Chvalkovice TFC 2017 - Chvalkovice TFC

Liga: -
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 02. 09. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 08. 2017 18:00
Konec rezervace: 02. 09. 2017 13:00
Začátek tipování:  02. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-8885.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLMartin Pecko
25Měrotín OLTomáš Hlavinka
36Nenakonice OLJiří Tomecek
47Hlubočky OLGabriela Krejčí
58Ješov OLLukáš Pluháček
610Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
711Klokočí PRJosef H
812Svésedlice OLAleš Zavadil
920Břevenec OLLukáš Kyselý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Studénky SUMichal Bureš
22Klokočí PRKateřina Gajdošíková
33Velký Týnec OLAnna Majerova
44Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
55Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Hlubočky OLGabriela Krejčí
88Ješov OLLukáš Pluháček
99Nenakonice OLJiří Tomecek
1011Svésedlice OLAleš Zavadil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,1917,3917,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ludéřov OL17,6217,5717,622017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílovice PV17,6417,4917,642017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nová Dědina OL17,7517,3617,752017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Ráječek SU17,8116,8717,812017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Polkovice PR17,8717,7517,872017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV17,2517,9217,922016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bílovice PV18,0918,1018,102016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,8518,1518,152017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Haňovice OL18,1518,2418,242015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Náměšť na Hané OL18,1418,2818,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Plinkout OL18,3718,1118,372017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Plinkout OL17,7118,3918,392014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nová Dědina OL18,4018,5418,542015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dětkovice BPV18,6018,3318,602014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV18,6318,5118,632015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,8018,6518,652015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Niva PV18,6618,6918,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nová Dědina OL18,3518,7118,712016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Měrotín OL18,7117,8918,712017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Janovice BR18,7417,9618,742015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice APV18,6918,7618,762015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Domamyslice BPV18,8518,7018,852017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Střelice OL18,8718,7018,872017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludéřov OL18,9718,6718,972014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice PV19,0218,3519,022015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Břevenec OL19,1218,4019,122015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chválkovice OL19,2618,6219,262016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Niva PV18,7219,3719,372014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hlubočky OL19,4018,2319,402015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Břevenec OL18,0419,5519,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chválkovice OL19,4419,8119,812015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Olešnice OL19,8019,8219,822017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Nová Dědina OL19,8919,0319,892014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Ludéřov OL19,9319,8619,932015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Loučany OL19,9319,8919,932014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Domamyslice PV19,7120,0920,092014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nové Dvory OL20,0120,1420,142016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Čelechovice na Hané PV19,9920,2020,202016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Svésedlice OL19,1220,2220,222014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Tršice OL20,2219,6820,222016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kožušany OL20,2518,7820,252017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Šumvald OL20,3019,6020,302017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Olešnice OL17,9920,4620,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hlubočky OL18,9920,4820,482014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pavlov výběrSU20,5020,8320,832016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dětkovice APV18,9721,2621,262014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dětkovice PV18,9721,2821,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nenakonice OL20,0922,4222,422017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chválkovice OL18,6222,9922,992017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolany OL23,0320,0923,032017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Loučany OL22,7723,1123,112016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tršice OL24,5425,4525,452017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Haňovice OL23,2226,0026,002014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Haňovice OL22,2726,6526,652016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Břevenec OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hlubočky OLNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Droždín OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chválkovice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Plinkout OLNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Cholina OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nové Dvory OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dětkovice BPVNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Šumvald OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Droždín OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Břevenec OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Niva PV0,12NPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Janovice BR--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Droždín OLNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dolní Libina SU--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Ráječek SUNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Náměšť na Hané AOL18,50NPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Troubelice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Kožušany OLNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Náměšť na Hané OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Šumvald OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hlubočky OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Kožušany OLNP20,14NP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Domamyslice APVNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Odrlice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Brno RáječekBM--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Odrlice OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Troubelice OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,4217,8717,872016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Droždín ChvadrožOL20,4920,1720,492016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Haňovice OL20,6520,6520,652016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL21,0419,5821,042016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nová Hradečná OL19,4221,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Svésedlice OL30,9031,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nová Dědina OL23,5840,9140,912016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chválkovice OLNP20,58NP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
Kdy Kde Liga