Dešná ( noční soutěž ) 2017 - Noční hasičská soutěž Dešná

Liga: -
Místo: Dešná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 10. 06. 2017 20:00
Kontakt:  
Telefon:  601228295

Začátek rezervace: 20. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 09. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  10. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 10. 06. 2017 00:00
Zadal: Aleš Coufal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Noční hasičská soutěž " O pohár starosty obce Dešná "
SDH Dešná pořádá 1. ročník noční soutěže v požárním útoku ! 
Soutěž se bude konat na fotbalovém hřišti v Dešné, kde je vybudované zázemí a hřiště osvětleno několika velkými světelnými reflektory.

Muži:
1. místo pohár + sele 
2. místo pohár + malý sud piva (kozel 11)
3. místo pohár + 400kč
4 - 10 místo věcné ceny jako napřiklád pakl bizoního piva !!!

Ženy:
1. místo pohár + sele
2.místo pohár + 600 kč
3. místo pohár + 400 kč 
4 - 7 místo věcné ceny !

Je připraveno natáčení soutěže, PRŮHLEDNÁ OSVĚTLENÁ KÁĎ ! a to nejlepší sošky pro nejrychlejšího proudaře v obou kategorii !!! Je na co se těšit :)


V sobotu 10. června 2017, na hřišti v Dešné.
Prezentace 20:00, začátek po setmění.
Kategorie Muži - PS12 bez omezení
Ženy - PS12 bez omezení

Soutěž bude provedena na 2B.
.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-desna-8766.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

14Dešná BJHAleš Coufal
25Kostníky TRMartin Puchnar
36Český Rudolec JHAleš Coufal
47Strachoňovice JIJiří Líčka
58Hornice TRAleš Bobu
69Police TRAleš Coufal
710Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
812Kostníky ženyTRDankaKa
913Mysletice JIStanislav Dolský
1014Strachoňovice ŽenyJIJiří Líčka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR14,4214,4114,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI14,3614,6614,662019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR14,1414,9914,992018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dešná BJH15,3215,4115,412018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasonice JI15,4215,1815,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI15,4315,2015,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Police TR15,1315,4615,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR15,6014,0415,602019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sedlatice JI15,0415,7615,762018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Police TR15,0515,7615,762019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hornice TR15,8515,6315,852018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Budeč JH16,0015,2016,002019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Střížov JI16,2316,1416,232018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sedlejov JI16,4616,0716,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Černín ZN16,4916,4916,492018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dešná BJH16,5515,8816,552019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hornice TR16,6315,4016,632019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kostníky TR16,8416,1016,842019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,7016,8716,872019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Blatnice TR17,0216,8317,022019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lhotice TR17,4017,3117,402019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Únanov ZN18,4616,7718,462019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lesná ZN18,4818,0118,482019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Třebelovice TR18,7117,4718,712019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kojatice TR18,4219,5419,542018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rácovice TR19,7919,3519,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mysletice JI30,9330,8530,932019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bítovánky TR33,1434,3234,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice BTRNPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sedlatice BJINPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kostníky TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Třebelovice TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI17,4017,6517,652019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6418,3118,312019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR17,3818,4218,422019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI17,2018,9018,902019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kostníky TR18,7318,9418,942019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,6717,4519,672018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešná HB19,1019,9919,992019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sedlejov JI20,2619,5420,262018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stará Říše JI21,9620,9621,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Třebelovice TR22,5422,1322,542019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krahulov TR28,4818,5728,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kostníky TR21,6338,4638,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JINPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2014/05/31 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B
-
2015/05/23 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2016/05/21 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/06/10 Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga