Daměnice 2019 - 3. kolo Benešovské hasičské ligy

Liga: BNL
Místo: Daměnice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 06. 07. 2019 12:30
Kontakt:   Lukáš Vítek
Telefon:  724342011

Začátek rezervace: 06. 07. 2019 12:30
Konec rezervace: 06. 07. 2019 12:30
Začátek tipování:  06. 07. 2019 00:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěž na 2B dle pravidel BNL


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-damenice-10200.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Drahňovice BN16,2316,7916,792020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Daměnice BN17,0516,9317,052020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ctiboř BN17,1917,0817,192020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chářovice ŠponaBN17,4017,4117,412020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Malovice BN17,9317,8417,932020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nová Ves u Chýnova TA18,0118,0918,092020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zdislavice BN18,2118,5618,562020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Rybova Lhota TA17,8918,6618,662020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Skrýchov u Malšic TA18,8017,6718,802020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Načeradec BN18,9117,8818,912020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tomice BN17,4718,9418,942020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  - Křížkový Újezdec-17,1918,9718,972020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Božejovice TA18,1219,0219,022020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Makov TA17,9919,2819,282020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radošovice BN18,8219,7519,752020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Šebířov TA19,8819,7519,882020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Svaté Pole PB19,8917,7219,892020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Odlochovice BN18,1819,9519,952020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chářovice BBN21,3121,2521,312020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Křivsoudov BN20,5121,3521,352020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chmelná BN21,7021,5621,702020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čechtice BN20,8422,8422,842020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Moraveč TA23,7921,2923,792020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Velká Chyška PE31,6523,0231,652020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Choustník TANPNPNP2020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žďár JHNPNPNP2020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice
BNL
2021/07/10 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Křivsoudov, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Křivsoudov
BNL
2021/07/03 Olbramovice, 2. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice
BNL
2021/07/10 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2021/07/17 Chářovice, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Chářovice
BNL
2021/08/07 Načeradec, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční)
BNL
2021/08/14 Makov, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
2021/08/14 Jankov, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Jankov (noční)
BNL
2021/08/21 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice-Chmelná
BNL
2021/08/28 Malovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice
BNL
Kdy Kde Liga