Cizkrajov na návsi 2016 - 3.ročník noční soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Cizkrajov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 26. 08. 2016 19:00
Kontakt:   Jakub Janák
Telefon:  728047862

Začátek rezervace: 01. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 26. 08. 2016 15:00
Začátek tipování:  01. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 26. 08. 2016 00:00
Zadal: Martin Vaverka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Cizkrajov Vás srdečně zve na 3. ročník noční soutěže v požárním útoku o pohár obce Cizkrajov

Soutěž se uskuteční v pátek 26.srpna 2016

Prezentace od 19.00 

Zahájení proběhne v 20.00

 

Kategorie: Muži speciál

                               Muži PS 12 bez úprav

                  Ženy speciál

Pravidla: Možno zapujčit si 2 soutěžící z jiného týmu

             Jednotná startovací listina

             Na základně 3 minuty

             Soutěž je otevřena do startu posledního družstva

 

Propozice: Terče elektronické sklopné

Trať asfaltová 2B

                  Speciál a PS 12 bez úprav

              Hadice: B65

                         C42

              Savice 2x 2,5m 

              Koš s funkčí klapkou

 

Ceny: Diplomy, poháry a věcné ceny od sponzorů, nejlepší proudař a proudařka

Za 1. místo prase

Jako bonus: 10. místo prase15. místo 2x 5l soudky Plzeňského prazdroje 12° 

 

 

Po dobu soutěže se můžete těšit na bohaté občerstvení

 

 

Kontaktní osoby: Jakub Janák - 728 047 862

                       Jan Povolný - 725 920 302


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cizkrajov-7975.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Cizkrajov JHMartin Vaverka
22Markvarec JHMartin Vaverka
33Slavonice PS 12JHMartin Vaverka
44Knínice PS 12JIMartin Vaverka
55Heřmaneč JHMartin Vaverka
66Český Rudolec JHOndřej Huml
77Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
88Valtínov JHJosef Bártů
99Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
1010Cizkrajov PS 12JHMartin Vaverka
1111Slavonice JHMartin Vaverka
1212Knínice JIMartin Vaverka
1313Valtínov PS 12JHJosef Bártů
1414Police PS 12TRAleš Coufal
1515Višňová PS 12JHAleš
1616Žirovnice PEFrantišek Janů
1717Drunče JHJiří Melecký
1818Dešná BJHAleš Coufal
1919Mysletice JIStanislav Dolský
2020Menhartice PS 12TRPavel Ellinger
2121Police TRAleš Coufal
2222Krasonice JILukáš Pivonka
2323Staré Hobzí PS-12JHJan Povolný
2424Batelov JIJan Povolný
2525Menhartice TRPavel Ellinger
2627Mysletice PS12JIStanislav Dolský
2729Batelov BJIJan Povolný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mysletice JI17,0417,1117,112018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Police TR18,2017,9618,202018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH18,3619,5519,552018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Cizkrajov JH19,8219,9719,972018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Markvarec JH19,8520,0920,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mníšek JH19,6520,3120,312017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lásenice JH20,4820,1220,482017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mysletice JI19,3120,6020,602017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Markvarec JH18,4121,2021,202017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zvíkov CB21,8621,3521,862018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH22,2719,1222,272018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stajka JH22,3819,7722,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Panské Dubenky JI22,6121,9322,612017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Halámky JH22,7520,8422,752018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Halámky JH23,4621,6923,462017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stříbřec JH23,8124,1124,112017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Novosedly nad Nežárkou JH22,1924,3824,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mníšek JH24,7925,0825,082018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Frahelž JH26,7327,0427,042017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slavošovice CB28,6223,5628,622017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH44,0943,1844,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Heřmaneč JHNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Cizkrajov JHNP20,92NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Telč JINPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chlum u Třeboně JHNP20,66NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Frahelž JHNPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Cizkrajov, O putovní pohár obce Cizkrajov
-
2014/09/06 Cizkrajov, na návsi, 1. ročník noční soutěže O pohár obce Cizkrajov
-
2015/09/04 Cizkrajov - na návsi, 2. ročník noční soutěže O pohár SDH Cizkrajov
-
2016/08/26 Cizkrajov na návsi, 3.ročník noční soutěže v požárním útoku
-
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2018/05/12 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2018/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Zámecký park, Velká Bystřice, VIII. ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU
-
2019/08/24 Sekule, ihrisko Sekule, Sekulský pohár Emila Maxiana - 2B
-
2019/08/24 Sedlejovice u hasičárny, Sedlejovická osma , netradiční soutěž
-
2019/08/24 Soběkury, fotbalové hřiště, Memoriál Luboše Kadeřábka
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/08/24 Březová, sportovní areál, O pohár starosty obce Březová - Noční útoky
-
2019/08/24 Ostrava - Plesná, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
2019/08/25 Bohuslavice, hřiště, Velká cena Holbacup 2019, 2B
-
2019/08/31 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2019/08/31 Hřiště TJ Zborovice, IV.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/06 Jezdkovice, hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starostky obce
-
2019/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2019/09/07 Na návsi v Bratčicích, O putovní pohár starosty obce Bratčice 2019
-
2019/09/07 Husovo namesti, O pohár starosty mesta
-
2019/09/07 Vesce u Moravských Budějovic, O pohár starosty, dle pravidel požárního sportu
-
2019/09/07 Na návsi v Bratčicích, O putovní pohár starosty obce Bratčice 2019
-
2019/09/07 Jamnice, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/09/07 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B
-
2019/09/08 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Vlčí doly, O POHÁR BLÁZNIVÉ STŘÍKAČKY
-
2019/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/14 Volenice, Volenická noc
-
2019/09/14 Litenčice-hřiště, Litenčice - Noční soutěž
-
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga