Chýnov 2018 - O pohár starosty města Chýnov

Liga: THL
Místo: Chýnov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Jan Kainráth
Telefon:  721 388 562

Začátek rezervace: 14. 07. 2018 13:00
Konec rezervace: 14. 07. 2018 13:00
Začátek tipování:  14. 07. 2018 00:00
Konec hlasování: 14. 07. 2018 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chynov-9319.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou APE17,6017,4817,602016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dvorce ATA17,1717,8117,812016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Včelnice JH18,8417,9117,912014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chotěmice TA17,9317,9217,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chotěmice TA18,0817,8918,082015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APE18,1217,6118,122015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zhoř u Tábora TA18,1817,9018,182017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ústrašice TA18,0118,3818,382017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ústrašice TA17,7718,4518,452016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE18,5717,7418,572017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ústrašice TA17,6418,9718,972015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dvorce BTA19,1219,1619,162017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dvorce ATA19,5717,3419,572015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bezděčín TA17,2819,6119,612017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrbonín TA19,6518,7919,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Včelnice JH19,6518,8119,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zdešov JH19,9318,5619,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotěmice TA17,1420,0020,002017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Slapy TA20,2518,8820,252017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bezděčín TA17,5720,3420,342016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chrbonín TA19,8220,5020,502014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Smrkov TA20,6419,6920,642017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Slapy TA20,8218,4720,822016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dvorce BTA19,4521,9021,902016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krátošice TA22,5722,2622,572016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chýnov TA22,9022,6622,902014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Malšice TA22,6423,1823,182017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malšice TA23,4723,7323,732015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chrbonín TA20,6424,1424,142015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrbonín TA24,2919,6324,292016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zhoř u Tábora TA24,0424,8324,832016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dvorce BTA20,9725,3325,332015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdešov JH25,3319,3425,332015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chotčiny TA24,3025,7825,782014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malšice TA25,8026,5226,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zhoř u Tábora TA27,2926,0627,292015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Želeč TA27,3621,7927,362016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nová Včelnice JH31,3529,9731,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chabrovice TA44,4322,9944,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Krátošice TANPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lom TANPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dobronice u Chýnova TA26,0924,80DSQ2014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/23 Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov
-
2015/07/04 Chýnov, O pohár města Chýnov
THL
2016/07/09 Chýnov, O pohár
THL
2017/07/08 Chýnov, O pohár
THL
2018/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/09 Tučapy, O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2018/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2018/07/21 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2018/07/28 Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/18 Ústrašice (koná se v Želči), O pohár
THL
2018/08/19 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2018/08/25 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga