Daměnice 2018 - denní soutěž

Liga: BNL
Místo: Daměnice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 15. 09. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 09. 2018 11:00
Konec rezervace: 15. 09. 2018 11:00
Začátek tipování:  15. 09. 2018 00:00
Konec hlasování: 15. 09. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-damenice-9471.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Drahňovice BN16,2316,7916,792020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Daměnice BN17,0516,9317,052020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ctiboř BN17,1917,0817,192020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chářovice ŠponaBN17,4017,4117,412020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Malovice BN17,9317,8417,932020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nová Ves u Chýnova TA18,0118,0918,092020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zdislavice BN18,2118,5618,562020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Rybova Lhota TA17,8918,6618,662020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Skrýchov u Malšic TA18,8017,6718,802020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Načeradec BN18,9117,8818,912020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tomice BN17,4718,9418,942020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  - Křížkový Újezdec-17,1918,9718,972020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Božejovice TA18,1219,0219,022020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Makov TA17,9919,2819,282020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radošovice BN18,8219,7519,752020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Šebířov TA19,8819,7519,882020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Svaté Pole PB19,8917,7219,892020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Odlochovice BN18,1819,9519,952020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chářovice BBN21,3121,2521,312020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Křivsoudov BN20,5121,3521,352020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chmelná BN21,7021,5621,702020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čechtice BN20,8422,8422,842020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Moraveč TA23,7921,2923,792020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Velká Chyška PE31,6523,0231,652020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žďár JHNPNPNP2020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Choustník TANPNPNP2020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže