Cizkrajov - na návsi 2015 - 2. ročník noční soutěže O pohár SDH Cizkrajov

Liga: -
Místo: Cizkrajov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 09. 2015 19:00
Kontakt:   Jakub Janák
Telefon:  +420728047862

Začátek rezervace: 01. 08. 2015 15:00
Konec rezervace: 04. 09. 2015 19:00
Začátek tipování:  01. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2015 00:00
Zadal: Martin Vaverka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://sdhcizkrajov.717.cz/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů z cizkrajova si vás dovoluje srdečně pozvat na již druhý ročník noční soutěže o pohár SDH Cizkrajov. 

Závody se budou konat 4.9.2015 (pátek) večer: od 19:00 do 20:00 bude probýhat prezentace, ve 20:00 proběhne nástup a cca ve 20.15 začne samotný závod.

Startovné: 200,-

Pravidla: muži i ženy 2B

            hadice B 65  C42

            savice: 2x 2,5m

            koš: s viditelnou funkční klapkou

            možnost zapujčení dvou závodníků

 

Kategorie: muži PS Sport

              muži PS12 beu úprav

              ženy

 

Soutěžit se bude o věcné ceny, první tři družstva z každé kategorie budou odměněny poháry. Poháry dostanou i nejrychlejší proudaři z obou kategorií.

Jako hlavní cena bude prase!!!

 

Občerstvení po celou dobu soutěže zajištěno!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cizkrajov-6962.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Cizkrajov JHMartin Vaverka
22Markvarec JHMartin Vaverka
33Slavonice PS12JHJan Dvořák
44Knínice JILukáš Novák
55Valtínov JHJosef Bártů
66Mutná PS12JHMartin Vaverka
77Heřmaneč JHOndřej Pecha
88Markvarec PS12JHMartin Vaverka
99Lhotice TRLaďa Jánský
1010Cizkrajov PS12JHMartin Vaverka
1111Slavonice JHJan Dvořák
1212Knínice PS12JILukáš Novák
1313Chlum u Třeboně ženyJHPavla Mesárošová
1414Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
1515Slavošovice CBvit koukal
1616Strachoňovice JIJiří Líčka
1717Lhotice PS12TRLaďa Jánský
1818Vratěnín Ženy ZNMartin Vaverka
1919Dešná BJHAleš Coufal
2020Mysletice JIStanislav Dolský
2121Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
2222Kaliště JIVojta Šindelář
2323Drunče JHJiří Melecký
2424Český Rudolec JHJiri Prazsky
2525Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
2626Krahulčí JIJiří Doležal
2727Mysletice JIStanislav Dolský
2828Milíčov JIFilip Pech
2929Batelov JIMarek Kaňkovský
3030Český Rudolec Ps 12 JHJiri Prazsky
3131Menhartice PS12TRPavel Ellinger
3232Czech ( Česko ) Vnorovice PS12-Martin Vaverka
3333Písečné PS12JHTomáš Vlček
3434Radkovice u Budče TRJaroslav Vejtasa
3535Police TRMartin Vaverka
3636Valtínov PS12JHJosef Bártů
3740Radkovice u Budče PS12TRJaroslav Vejtasa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mysletice JI17,0417,1117,112018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Police TR18,2017,9618,202018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH18,3619,5519,552018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Cizkrajov JH19,8219,9719,972018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Markvarec JH19,8520,0920,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mníšek JH19,6520,3120,312017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lásenice JH20,4820,1220,482017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mysletice JI19,3120,6020,602017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Markvarec JH18,4121,2021,202017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zvíkov CB21,8621,3521,862018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH22,2719,1222,272018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stajka JH22,3819,7722,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Panské Dubenky JI22,6121,9322,612017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Halámky JH22,7520,8422,752018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Halámky JH23,4621,6923,462017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stříbřec JH23,8124,1124,112017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Novosedly nad Nežárkou JH22,1924,3824,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mníšek JH24,7925,0825,082018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Frahelž JH26,7327,0427,042017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slavošovice CB28,6223,5628,622017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH44,0943,1844,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Heřmaneč JHNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Cizkrajov JHNP20,92NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Telč JINPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chlum u Třeboně JHNP20,66NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Frahelž JHNPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Cizkrajov, O putovní pohár obce Cizkrajov
-
2014/09/06 Cizkrajov, na návsi, 1. ročník noční soutěže O pohár obce Cizkrajov
-
2015/09/04 Cizkrajov - na návsi, 2. ročník noční soutěže O pohár SDH Cizkrajov
-
2016/08/26 Cizkrajov na návsi, 3.ročník noční soutěže v požárním útoku
-
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2018/05/12 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2018/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga