Dešná, fotbalové hřiště 2018 - Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár

Liga: -
Místo: Dešná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 26. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Coufal Aleš
Telefon:  601228295

Začátek rezervace: 07. 05. 2018 06:00
Konec rezervace: 26. 05. 2018 17:00
Začátek tipování:  26. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2018 00:00
Zadal: Aleš Coufal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž v požárním útoku na 3B

Kategorie Muži  PS 12 

                          PS 12 speciál

                Ženy  PS 12 speciál

 

Nejlepších 5 časů u mužů postupuje do finále o věcné ceny ( sele, sud piva....)

 

Přijeďte si vyzkoušet dráhu na pohárovou soutěž, na které se bude pořádat II. kolo Jihlavské open ligy (noční soutěž 2B), která bude 9. června 2018 !!! 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-desna-9648.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dešná A,PS 12JHAleš Coufal
22Cizkrajov JHbohuslav brůžek
33Jiratice PS 12TRjiratice Simandl
44Dešná BJHAleš Coufal
55Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
69Dešná B,PS 12JHAleš Coufal
710Mysletice PS12JIStanislav Dolský
811Kostníky TRMartin Puchnar
912Hornice TRAleš Bobu
1030Mysletice JIStanislav Dolský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Kostníky TRDankaKa
24Cizkrajov JHbohuslav brůžek
35Budeč JHVěra Křížová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR14,4214,4114,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR14,1414,9914,992018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dešná BJH15,3215,4115,412018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasonice JI15,4215,1815,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI15,4315,2015,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Police TR15,1315,4615,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlatice JI15,0415,7615,762018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hornice TR15,8515,6315,852018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Střížov JI16,2316,1416,232018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sedlejov JI16,4616,0716,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Černín ZN16,4916,4916,492018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kojatice TR18,4219,5419,542018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rácovice TR19,7919,3519,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bítovánky TR33,1434,3234,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kostníky TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Třebelovice TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sedlatice BJINPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,6717,4519,672018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlejov JI20,2619,5420,262018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stará Říše JI21,9620,9621,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krahulov TR28,4818,5728,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kostníky TR21,6338,4638,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2014/05/31 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B
-
2015/05/23 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2016/05/21 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/06/10 Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/08/25 KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč., O PUTOVNÍ POHÁR SKLÁREN KAROLINKA, RAŤKOVSKÁ GRAPA
-
2018/08/25 Trénikové hřiště, Dětský den
-
2018/08/25 Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2018/08/25 Jemnice – bývalý PS útvar, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2018/08/25 Malé Hoštice, hřiště, 12. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají
-
2018/08/25 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2018/08/25 Boršice, Fotbalové hřiště, 4. ročník Memoriálu Jury Bartoňa (noční soutěž 2B)
-
2018/08/25 Myslibořice ZRUŠENO, ZRUŠENO
-
2018/08/25 Tichov, Noční soutěž Tichov
-
2018/08/26 Budeč, hasičské hřiště, 1. ročník soutěže v požárním útoku
-
2018/08/26 Komárov, hasičský areál, 13. kolo MSP Komárov
-
2018/09/01 Dolní Vilémovice - park, Soutěž v požárním útoku mladých hasičů
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, Mladší žáci
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, Starší žáci
-
2018/09/01 Bílý Potok, bývalé hřiště
-
2018/09/01 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B
-
2018/09/01 Krtely, Krtelský vršíček 2018
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY
-
2018/09/01 hřiště Soběsuky, "BLÁZNIVÝ ÚTOK" - NAOPAK
-
2018/09/01 Areál SK Hrachovec, 0. Ročník hasičské stovky
-
2018/09/01 Hřiště T.J. Pilana, III.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2018/09/01 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B
-
2018/09/02 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/09/07 Fotbalové hřiště v Janovicích, V. ročník noční pohárové soutěže v požárním útoku.
-
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/09/07 Jezdkovice, hřiště, Jezdkovice, Noční soutěž
-
2018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2018/09/08 Staňkov, O pohár města Staňkova
-
2018/09/08 Dolní Kounice, Požární útok na 2B pro všechny kategorie
-
2018/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2018/09/08 Staňkov, Noční soutěž se stroji ps8
-
2018/09/09 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2018/09/09 Mokrá-Horákov fotbalové hřiště, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU, soutěž na 2B
-
2018/09/14 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2018/09/15 Spálov, pánská zahrada, O pohár starostky obce
-
2018/09/15 Futbalové ihrisko OFK Sľažany, VI.ročník súťaže o pohár starostu obce
-
2018/09/15 Sportovní areál Zderaz, O pohár SDH Perálec
-
2018/09/15 Fotbalové hřiště Ublo, Memoriál Antonína Navátila - rezervace na místě
-
2018/09/15 Lipová-Lázně, areál za Domem s pečovatelskou službou
-
2018/09/15 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2018/09/15 Volenice, Volenická noc
-
2018/09/21 Trnávka,hřiště vedle hasičárny, Noční soutěž, požární útok 2B
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/29 Babice (VS) - hasičské hřiště, OCTOBER CUP 2018 BABICE
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
Kdy Kde Liga