Daměnice 2024 - 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice

Liga: BNL
Místo: Daměnice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 29. 06. 2024 13:00
Kontakt:   SDH Daměnice
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 06. 2024 13:00
Konec rezervace: 29. 06. 2024 13:00
Začátek tipování:  29. 06. 2024 00:00
Konec hlasování: 29. 06. 2024 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-damenice-13917.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN14,4414,1614,442018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jankov BN14,4414,4514,452018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice ABN14,1814,5214,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN--14,622015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jankov BN14,8214,2414,822016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Drahňovice BN14,9314,6214,932017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chářovice ABN14,8614,9914,992013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chářovice BBN--15,022015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tomice BN15,0414,6315,042019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střezimíř KohoutiBN15,1014,9915,102018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec PH15,0715,1115,112018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlčany PB15,1214,5215,122018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrýchov u Malšic TA14,6215,1515,152019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ctiboř BN15,2415,1515,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Daměnice BN14,8915,2615,262017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Makov TA14,9815,2815,282018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malovice BN14,9715,2915,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Drahňovice BN15,3414,6315,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlubyně PB14,7215,3415,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice ABN15,3514,4315,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jesenice PB15,4114,7415,412019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dalovy BN15,2515,4915,492013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Drahňovice BN15,5315,1715,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN15,5615,2815,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ctiboř BN14,7715,6015,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nahoruby BN15,6515,1915,652019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdislavice ABN--15,682015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Makov TA15,4715,7115,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chářovice BBN15,7114,9815,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Daměnice BN15,7114,9615,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Starosedlský Hrádek PB14,9815,7515,752019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dalovy BN15,7614,9715,762018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dalovy ABN--15,772015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Daměnice BN15,7815,3115,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ctiboř BN15,7815,3515,782017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malovice BN15,8315,7415,832019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Malovice BN15,8415,7415,842016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nalžovice PB15,4215,8415,842016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sloup PZ--15,862015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Načeradec BN15,8915,7615,892019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Načeradec ABN15,7915,8915,892014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dalovy BN15,9015,6015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ15,9414,6815,942016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Louňovice pod Blaníkem BN15,9515,8515,952013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chmelná BN15,9615,6715,962018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chmelná BN15,9715,7415,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dalovy ABN15,8016,0016,002014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jankov BN16,0614,5816,062014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bukovany BN--16,082015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Odlochovice BN15,7816,0916,092018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Makov TA15,9316,1316,132019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chářovice ABN--16,182015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Drahňovice BN16,2116,2016,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radětice PB14,3916,2516,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Křížkový Újezdec PH18,7216,2516,252019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chářovice BBN16,2915,3416,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Radošovice BN16,3115,4216,312018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malovice BN--16,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bukovany BN16,3416,1416,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Malovice BN15,7416,3616,362017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chářovice BBN16,3616,2316,362019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Tomice ABN16,3816,2316,382013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radětice PB15,4416,4916,492017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Tomice BN15,9316,5116,512018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Radošovice BN15,5516,5116,512019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2616,5316,532014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Daměnice BN16,1716,5516,552018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Radětice PB16,3916,5716,572013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Tomice BN--16,582015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Křivsoudov BN15,7316,6116,612018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Buková PB16,6114,5616,612018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Tomice ABN16,2016,6116,612014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bukovany BN15,5416,6416,642016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Načeradec ABN--16,652015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Chýnov TA16,6316,6616,662014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Martinice BN17,6717,4416,672014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Načeradec BN16,6716,6716,672017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chářovice ABN16,4816,8316,832016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bukovany BN16,0216,8316,832013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Načeradec BBN16,7816,9216,922016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Daměnice BN16,7817,0417,042016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Přibyšice BN16,1517,1117,112017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Odlochovice BN17,2117,1217,212019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Makov TA--17,212015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Ctiboř BN17,2215,4117,222019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chlum BN17,2216,9117,222018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Záhoří ABN17,2617,1217,262014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Přibyšice BN--17,272015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Přibyšice BN17,2917,2617,292016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Přibyšice BN17,2917,0217,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Odlochovice BN17,3716,9317,372017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Všechlapy BN--17,462015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Skrýchov u Opařan TA17,4717,2817,472016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Chářovice BBN15,9617,4817,482013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Sedmpány BN17,5116,6117,512014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Buková PB17,5116,9217,512014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Šebířov TA17,5917,2017,592018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Šebířov TA17,5717,6117,612019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Načeradec ABN17,6117,0617,612013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Křivsoudov ABN17,0517,6417,642016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tomice MartomiceBN16,5316,1016,532023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zdislavice BN17,2916,7417,292023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice BN17,2916,7417,292023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chlum BN17,3816,8317,382020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  - Martomice-17,1217,5417,542022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dalovy BN17,5217,5817,582023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ratměřice BN17,6217,7417,742021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Malovice BN16,9917,7517,752020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  - Martomice-17,5417,7517,752020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sloup PZ17,0417,7917,792016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum BN17,8316,4017,832022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Daměnice BN17,8617,4417,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chlum BN17,8617,2017,862021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdislavice BN17,8717,7417,872020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  - Martomice-17,9717,9317,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Makov TA18,0617,2118,062019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šebířov TA18,1918,0618,192021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdislavice BN16,9418,2318,232017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Daměnice ABN18,3318,1918,332013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Martinice BN18,3417,7618,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zdislavice BN18,5017,2518,502018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malovice BN18,0118,5118,512021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dalovy BN18,5718,4818,572021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malovice BN17,7818,5918,592022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Daměnice BN18,5917,8318,592020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Daměnice BN--18,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Daměnice BN18,7217,7718,722021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dalovy BN18,8217,8718,822020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Radošovice BN18,8318,4918,832021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Šebířov TA18,8318,6118,832023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Šebířov TA18,8318,6118,832023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malovice BN18,4718,8918,892018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Louňovice pod Blaníkem ABN--18,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Včelnice JH18,9217,8518,922023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chlum BN18,3018,9418,942018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dalovy ABN--19,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zdislavice BN19,0518,2619,052016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dalovy BN18,7219,0619,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Petrovice PB17,0319,1319,132016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Načeradec BN--19,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Louňovice pod Blaníkem BBN19,2018,8519,202014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Martinice BN18,4519,2119,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Všechlapy BN19,3019,0519,302018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Makov TA19,3119,0819,312016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Louňovice pod Blaníkem BBN--19,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  - Martomice-19,1919,3319,332021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Všechlapy BN19,3418,5319,342016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dalovy BN19,3619,2919,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Načeradec BN19,3918,8719,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Daměnice BN19,4117,9419,412016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Šebířov TA19,4218,5619,422022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Malovice BN--19,522015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Makov TA18,9519,5519,552023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Načeradec BN18,6319,5719,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Střezimíř BN17,2719,6219,622020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chářovice BN19,2319,6619,662022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Chrbonín TA19,0519,7319,732023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Všechlapy BN--19,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radošovice BN19,8819,9419,942019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Makov TA--20,032015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dalovy BN20,0819,1420,082022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Sloup PZ--20,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dalovy BN20,1819,3020,182019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Tomice BN18,2020,1920,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Radošovice BN19,1020,2620,262023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Martinice BN--20,292015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Ratměřice BN18,5820,4520,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Načeradec BN18,6320,4720,472016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jankov BN19,6620,4820,482013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Tomice BN--20,502015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Malovice BN20,5220,4520,522014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Ratměřice BN20,6719,0520,672018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Zhoř u Tábora TA18,7420,7020,702023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Martinice BN20,6620,7020,702013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Slapy TA20,8919,9220,892020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Chlum BN20,1421,0321,032023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Tomice ABN21,0320,4921,032013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chlum BN20,1421,0321,032023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Načeradec BN21,1620,2421,162018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chmelná BN21,2120,8221,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Ratměřice BN21,2619,5721,262023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Daměnice BN21,2717,2721,272019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Jankov BN20,0821,2921,292014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Zdislavice BN20,8621,4121,412022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Načeradec BN21,0221,5021,502013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Šebířov TA19,5321,5021,502020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Střezimíř BN21,1621,5521,552021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Louňovice pod Blaníkem BN21,5821,2121,582018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Tomice BN21,6619,9821,662018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Radětice PB21,2721,7121,712013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Tomice BN21,7420,5121,742016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Dalovy BN21,8820,9121,882013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Čechtice BN18,8822,0122,012020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Moraveč TA21,6822,0122,012018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Tomice ABN22,2622,0322,262014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Louňovice pod Blaníkem BBN22,3516,5422,352016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Daměnice BBN20,1822,3622,362013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Slapy XTA22,5320,8122,532023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Střezimíř BN22,4222,6622,662013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  - Křížkový Újezdec-18,5323,1723,172020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice
BNL
2021/07/10 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2022/07/09 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2023/07/01 Daměnice, O pohár SDH Daměnice - 3. kolo BNL + 5. kolo THL
BNL
2023/07/01 Daměnice, O pohár SDH Daměnice
THL
2024/06/29 Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/22 Zdislavice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice
BNL
2024/06/29 Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice
BNL
2024/07/13 Velká Chyška, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Velká Chyška
BNL
2024/07/14 Makov, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
2024/07/20 Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice
BNL
2024/07/21 Olbramovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice
BNL
2024/08/10 Načeradec (noční), 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční)
BNL
2024/08/17 Chářovice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Chářovice
BNL
2024/08/31 Nalžovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice
BNL
2024/09/01 Nalžovice, 10. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice
BNL
Kdy Kde Liga