Dešná, fotbalové hřiště 2015 - Memoriál Jaroslava Mrkvy

Liga: -
Místo: Dešná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 23. 05. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon:  721 415 239

Začátek rezervace: 02. 05. 2015 13:00
Konec rezervace: 22. 05. 2015 13:00
Začátek tipování:  23. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 23. 05. 2015 00:00
Zadal: Aleš Coufal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Muži

PS 12 bez omezení

PS 12 

Prvních pět nejlepší postupuje do finále o věcné ceny.

 

Ženy

PS 12 bez omezení 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-desna-6541.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dešná AJHAleš Coufal
22Slavíkovice PS12TRMartin Ondrák
33Kostníky TRJosef Tobolka
44Dešná BJHAleš Coufal
55Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
66Dešná A, PS 12JHAleš Coufal
77Písečné PS12JHTomáš Vlček
88Mysletice PS 12JIStanislav Dolský
99Lhotice TRFrantišek Ondrák
1010Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
1111Petrovice BTRJakub Jeřábek
1212Strachoňovice JIJiří Líčka
1313Kostníky PS 12TRJosef Tobolka
1414Písečné JHTomáš Kounek
1515Oponešice TRJosef Navrátil
1616Police TRAleš Coufal
1717Mysletice JIStanislav Dolský
1818Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1919Kostníky ženyTRJosef Tobolka
2020Mysletice ŽenyJIStanislav Dolský
2130Police PS 12TRAleš Coufal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR14,4214,4114,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI14,3614,6614,662019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR14,1414,9914,992018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dešná BJH15,3215,4115,412018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasonice JI15,4215,1815,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI15,4315,2015,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Police TR15,1315,4615,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR15,6014,0415,602019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Police TR15,0515,7615,762019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sedlatice JI15,0415,7615,762018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hornice TR15,8515,6315,852018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Budeč JH16,0015,2016,002019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Střížov JI16,2316,1416,232018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sedlejov JI16,4616,0716,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Černín ZN16,4916,4916,492018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dešná BJH16,5515,8816,552019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hornice TR16,6315,4016,632019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kostníky TR16,8416,1016,842019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,7016,8716,872019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Blatnice TR17,0216,8317,022019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lhotice TR17,4017,3117,402019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Únanov ZN18,4616,7718,462019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lesná ZN18,4818,0118,482019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Třebelovice TR18,7117,4718,712019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kojatice TR18,4219,5419,542018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rácovice TR19,7919,3519,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mysletice JI30,9330,8530,932019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bítovánky TR33,1434,3234,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice BTRNPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sedlatice BJINPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kostníky TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Třebelovice TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI17,4017,6517,652019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6418,3118,312019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR17,3818,4218,422019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI17,2018,9018,902019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kostníky TR18,7318,9418,942019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,6717,4519,672018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešná HB19,1019,9919,992019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sedlejov JI20,2619,5420,262018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stará Říše JI21,9620,9621,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Třebelovice TR22,5422,1322,542019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krahulov TR28,4818,5728,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kostníky TR21,6338,4638,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JINPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2014/05/31 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B
-
2015/05/23 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2016/05/21 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/06/10 Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga