Daměnice 2024 - O pohár SDH Daměnice

Liga: THL
Místo: Daměnice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 29. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Martin Zvára
Telefon:  602380745

Začátek rezervace: 22. 06. 2024 13:00
Konec rezervace: 22. 06. 2024 13:00
Začátek tipování:  22. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2024 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-damenice-14111.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN14,4414,1614,442018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jankov BN14,4414,4514,452018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice ABN14,1814,5214,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN--14,622015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jankov BN14,8214,2414,822016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Drahňovice BN14,9314,6214,932017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chářovice ABN14,8614,9914,992013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chářovice BBN--15,022015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tomice BN15,0414,6315,042019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střezimíř KohoutiBN15,1014,9915,102018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec PH15,0715,1115,112018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlčany PB15,1214,5215,122018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrýchov u Malšic TA14,6215,1515,152019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ctiboř BN15,2415,1515,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Daměnice BN14,8915,2615,262017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Makov TA14,9815,2815,282018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malovice BN14,9715,2915,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Drahňovice BN15,3414,6315,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlubyně PB14,7215,3415,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice ABN15,3514,4315,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jesenice PB15,4114,7415,412019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dalovy BN15,2515,4915,492013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Drahňovice BN15,5315,1715,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN15,5615,2815,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ctiboř BN14,7715,6015,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nahoruby BN15,6515,1915,652019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdislavice ABN--15,682015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Makov TA15,4715,7115,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chářovice BBN15,7114,9815,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Daměnice BN15,7114,9615,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Starosedlský Hrádek PB14,9815,7515,752019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dalovy BN15,7614,9715,762018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dalovy ABN--15,772015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Daměnice BN15,7815,3115,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ctiboř BN15,7815,3515,782017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malovice BN15,8315,7415,832019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nalžovice PB15,4215,8415,842016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Malovice BN15,8415,7415,842016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sloup PZ--15,862015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Načeradec ABN15,7915,8915,892014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Načeradec BN15,8915,7615,892019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dalovy BN15,9015,6015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ15,9414,6815,942016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Louňovice pod Blaníkem BN15,9515,8515,952013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chmelná BN15,9615,6715,962018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chmelná BN15,9715,7415,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dalovy ABN15,8016,0016,002014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jankov BN16,0614,5816,062014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bukovany BN--16,082015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Odlochovice BN15,7816,0916,092018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Makov TA15,9316,1316,132019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chářovice ABN--16,182015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Drahňovice BN16,2116,2016,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radětice PB14,3916,2516,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Křížkový Újezdec PH18,7216,2516,252019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chářovice BBN16,2915,3416,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Radošovice BN16,3115,4216,312018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malovice BN--16,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bukovany BN16,3416,1416,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Malovice BN15,7416,3616,362017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chářovice BBN16,3616,2316,362019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Tomice ABN16,3816,2316,382013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radětice PB15,4416,4916,492017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Radošovice BN15,5516,5116,512019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Tomice BN15,9316,5116,512018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2616,5316,532014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Daměnice BN16,1716,5516,552018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Radětice PB16,3916,5716,572013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Tomice BN--16,582015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Buková PB16,6114,5616,612018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Tomice ABN16,2016,6116,612014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Křivsoudov BN15,7316,6116,612018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bukovany BN15,5416,6416,642016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Načeradec ABN--16,652015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Chýnov TA16,6316,6616,662014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Martinice BN17,6717,4416,672014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Načeradec BN16,6716,6716,672017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chářovice ABN16,4816,8316,832016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bukovany BN16,0216,8316,832013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Načeradec BBN16,7816,9216,922016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Daměnice BN16,7817,0417,042016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Přibyšice BN16,1517,1117,112017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Odlochovice BN17,2117,1217,212019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Makov TA--17,212015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Ctiboř BN17,2215,4117,222019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chlum BN17,2216,9117,222018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Záhoří ABN17,2617,1217,262014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Přibyšice BN--17,272015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Přibyšice BN17,2917,2617,292016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Přibyšice BN17,2917,0217,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Odlochovice BN17,3716,9317,372017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Všechlapy BN--17,462015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Skrýchov u Opařan TA17,4717,2817,472016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Chářovice BBN15,9617,4817,482013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Sedmpány BN17,5116,6117,512014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Buková PB17,5116,9217,512014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Šebířov TA17,5917,2017,592018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Šebířov TA17,5717,6117,612019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Načeradec ABN17,6117,0617,612013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Křivsoudov ABN17,0517,6417,642016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tomice MartomiceBN16,5316,1016,532023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tomice MartomiceBN16,5917,0117,012024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chářovice ŠponaBN17,1116,6817,112024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chářovice