Dětkovice 2018 - Dětkovice

Liga: HE
Místo: Dětkovice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 07. 07. 2018 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 07. 2018 18:00
Konec rezervace: 07. 07. 2018 13:00
Začátek tipování:  07. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 07. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-detkovice-9478.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
22Polkovice PRRadek Peřina
33Dětkovice PVPavel Hlavinka
44Olešnice OLRadek Peřina
55Domamyslice PVJakub Hlavinka
66Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
77Plinkout OLBernard ŠAFAŘÍK
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Loučany OLLukáš Trefil
1010Niva PVAdam Kala
1111Domamyslice Dvojka PVJakub Hlavinka
1212Ludéřov OLAnežka Navrátilová
1313Jabloňany BKMarek Vlach
1414Břevenec OLLukáš Kyselý
1515Šumvald OLBoB Kobylka
1616Soběsuky PVKamila Krychtálková
1717Ráječek SUlallin
1818Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
1919Odrlice OLRadka Skoaplová
2020Soběsuky PVKamila Krychtálková
2121Niva PVAdam Kala
2222Pavlov-výběr SUKateřina Skládalová
2324Nemile SUJaroslav Hecl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVPavel Hlavinka
22Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
33Určice PVvaša mirvald
44Loučany OLDagmar Bartoňková
55Pěnčín PVAnežka Navrátilová
66Hlubočky OLPavla Jahnová
77Dolní Libina SUAdéla Blažková
88Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
99Haňovice OLMafka Sobotová
1010Soběsuky PVKamila Krychtálková
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Olešnice OLRadka Skoaplová
1313Krasice PVKarolína Burešová
1414Soběsuky PVKamila Krychtálková
1515Blatec OLKateřina Skládalová
1616Břevenec OLVeronika Hrabáčková
1717Mladeč OLAneta Kreuzziegerová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,1616,7116,712014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dětkovice PV16,8216,8316,832018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice OL16,7116,8916,892018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hrabišín SU16,5216,9116,912017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Ludéřov OL17,1216,7417,122017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nemile SU17,3016,3717,302018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice APV17,3617,0917,362017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL17,4317,2817,432018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Břevenec OL17,4717,4817,482014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Cholina OL17,5517,2617,552014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dětkovice VY17,5817,1917,582017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bílovice PV17,6417,5917,592017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jabloňany BK17,5817,7117,712014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Polkovice PR17,7317,1317,732018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stražisko PV17,4017,8017,802014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bílovice PV17,9217,5817,922014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chválkovice OL17,6317,9317,932018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Domamyslice PV17,9717,2617,972014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Drnovice VY17,9618,0118,012018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pavlov-výběr SU18,0817,9718,082017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pavlov-výběr SU17,9618,1418,142018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Břevenec OL17,2118,1918,192017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice BPV17,1618,2118,212014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Loučany OL18,2717,7518,272014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Čelechovice na Hané PV17,7718,2918,292014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Soběsuky PV18,3117,9918,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Čelechovice na Hané PV18,5518,0418,552017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Střelice OL18,6018,0118,602017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Plinkout OL18,6317,3718,632014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Loučany OL18,6516,9718,652017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Topolany VY18,7318,4718,732017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Myslejovice PV18,7317,9418,732017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dětkovice PV18,0518,8118,812017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Ludéřov OL18,8317,7118,832014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Ludéřov OL17,0619,0019,002018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lipová PV18,3319,0519,052014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dětkovice APV17,0719,1719,172014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dolany OL18,4919,1919,192017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Měrotín OL18,0219,3419,342017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Vícov PV19,5418,5019,542014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Soběsuky BPV19,1319,7519,752018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Olešnice OL18,1619,9119,912014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Chválkovice OL19,9618,4519,962017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hlubočky OL18,5720,1920,192017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nová Dědina OL19,4720,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Náměšť na Hané OL20,2418,7820,242018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Drnovice AVY21,9418,1721,942014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Soběsuky PV17,9922,2222,222014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Čelechovice na Hané PV17,4722,4622,462018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Domamyslice BPV22,8419,4122,842017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Loučany OL18,0323,9623,962018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Dub nad Moravou OL24,7824,6624,782018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Drnovice VY22,9025,2225,222014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Niva PV17,5325,2625,262014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Odrlice OL31,6130,9431,612018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Buková PV32,1320,6432,132014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Ostrov u Macochy BK35,2634,8035,262014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Ptení PV38,8443,1743,172014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Ráječek SUNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Odrlice OLNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Břevenec OL18,0517,02NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Plinkout OLNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Soběsuky APVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Domamyslice BPV17,50NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Polkovice PRNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Ráječek SU17,37NPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Kelčice PVNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/24 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2014/06/07 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/05/04 Dětkovice, O pohár starosty
-
2017/05/13 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
2018/05/26 Dětkovice, Pohár starosty
VCPV
2018/07/07 Dětkovice, Dětkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže