Dneboh 2019 - Pohár Drábských světniček

Liga: JL
Místo: Dneboh
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 18. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955

Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  12. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

víceúčelový sportovní areál
e-mail: stastny@eltro.eu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dneboh-10176.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dubenec TUMartínek z Dubence
22Dneboh MBOndřej Jirčák
33Břehy MBPetr Zavrtálek
44Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
55Malá Skála JNRadek Havelka
66Velké Hamry JNMAD Matthew
77Kosmonosy MBJan Klimo
88Obrubce MBFilip Hájek
99Bechov MBTadeáš Odstrčilík
1010Košťálov SMLenka Poloprutská
1111Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1212Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1313Lučany nad Nisou JNAdam Vít
1414Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1515Tatobity SMmarek bárta
1616Jirkov JNMíra Berka
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Veselá MBOlda Česák
1919Myštěves HKJaromír Rosůlek
2020Olešnice SMLukáš Marek
2121Krásná Ves MBJan Macoun
2222Sychrov MBMichaela Kuntošová
2323Žehrov MBMatěj Hajlich
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sychrov AMBAnna
22Košťálov SMLenka Poloprutská
33Břehy MBTereza Kočová
44Bechov MBTadeáš Odstrčilík
55Katusice MBBlanka Kuntošová
66Kosmonosy MBAneta Klimová
77Veselá SMEliška Novotná
88Pěnčín JNKateřina Pelcová
99Jeřmanice LIIveta
1010Ploukonice SMEliška Bakešová
1111Sychrov BMBAnna
1212Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
1313Mříčná SMsdhmricna
1414Bratříkov JNZuzana Pfeiferová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,2216,6916,692016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM16,7416,9016,902016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kosmonosy MB16,5716,9416,942020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Katusice MB17,0116,9217,012018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM17,1216,2417,122019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM17,1616,7617,162018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC16,9217,2217,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB--17,532014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Borovice MB--17,672014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libuň JC17,4317,7617,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Břehy MB17,7717,7517,772020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Katusice MB17,7817,1717,782019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB17,1417,8417,842016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sychrov MB18,0417,3318,042020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malá Skála BéčkoJN18,0717,3918,072018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Sychrov AMB18,2018,0418,202019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BéčkoJN17,8318,3618,362016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratříkov JN18,4718,5018,502020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malá Skála BéčkoJN17,6818,5318,532020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Huť JN18,1118,6418,642016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Malá Skála BéčkoJN18,3918,6518,652019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kosmonosy MB17,9918,6818,682018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM18,6916,5418,692017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Borovice MB--18,822013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Benešov u Semil SM17,7918,8218,822020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jeřmanice LI18,0118,8318,832020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Touchovice LN16,9818,8618,862016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Katusice MB18,9218,5818,922020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Benešov u Semil SM18,9516,4118,952017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Malá Skála BéčkoJN--19,012014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ploukonice SM18,3219,0519,052020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libuň JC19,1417,7419,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC--19,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bratříkov JN19,0619,3319,332018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB19,5519,5719,572020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Borovice MB19,5119,9119,912018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sychrov MMB19,9619,2319,962017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov BMB18,5420,0420,042018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Benešov u Semil SM--20,462014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Skála BéčkoJN--20,482013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Břehy MB--20,502013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bechov MB19,0520,5820,582020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Frýdlant LI19,9920,5820,582017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Benešov u Semil SM17,0820,6520,652018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bechov MB20,5321,2521,252019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jablonec nad Jizerou SM21,3021,0521,302016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sychrov AMB18,1021,3421,342018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jeřmanice LI21,4819,3721,482018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bratříkov JN--21,532013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bratříkov JN21,6321,6321,632017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Veselá u SemilSM21,3621,6921,692019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jeřmanice LI21,8121,8021,812019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sukorady MB--21,872013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Mříčná SM21,6121,9021,902020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krásná Ves MB--22,102013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sychrov OLEMB18,3822,1922,192020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Veselá u Mn. HradištěMB22,2022,1022,202019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Loukov MB22,7621,5922,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Ploukonice SM19,7123,3123,312017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Jablonec nad Jizerou SM23,9717,6423,972017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Sychrov BMB24,1424,2624,262019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bratříkov JN--24,822014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Veselá SM24,5525,2825,282020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bratříkov JN19,3125,5625,562019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Libuň JC--26,412013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Myštěves HK--27,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mříčná SM28,4727,2428,472019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Břehy MB--29,172014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Sychrov MB--29,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Břehy MB26,9929,7329,732019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Pěnčín JN32,3531,5332,352020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Benešov u Semil SM--32,802013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Sychrov MB35,4235,4235,422016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Krásná Ves MB35,9924,9235,992017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Jeřmanice LI--49,212014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Břehy MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Břehy MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Huť JN--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bratříkov JNNP20,69NP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Košťálov SMNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Myštěves HKNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Myštěves HK--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Sychrov MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Košťálov SMNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Myštěves HKNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Sychrov MB--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Ploukonice SMNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Obrubce MB18,18NPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Borovice MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Malá Skála BéčkoJNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kosmonosy MBNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Huť JN--DSQ2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže