Dešná 2018 - O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B

Liga: JOL
Místo: Dešná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 09. 06. 2018 22:00
Kontakt:   Luboš Veselý
Telefon:  721 415 239

Začátek rezervace: 26. 05. 2018 13:00
Konec rezervace: 09. 06. 2018 00:00
Začátek tipování:  18. 03. 2018 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2018 00:00
Zadal: Miroslav Jelínek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-desna-9399.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Sedlejov Sedlejov ženyJIPavla Pospíchalová
22Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRLukáš Pivonka
33Police TRPavel
44Kostníky ženyTRDankaKa
55Sedlatice AJIVojtěch Šťastný
66Dešná BJHAleš Coufal
77Černín ZNJiří Veselý
88Sedlejov JIPavla Pospíchalová
99Kostníky TRMartin Puchnar
1010Sedlatice BJIVojtěch Šťastný
1111Krasonice JILukáš Pivonka
1212Střížov JIPetr Kabátek
1313Lesná ZNLuboš Svoboda
1414Kojatice TRAleš Šotkovský
1515Sedlatice C 35JIVojtěch Šťastný
1616Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1717Hornice TRAleš Bobu
1818Třebelovice TRJosef Bulíček
1919Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2020Stará Říše Ženy JIKlára Pelejová
2121Mladoňovice TRAleš Daňhel
2222Krahulov TRAlena Hekerlová
2323Rácovice TRMartin Fiala
2424Bítovánky TRJakub Navratil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR14,4214,4114,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR14,1414,9914,992018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dešná BJH15,3215,4115,412018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasonice JI15,4215,1815,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI15,4315,2015,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Police TR15,1315,4615,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlatice JI15,0415,7615,762018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hornice TR15,8515,6315,852018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Střížov JI16,2316,1416,232018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sedlejov JI16,4616,0716,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Černín ZN16,4916,4916,492018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kojatice TR18,4219,5419,542018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rácovice TR19,7919,3519,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bítovánky TR33,1434,3234,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sedlatice BJINPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kostníky TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Třebelovice TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,6717,4519,672018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlejov JI20,2619,5420,262018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stará Říše JI21,9620,9621,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krahulov TR28,4818,5728,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kostníky TR21,6338,4638,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2014/05/31 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B
-
2015/05/23 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2016/05/21 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/06/10 Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže