Dešná, fotbalové hřiště 2018 - Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár

Liga: -
Místo: Dešná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 26. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Coufal Aleš
Telefon:  601228295

Začátek rezervace: 07. 05. 2018 06:00
Konec rezervace: 26. 05. 2018 17:00
Začátek tipování:  26. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2018 00:00
Zadal: Aleš Coufal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž v požárním útoku na 3B

Kategorie Muži  PS 12 

                          PS 12 speciál

                Ženy  PS 12 speciál

 

Nejlepších 5 časů u mužů postupuje do finále o věcné ceny ( sele, sud piva....)

 

Přijeďte si vyzkoušet dráhu na pohárovou soutěž, na které se bude pořádat II. kolo Jihlavské open ligy (noční soutěž 2B), která bude 9. června 2018 !!! 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-desna-9648.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dešná A,PS 12JHAleš Coufal
22Cizkrajov JHbohuslav brůžek
33Jiratice PS 12TRjiratice Simandl
44Dešná BJHAleš Coufal
55Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
69Dešná B,PS 12JHAleš Coufal
710Mysletice PS12JIStanislav Dolský
811Kostníky TRMartin Puchnar
912Hornice TRAleš Bobu
1030Mysletice JIStanislav Dolský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Kostníky TRDankaKa
24Cizkrajov JHbohuslav brůžek
35Budeč JHVěra Křížová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR14,4214,4114,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR14,1414,9914,992018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dešná BJH15,3215,4115,412018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasonice JI15,4215,1815,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI15,4315,2015,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Police TR15,1315,4615,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlatice JI15,0415,7615,762018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hornice TR15,8515,6315,852018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Střížov JI16,2316,1416,232018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sedlejov JI16,4616,0716,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Černín ZN16,4916,4916,492018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kojatice TR18,4219,5419,542018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rácovice TR19,7919,3519,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bítovánky TR33,1434,3234,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sedlatice BJINPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kostníky TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Třebelovice TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,6717,4519,672018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlejov JI20,2619,5420,262018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stará Říše JI21,9620,9621,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krahulov TR28,4818,5728,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kostníky TR21,6338,4638,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2014/05/31 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B
-
2015/05/23 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2016/05/21 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/06/10 Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 2B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga