Chýnov 2015 - O pohár města Chýnov

Liga: THL
Místo: Chýnov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 07. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 07. 2015 13:00
Konec rezervace: 04. 07. 2015 13:00
Začátek tipování:  04. 07. 2015 00:00
Konec hlasování: 04. 07. 2015 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chynov-6516.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděčín TA17,1417,0817,142018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ústrašice TA17,5116,9417,512018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrbonín TA16,9517,5717,572018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou APE17,6017,4817,602016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slapy TA17,7217,7917,792018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dvorce ATA17,1717,8117,812016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH18,8417,9117,912014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotěmice TA17,9317,9217,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chotěmice TA18,0817,8918,082015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dvorce BTA18,0618,0818,082018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou APE18,1217,6118,122015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zhoř u Tábora TA18,1817,9018,182017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ústrašice TA18,0118,3818,382017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ústrašice TA17,7718,4518,452016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE18,5717,7418,572017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdešov JH18,2518,6418,642018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lom TA17,3018,9418,942018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ústrašice TA17,6418,9718,972015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dvorce BTA19,1219,1619,162017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dvorce ATA19,1919,2519,252018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dvorce ATA19,5717,3419,572015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bezděčín TA17,2819,6119,612017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chrbonín TA19,6518,7919,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Včelnice JH19,6518,8119,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH19,9318,5619,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotěmice TA17,1420,0020,002017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Slapy TA20,2518,8820,252017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bezděčín TA17,5720,3420,342016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chrbonín TA19,8220,5020,502014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Smrkov TA20,6419,6920,642017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Slapy TA20,8218,4720,822016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zhoř u Tábora TA21,5220,5921,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dvorce BTA19,4521,9021,902016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malšice TA22,0921,1322,092018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kamenice nad Lipou PE22,3821,9222,382018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Krátošice TA22,5722,2622,572016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Drhovice TA19,5622,7922,792018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chýnov TA22,9022,6622,902014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Malšice TA22,6423,1823,182017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malšice TA23,4723,7323,732015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chrbonín TA20,6424,1424,142015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chrbonín TA24,2919,6324,292016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zhoř u Tábora TA24,0424,8324,832016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdešov JH25,3319,3425,332015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dvorce BTA20,9725,3325,332015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chotčiny TA24,3025,7825,782014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malšice TA25,8026,5226,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Zhoř u Tábora TA27,2926,0627,292015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Želeč TA27,3621,7927,362016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nová Včelnice JH31,3529,9731,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kozmice TA33,8334,4134,412018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chválkov PE19,5436,4336,432018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chabrovice TA44,4322,9944,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nová Včelnice JHNPNPNP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lom TANPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Krátošice TANPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Chotěmice TA17,3018,14DSQ2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dobronice u Chýnova TA26,0924,80DSQ2014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/23 Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov
-
2015/07/04 Chýnov, O pohár města Chýnov
THL
2016/07/09 Chýnov, O pohár
THL
2017/07/08 Chýnov, O pohár
THL
2018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2019/07/27 Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga