asdfa 2024 - sdfasdfasdfasdfasdfas

Liga: -
Místo: Daměnice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 01. 05. 2024 11:00
Kontakt:   SDH Daměnice - Lukáš Vítek
Telefon:  724342011

Začátek rezervace: 16. 06. 2024 18:00
Konec rezervace: 28. 06. 2024 20:00
Začátek tipování:  29. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2024 00:00
Zadal: Lukáš Vítek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

asdfasd


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-damenice-14250.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Český Rudolec JH16,6516,4916,652024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Drahňovice BN16,2316,7916,792020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Drahňovice BN16,3916,8016,802024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Drahňovice BN16,3916,8016,802024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Daměnice BN16,8516,7316,852022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Drahňovice BN16,9216,8416,922021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Tomice BN16,7716,9716,972024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zdislavice ABN16,8317,0217,022021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Daměnice BN17,0516,9317,052020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chářovice ŠponaBN10,0817,1417,142021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Malovice BN16,9717,1717,172023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sedlčany PB17,1816,6417,182021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ctiboř BN17,1917,0817,192020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Křenovice CB17,0117,2417,242023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žernovice PT16,9117,2517,252023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zdislavice BN17,2916,8717,292022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Strmilov JH17,3317,0417,332024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dobronice u Chýnova TA17,3416,8117,342024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chářovice ŠponaBN17,4017,4117,412020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nalžovice PB17,4217,3317,422021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,8117,4217,422023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,8117,4217,422023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Tomice BN17,2017,4517,452023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chářovice ŠponaBN17,5717,3017,572023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chářovice BN17,5717,3017,572023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dobronice u Chýnova TA17,5917,0517,592023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nalžovice PB17,6117,6017,612023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Daměnice BN17,6217,1217,622024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Daměnice BN17,6217,1217,622024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Skrýchov u Malšic TA17,6317,6517,652024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chářovice BBN17,6617,2417,662024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Makov TA17,6917,4017,692024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Český Rudolec JH17,7416,2917,742023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Nalžovice PB17,7917,1117,792024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,8116,9917,812022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Malovice BN17,9317,8417,932020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Strmilov JH17,9517,7317,952023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Makov TA17,5517,9817,982023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žižkovo Pole HB18,0016,7518,002024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Žižkovo Pole HB18,0016,7518,002024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nová Ves u Chýnova TA18,0118,0918,092020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Daměnice BN17,1718,1218,122021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Drahňovice BN17,0718,1318,132023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Drahňovice BN17,0718,1318,132023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Radošovice BN18,0418,1418,142024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nová Ves u Chýnova TA18,1418,1918,192024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Nová Ves u Chýnova TA17,9418,2418,242023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Jaronice CB18,2417,9918,242023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Jaronice CB18,2417,9918,242023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Ctiboř BN18,0918,2818,282022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Žďár JH18,2817,7718,282023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jesenice PB18,3417,7718,342024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Skrýchov u Malšic TA18,0918,3518,352023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Dobronice u Chýnova TA18,3818,2018,382022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chotěmice TA18,4017,7418,402023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Tomice BN18,1018,4018,402022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Načeradec BN18,2018,4118,412021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Radošovice BN18,4518,1818,452022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chotěmice TA18,4517,0618,452024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Zdislavice BN18,2118,5618,562020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Radošovice BN18,1418,6218,622023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Rybova Lhota TA17,8918,6618,662020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Horní Měcholupy AB18,6618,6318,662022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Makov TA18,7717,6018,772021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Skrýchov u Malšic TA18,8017,6718,802020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Malovice BN18,8017,9418,802021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Tomice BN18,8517,7418,852021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Načeradec BN18,7518,8618,862023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Křížkový Újezdec PH18,5918,8618,862021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Načeradec BN18,9117,8818,912020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Božejovice TA18,2118,9218,922024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Božejovice TA18,2118,9218,922024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Tomice BN17,4718,9418,942020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  - Křížkový Újezdec-17,1918,9718,972020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Skalice PB18,9818,9518,982021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Božejovice TA18,1219,0219,022020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Rybova Lhota TA19,2118,7319,212024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Radošovice BN18,4719,2319,232021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Makov TA17,9919,2819,282020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Řepeč ATA19,3619,0419,362024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Rybova Lhota TA19,5118,3719,512021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Makov TA18,2119,7119,712022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Radošovice BN18,8219,7519,752020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Ctiboř BN17,1119,8019,802021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zdislavice BN17,4319,8019,802023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Zdislavice BN17,4319,8019,802023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Slapy TA19,5219,8119,812024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Svaté Pole PB19,2219,8519,852024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Šebířov TA19,8819,7519,882020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Choustník TA19,7619,8819,882023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Svaté Pole PB19,8917,7219,892020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Odlochovice BN18,1819,9519,952020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Řepeč DTA20,0019,6220,002023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Velká Chyška PE20,0419,6220,042022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dalovy BBN20,1918,2920,192024/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Křivsoudov BN20,1220,4920,492021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Nahoruby BN19,1320,5420,542023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Střezimíř KohoutiBN20,5719,3320,572021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Čechtice BN20,7520,7820,782021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Chářovice BBN21,3121,2521,312020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice
BNL
2021/07/10 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2022/07/09 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2023/07/01 Daměnice, O pohár SDH Daměnice - 3. kolo BNL + 5. kolo THL
BNL
2023/07/01 Daměnice, O pohár SDH Daměnice
THL
2024/05/01 asdfa, sdfasdfasdfasdfasdfas
-
2024/06/29 hřiště Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice
BNL
2024/06/29 Daměnice, O pohár SDH Daměnice
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské, Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
2024/09/08 Hřiště ZŠ. Dr. F. L. Riegra, Podmoklické TFA, 1. ročník
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
Kdy Kde Liga