Areál hasičské zbrojnice 2015 - NOČNÍ CÍSAŘOV 2015

Liga: -
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 08. 2015 20:00
Kontakt:   HASIČSKÝ SBOR CÍSAŘOV
Telefon:  +420605403261

Začátek rezervace: 17. 07. 2015 14:00
Konec rezervace: 21. 08. 2015 20:00
Začátek tipování:  17. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 21. 08. 2015 00:00
Zadal: Luboš Zatloukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

PROPOZICE
Termín konání soutěže: 22. srpna 2015

Místo konání soutěže: areál hasičské zbrojnice

Příjezd jednotek: 20:00 až 20:45 hodin
Prezentace družstev: do 20:45 hodin (nástup)
Start prvního družstva: 21:00 hodin

Soutěžní disciplíny: požární útok
Kategorie: muži a ženy 2B

Požární útok bude měřen elektronicky, bude prováděn na sklopné terče, sportovní hadice povoleny!

Povrch tratě: Start, základna a káď betonový povrch, zbytek tratě travnatá plocha.

Startovné: Kč 150,- za soutěžní družstvo

Soutěž je otevřená pro všechna hasičská družstva.

CenyPoháry + finanční ohodnocení / dárkové balíčky

Bohaté občerstvení, hudba v průběhu i po soutěži až do...


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-6967.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Císařov PRLuboš Zatloukal
22Henčlov - Přerov VIII PRTomáš Bálint
33Chropyně KMMarek Mucha
44Troubky PRTomáš Bálint
55Luboměř NJAleš Pěkník
66Bohuslávky PRPetr Stískal
77Křenovice PRSDH Křenovice
88Polkovice PRDaniel Peřina
99Morkovice KMPavel Krejčí
1010Císařov ženyPRLuboš Zatloukal
1111Sobíšky PRJiří Kočař
1212Hranice PRVítězslav Stratil
1313Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
1414Kokory PRLibor Daňa
1515Určice PVOndřej Pazdera
1616Kojetín II-Popůvky ženyPRLuboš Zatloukal
1717Vrchoslavice ŽenyPVArnošt Matoušek
1818Mikulůvka MužiVSTomáš Žamboch
1919Vysoká PRJan Zajíc
2020Slušovice OvečkyZLMonika Škrabanová
2121Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2222Opatovice PRNikol Romanová
2329Tršice OLJaroslav Hubka
2433Tršice ženyOLJaroslav Hubka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,8314,3114,832018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV14,4715,4815,482018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,5415,3515,542018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3815,7215,722018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR14,5615,8115,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chválkovice OL15,6916,1416,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,8616,3016,302018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,9916,4316,432018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU15,2316,5216,522018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,8716,5316,532018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nenakonice OL16,0117,5517,552018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Niva PV18,0217,6618,022018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR18,1218,1518,152018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brusné KM18,2118,2318,232018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechy pod Kosířem PV19,1319,0019,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrchoslavice PV19,3718,6819,372018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Grygov OL19,2619,5719,572018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíkov OL19,8019,4019,802018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vojnice OL20,2219,1620,222018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL21,1420,0421,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Břidličná BR21,3622,2622,262018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Týnec OL27,8729,1229,122018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,3033,2833,282018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kožušany OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Těšetice OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Císařov PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hranice PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lukov ZLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ludéřov OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,8117,4717,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlinsko PR--18,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasice PV18,1817,6118,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Počenice KM18,2417,8718,242017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR18,2717,3718,272017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nemile SU17,9018,4518,452018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice BPV18,4617,5618,462018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV17,7918,6218,622018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky APV18,3718,8818,882018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahnašovice KM--18,902014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nětčice KM18,9317,7718,932018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Polkovice PR--18,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Císařov PR18,1719,0619,062018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Císařov PR--19,152016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL18,4219,2919,292018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Počenice KM--19,312016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Polkovice PR--19,742018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Císařov PR--19,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Císařov PR--19,832015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladeč OL19,0819,9019,902018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Císařov PR--19,942013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Haňovice OL19,3619,9619,962018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rokytnice PR--20,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Morkovice KM--20,192019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Počenice KM--20,392018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nenakonice OL--20,402018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Počenice KM--20,622019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dub nad Moravou OL--20,742019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy PR--20,772018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nenakonice OL20,4220,8920,892017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tršice OL--21,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Blatec OL21,0918,4921,092018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rokytnice PR19,2421,1821,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Císařov PR--21,232019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Morkovice KM--21,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kojetín II-Popůvky BPR--21,742016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Henčlov - Přerov VIII PR--22,212016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Uhřičice PR--22,562013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vojnice OL22,3922,5822,582018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lobodice PR--22,612013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rokytnice PR--23,112015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Čechy PR--23,342019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kojetín PR--23,732019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kojetín PR22,3524,4624,462017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Čechy PR--24,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kojetín II-Popůvky PR--24,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rokytnice PR--24,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Čechy PR--25,322014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Přerov PR--25,382014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Uhřičice PR--26,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nenakonice OL--27,042019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Polkovice PR--27,702019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechy PR--28,132015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Velký Týnec OL28,1328,0328,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Čechy PR--28,622016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Morkovice KM28,4728,7228,722017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kojetín PR--30,252016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Rokytnice PR--31,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Náměšť na Hané OL29,6531,6831,682018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Tršice OL--32,772015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Čechy pod Kosířem PV33,6732,6933,672018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kojetín II-Popůvky PR--34,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Rokytnice PR--34,782016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Čechy PR35,2529,5735,252018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rokytnice PR36,8536,6336,852017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čechy PR20,7137,2637,262017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Tovačov PR--38,202019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Maršíkov SU19,6138,9138,912018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Polkovice PR--40,192015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nenakonice OL18,6942,3542,352018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Císařov PR--63,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Polkovice PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Kokory PR--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nové Dvory OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kojetín PR--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Určice PV--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nětčice KM--NP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2018/06/09 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR
MHJPR
2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B
ONL
2018/09/14 Císařov (PR), - NÁHRADNÍ TERMÍN!!
-
2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!, noční soutěž 2B
ONL
2019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
Kdy Kde Liga