ŠponkyBN17,1116,6817,112024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum BN16,7017,2517,252024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chlum BN16,7017,2517,252024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zdislavice BN17,2916,7417,292023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zdislavice BN17,2916,7417,292023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chlum BN17,3816,8317,382020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Skalice PB16,7817,5317,532024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Skalice PB16,7817,5317,532024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  - Martomice-17,1217,5417,542022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dalovy BN17,5217,5817,582023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ratměřice BN17,6217,7417,742021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malovice BN16,9917,7517,752020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  - Martomice-17,5417,7517,752020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sloup PZ17,0417,7917,792016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chlum BN17,8316,4017,832022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Šebířov TA17,4217,8317,832024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Šebířov TA17,4217,8317,832024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Daměnice BN17,8617,4417,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chlum BN17,8617,2017,862021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zdislavice BN17,8717,7417,872020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Slapy XTA17,8917,8817,892024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Slapy XTA17,8917,8317,892024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  - Martomice-17,9717,9317,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Makov TA18,0617,2118,062019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Šebířov TA18,1918,0618,192021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chrbonín TA18,2218,1618,222024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ratměřice BN18,2318,2018,232024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zdislavice BN16,9418,2318,232017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Daměnice ABN18,3318,1918,332013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Martinice BN18,3417,7618,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radošovice BN18,1518,3518,352024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zdislavice BN18,5017,2518,502018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malovice BN18,0118,5118,512021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dalovy BN18,5718,4818,572021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Malovice BN17,7818,5918,592022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Daměnice BN18,5917,8318,592020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Daměnice BN--18,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Daměnice BN18,7217,7718,722021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dalovy BN18,8217,8718,822020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Šebířov TA18,8318,6118,832023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Šebířov TA18,8318,6118,832023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Radošovice BN18,8318,4918,832021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Malovice BN18,4718,8918,892018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Louňovice pod Blaníkem ABN--18,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nová Včelnice JH18,9217,8518,922023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chlum BN18,3018,9418,942018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dalovy ABN--19,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Zdislavice BN19,0518,2619,052016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dalovy BN18,7219,0619,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Petrovice PB17,0319,1319,132016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Načeradec BN--19,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Louňovice pod Blaníkem BBN19,2018,8519,202014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Martinice BN18,4519,2119,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Všechlapy BN19,3019,0519,302018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Makov TA19,3119,0819,312016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Louňovice pod Blaníkem BBN--19,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  - Martomice-19,1919,3319,332021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Všechlapy BN19,3418,5319,342016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dalovy BN19,3619,2919,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Načeradec BN19,3918,8719,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Daměnice BN19,4117,9419,412016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Šebířov TA19,4218,5619,422022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malovice BN--19,522015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Makov TA18,9519,5519,552023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Načeradec BN18,6319,5719,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Střezimíř BN17,2719,6219,622020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Malovice BN19,6318,5719,632024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Chářovice BN19,2319,6619,662022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Chrbonín TA19,0519,7319,732023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Všechlapy BN--19,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Nová Včelnice JH19,5119,9219,922024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Radošovice BN19,8819,9419,942019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Makov TA--20,032015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dalovy BN20,0819,1420,082022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Sloup PZ--20,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dalovy BN20,1819,3020,182019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Tomice BN18,2020,1920,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Radošovice BN19,1020,2620,262023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Martinice BN--20,292015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Ratměřice BN18,5820,4520,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Načeradec BN18,6320,4720,472016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Jankov BN19,6620,4820,482013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Tomice BN--20,502015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Malovice BN20,5220,4520,522014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Ratměřice BN20,6719,0520,672018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zhoř u Tábora TA18,7420,7020,702023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Martinice BN20,6620,7020,702013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Slapy TA20,8919,9220,892020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Tomice ABN21,0320,4921,032013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Chlum BN20,1421,0321,032023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Chlum BN20,1421,0321,032023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Načeradec BN21,1620,2421,162018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Chmelná BN21,2120,8221,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Ratměřice BN21,2619,5721,262023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Daměnice BN21,2717,2721,272019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Jankov BN20,0821,2921,292014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Zdislavice BN20,8621,4121,412022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice
BNL
2021/07/10 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2022/07/09 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2023/07/01 Daměnice, O pohár SDH Daměnice - 3. kolo BNL + 5. kolo THL
BNL
2023/07/01 Daměnice, O pohár SDH Daměnice
THL
2024/05/01 asdfa, sdfasdfasdfasdfasdfas
-
2024/06/29 hřiště Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice
BNL
2024/06/29 Daměnice, O pohár SDH Daměnice
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2024/07/27 Dobronice - hřiště Kozmice, O pohár SDH Dobronice u Chýnova
THL
2024/08/03 Skrýchov u Malšic, O pohár SDH Skrýchov u Malšic
THL
2024/08/10 Božejovice, O pohár SDH Božejovice
THL
2024/08/11 Řepeč, O pohár obce Řepeč
THL
2024/08/24 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2024/09/14 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého
THL
Kdy Kde Liga