OL23,0523,4723,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Náměšť na Hané OL22,7524,0724,072019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nenakonice OL24,4323,6924,432017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Chválkovice OL21,8724,6724,672019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Mladeč OL25,4021,8225,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Droždín ChvadrožOL25,7125,0425,712019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Blatec OL21,3726,4826,482017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Vojnice OL27,3525,4927,352019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Pěnčín PV31,0930,1431,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Velký Týnec OL31,5418,7731,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Svésedlice OL30,9031,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dub nad Moravou OL32,1931,8132,192019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Šumvald OL20,8633,7933,792021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Šumvald OL34,5122,3634,512014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Olešnice OL36,2521,1136,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nenakonice OL36,4619,3836,462018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Blatec OL21,7339,0339,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Pěnčín PV40,7539,9040,752018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nová Dědina OL23,5840,9140,912016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Hlubočky OL20,3541,6041,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Mladeč OL49,8326,3049,832019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Klopotovice PV51,4625,4851,462021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Soběsuky APVNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dolany OLNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Hlubočky OLNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pěnčín PV24,48NPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Droždín ChvadrožOLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Chválkovice OLNP20,58NP2016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Cholina CholešniceOLNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Troubelice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Cholina OLNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Pěnčín PVNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Chválkovice OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
BIOMAC HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
BIOMAC HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2020/06/20 hasičský areál Chválkovice, Biomac Hanácká extraliga
BIOMAC HE
2021/06/19 Chválkovice, BIO-HE Chválkovice
BIOMAC HE
2022/06/11 Chválkovice, 3. kolo BIOMAC HE - Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2022/09/11 hasičský areál Chválkovice, O POHÁR OSH OLOMOUC - 2B (vlastní stroj+tohatsu)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/10/08 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlika
-
2022/10/22 Vésky, Noční soutěž O putovní pohár SDH Vésky
-
2022/10/29 Areál Flídr group Široký Důl, Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2022
-
2022/11/12 U Hasičů 2058/1 Plzeň, „Poslední káď roku 2022“/
-
2022/11/19 Pohořelice, Sametový pohár
-
Kdy Kde Liga