Chvalkovice TFC 2016 - Chvalkovice TFC

Liga: -
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 03. 09. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 03. 09. 2016 13:00
Začátek tipování:  28. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2016 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-7746.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ješov OLLukáš Pluháček
22Břevenec OLJosef Šenk
33Hlubočky OLGabriela Krejčí
44Měrotín OLTomáš Hlavinka
55Rozvadovice OLRostislav Navrátil
66Šumvald OLBoB Kobylka
77Svésedlice OLAleš Zavadil
88Nenakonice OLFrantišek Buršík
99Grygov OLBarbora Špásová
1010Velký Týnec OLAnna Majerova
1111Bělkovice-Lašťany ÚjezdOLMartin Novotný
1212Klokočí PRJosef H
1313Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
1430Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Studénky SUMichal Bureš
22Klokočí PRKateřina Gajdošíková
33Hlubočky OLGabriela Krejčí
44Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
55Velký Týnec OLAnna Majerova
66Medlov OLMagdalena Břeňová
77Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
88Nenakonice OLFrantišek Buršík
99Svésedlice OLAleš Zavadil
1010Ješov OLLukáš Pluháček
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
1313Bělkovice-Lašťany ÚjezdOLMartin Novotný
1414Nová Dědina OLEva Dušková
1515Štěpánov OLJiří Spáčil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
Kdy Kde Liga