Díly, hřiště 2014 - TFA - II. ročník Železný hasič Díly

Liga: ŠH
Místo: Díly
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 19. 07. 2014 09:30
Kontakt:   Pavel Kouřík, SDH Díly
Telefon:  737750214

Začátek rezervace: 01. 05. 2014 00:00
Konec rezervace: 15. 07. 2014 23:59
Začátek tipování:  19. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2014 00:00
Zadal: Pavel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži
Zařazeno do: Železný hasič

Stránky pořadatele:  http://hasicidily.cz/articles.php?cat_id=3

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

PROPOZICE ZDE: 

http://sumavska-liga.webnode.cz/news/dily/


Kde:

Obec Díly (okres Domažlice, Plzeňský kraj)
GPS souřadnice: 49.4462733,12.7863978
Obecní hřiště Díly
Web: www.hasicidily.cz , www.sumavska-liga.webnode.cz , www.sh.firesport.eu
Facebook: www.facebook.com/SumavskaLiga

Kdy:

Sobota 19. července 2014
prezentace: 9:30 – 10:30
slavnostní nástup: 10:30
seznámení s tratí: 10:35– 10:45
začátek závodu: 11:00




Kontakty:

Pavel Kouřík
Organizátor soutěže
737 750 214
pajakourik17@seznam.cz
Petr Ježo
Velitel sboru
602 457 420
pjezo.dily@seznam.cz
Pavel Knopf
Starosta sboru
723 654 413
pavel.knopf@post.cz
Miloslav Mazanec
Jednatel sboru
607 933 539
jednatel.sdh@seznam.cz

 

 

 

 

PRIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE: http://ulozto.cz/xcT6E9PD/prihlaska-2014-odt

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dily-2014-07-19-5010.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasečnice Martin SchleissDOPavel
22Kvasetice Ondřej KlímaKTJaroslav Hanzlík
33Plánice Václav BabůrekKTJaroslav Hanzlík
44Černíkov Lukáš PerniklDOPavel
55Postřekov Jan KreuzDOPavel
66Spůle Tauš VáclavKTPetr Kresl
77Pelechy Josef VáchalDOJosef Váchal
88Díly Václav BuršíkDOPavel
99Spůle Bastl AntonínKTPetr Kresl
1010Strážov Martin KopeckýKTMartin Kopecký
1111Týnec u Klatov Karel Aška KTKarel Aška
1212Díly Pavel KouříkDOPavel
1313Koloveč Jaroslav KličkaDOJaroslav Klička
1414Plánice Luboš KohoutKTJaroslav Hanzlík
1515Otín Jan NetrvalKTMilan Svoboda
1616Poběžovice Petr RozhonDOPetr Rozhon
1717Poběžovice Pavel RozhonDOPetr Rozhon
1818Plánice Martin PešekKTJaroslav Hanzlík
1919Poběžovice Vladimír RozhonDOPetr Rozhon
2020Mlýnské Struhadlo Petr StrolenýKTJaroslav Hanzlík
2121Díly Miloslav MazanecDOPavel
2222Postřekov Petr AnderleDOPavel
2323Otín Milan MachKTPavel
2424Díly Patrik KouříkDOPavel
2525Osnice Miroslav KunikPZPavel
2626Postřekov Ladislav CibulkaDOPavel
2727Dlouhý Újezd Václav KrhounTCPavel
2828Kdyně Tomáš KafkaDOPavel
2929Klenčí pod Čerchovem Jiří HnykDOPavel
3030Pelechy Antonín RendlDOPavel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/20 Díly, I. ročník Železný hasič Díly
-
2014/07/19 Díly, hřiště, TFA - II. ročník Železný hasič Díly
ŠH
2015/07/18 Díly, TFA Díly III. ročník
ŠH
2016/07/23 Díly, O pohár
ŠH
Kdy Kde Liga


Soutěže