Dneboh 2020 - Pohár Drábských světniček

Liga: JL
Místo: Dneboh
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 06. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955

Začátek rezervace: 31. 08. 2020 20:00
Konec rezervace: 04. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  31. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2020 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dneboh-11137.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBBlanka Kuntošová
22Hradčany LIBlanka Kuntošová
33Radimovice LIRobert Marek
44Dubenec TUMartínek z Dubence
55Bechov MBTadeáš Odstrčilík
66Karlinky LIJaroslav Vobecký
77Velké Hamry JNMAD Matthew
88Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
99Jirkov BJNJosef Posledník
1010Obrubce MBPepa Adam
1111Zlatá Olešnice JNMarek Bárta
1212Sychrov MBMichal Kuntoš
1313Břehy MBPetr Zavrtálek
1414Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1515Olešnice SMLukáš Marek
1616Krásná Ves MBJan Macoun
1717Košťálov SMLenka Poloprutská
1818Malá Skála JNAndrea Vavřichová
1919Jirkov AJNJosef Posledník
2020Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
2121Žehrov MBMatěj Hajlich
2222Frýdštejn JNDaniel Matura
2323Zlatá Olešnice JNMarek Bárta
2460Tatobity SMVáclav Matura
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pěnčín JNKateřina Pelcová
23Kosmonosy MBAneta Klimová
34Sychrov OLEMBEliška Marková
45Břehy MBHana Prokurátová
56Košťálov SMLenka Poloprutská
67Katusice MBDenisa Boháčková
78Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
89Jeřmanice LISDH Odolenovice
910Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1011Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
1112Sychrov MBEliška Marková
1213Bechov MBMíša Kopáčová
1315Veselá SMEliška Novotná
1416Krásná Ves MBMarkéta Medviďová
1517Mříčná SMVeronika Slavíková
1640Ploukonice SMEliška Bakešová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,3816,2416,382020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,4216,3816,422017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Myštěves HK16,4916,2616,492019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kosmonosy MB16,3816,5616,562018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chrášťany LT16,8316,7816,832016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB16,8416,5516,842017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dneboh MB16,9216,9116,922017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky AHK--16,972013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC--17,042013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM16,7117,0617,062016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dneboh MB17,1116,4417,112020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Libuň JC--17,172014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Frýdštejn JN16,5817,1817,182020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dneboh MB16,4017,2317,232019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zlatá Olešnice JN17,0717,2517,252018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tatobity SM--17,322014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC--17,452014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky HK17,0917,5317,532018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dubenec TU17,5316,7817,532019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dubenec TU16,9817,6517,652018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pšánky BHK--17,672013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Krásná Ves MB17,6817,1917,682017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Libuň JC--17,702013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tatobity SM17,7117,1717,712020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obrubce MB17,1217,7517,752018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jirkov JN--17,762013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Malá Skála JN17,4417,7917,792019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Kosmonosy MB17,8017,4217,802019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kamenice Dobšín - KameniceMB--17,862014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dubenec TU17,5017,9117,912020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jílové u Držkova JN17,7517,9117,912018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Obrubce MB17,9317,1017,932017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Břehy MB17,9417,6417,942019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Jirkov JN17,9618,0018,002018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Podůlší BéčkoJC17,6618,0018,002016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Košťálov SM17,7518,0418,042018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sychrov MB--18,042014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Malá Skála JN17,6918,0918,092018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Podůlší JC--18,122013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Veselá MB18,0218,1518,152016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Malá Skála JN17,9918,2018,202017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Košťálov SM18,2117,5518,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kosmonosy MB17,1518,2118,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tatobity SM18,2317,0118,232017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Velké Hamry JN17,4418,2318,232018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Olešnice SM18,2118,2318,232020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Košťálov SM18,2618,1418,262020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Jablonec nad Jizerou SM18,2717,9218,272017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Sychrov MB18,3118,0918,312020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zlatá Olešnice JN18,3516,9318,352020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Jirkov JN17,5518,3818,382019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jirkov JN18,1818,4018,402016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Jirkov JN--18,492014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kosmonosy MB--18,492014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Podůlší BéčkoJC17,9018,5018,502017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pšánky HK18,6316,7718,632016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Krásná Ves MB18,6517,9318,652019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Tatobity SM18,6717,0618,672018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Velké Hamry JN18,6818,0318,682019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Veselá MB18,6918,5318,692018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Lestkov SM--18,722014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Veselá MB--18,722013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bašnice JC--18,772013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zlatá Olešnice JN17,7518,8518,852019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dneboh MB18,0318,8518,852016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Benešov u Semil SM18,0518,8818,882020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Podůlší BéčkoJC18,1418,9418,942018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jeřmanice LI--18,952014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bechov MB19,1018,9019,102020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Úmyslovice NB--19,102013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Bříšťany JC--19,112014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Veselá MB--19,132014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Obrubce MB19,2119,0519,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Pšánky BHK--19,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mříčná SM19,2818,2919,282016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Zlatá Olešnice JN16,8819,2819,282016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Krásná Ves MB19,2918,9619,292020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Pšánky HK19,3517,4019,352017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Krásná Ves MB--19,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Úmyslovice NB--19,382014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Sychrov MB17,8419,3919,392018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Benešov u Semil SM--19,392014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Krásná Ves MB--19,442014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Kamenice Dobšín - KameniceMB--19,442013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Hradčany LI19,1219,4619,462020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Kamenice Dobšín KameniceMB19,5217,6319,522016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Benešov u Semil SM19,6519,0619,652016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Sychrov MB19,8118,1519,812016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Dubenec TU19,8718,2619,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Obrubce MB20,1119,7120,112019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Karlinky LI20,1119,4820,112020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Jílové u Držkova JN20,4717,8120,472019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Košťálov SM--20,672014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Tatobity SM18,2820,8220,822019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sukorady MB--20,862013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jílové u Držkova JN18,6820,9220,922016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mříčná SM21,0119,6521,012018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Tatobity SM--21,222013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Veselá MB18,8321,2921,292019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Kamenice Dobšín MB21,3317,4621,332019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/11/06 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga