Dneboh 2021 - Pohár Drábských světniček

Liga: JL
Místo: Dneboh
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 29. 08. 2021 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955

Začátek rezervace: 23. 08. 2021 20:00
Konec rezervace: 27. 08. 2021 20:00
Začátek tipování:  23. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

víceúčelový areál 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dneboh-11649.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Veselá MBOlda Česák
23Dneboh MBBlanka Kuntošová
34Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
45Jirkov AJNBlanka Kuntošová
56Bechov MBBlanka Kuntošová
67Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
78Dubenec TUBlanka Kuntošová
89Desná III JNBlanka Kuntošová
910Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
1011Tatobity SMBlanka Kuntošová
1112Karlinky LIBlanka Kuntošová
1213Sychrov MBBlanka Kuntošová
1314Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1415Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
1516Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
1617Olešnice SMBlanka Kuntošová
1719Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
1820Břehy MBBlanka Kuntošová
1921Košťálov SMBlanka Kuntošová
2022Žehrov MBMatěj Hajlich
2123Březová LINikola Bulířová
2224Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Pěnčín JNMiroslav Lang
24Jeřmanice LINikola Bulířová
35Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
46Bratříkov JNBlanka Kuntošová
57Sychrov MBBlanka Kuntošová
68Bechov MBBlanka Kuntošová
79Katusice MBBlanka Kuntošová
810Košťálov SMBlanka Kuntošová
911Olešnice SMBlanka Kuntošová
1013Břehy MBBlanka Kuntošová
1160Krásná Ves MBNikola Bulířová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,3816,2416,382020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,4216,3816,422017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Myštěves HK16,4916,2616,492019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kosmonosy MB16,3816,5616,562018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chrášťany LT16,8316,7816,832016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB16,8416,5516,842017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dneboh MB16,9216,9116,922017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky AHK--16,972013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC--17,042013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM16,7117,0617,062016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dneboh MB17,1116,4417,112020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dubenec TU17,1417,1417,142021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Libuň JC--17,172014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Frýdštejn JN16,5817,1817,182020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dneboh MB16,4017,2317,232019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zlatá Olešnice JN17,0717,2517,252018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Tatobity SM--17,322014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC--17,452014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pšánky HK17,0917,5317,532018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dubenec TU17,5316,7817,532019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dubenec TU16,9817,6517,652018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sychrov MB17,6717,6617,672021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pšánky BHK--17,672013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Krásná Ves MB17,6817,1917,682017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Libuň JC--17,702013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Tatobity SM17,7117,1717,712020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB17,1217,7517,752018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jirkov JN--17,762013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Malá Skála JN17,4417,7917,792019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kosmonosy MB17,8017,4217,802019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kamenice Dobšín - KameniceMB--17,862014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jirkov AJN17,8317,9017,902021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Jílové u Držkova JN17,7517,9117,912018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dubenec TU17,5017,9117,912020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Obrubce MB17,9317,1017,932017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Břehy MB17,9417,6417,942019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jirkov JN17,9618,0018,002018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Podůlší BéčkoJC17,6618,0018,002016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Košťálov SM17,7518,0418,042018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Sychrov MB--18,042014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kamenice Dobšín MB18,0717,0318,072021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Malá Skála JN17,6918,0918,092018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Podůlší JC--18,122013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Veselá MB18,0218,1518,152016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Malá Skála JN17,9918,2018,202017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Kosmonosy MB17,1518,2118,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Košťálov SM18,2117,5518,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Tatobity SM18,2317,0118,232017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Velké Hamry JN17,4418,2318,232018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Olešnice SM18,2118,2318,232020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Košťálov SM18,2618,1418,262020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jablonec nad Jizerou SM18,2717,9218,272017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Sychrov MB18,3118,0918,312020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Zlatá Olešnice JN18,3516,9318,352020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Řešetova Lhota INDIVINDI NA18,3818,2618,382021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Karlinky LI18,3817,8318,382021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jirkov JN17,5518,3818,382019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jirkov JN18,1818,4018,402016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jirkov JN--18,492014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kosmonosy MB--18,492014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Podůlší BéčkoJC17,9018,5018,502017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Pšánky HK18,6316,7718,632016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Krásná Ves MB18,6517,9318,652019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Tatobity SM18,6717,0618,672018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Velké Hamry JN18,6818,0318,682019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Veselá MB18,6918,5318,692018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Lestkov SM--18,722014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Veselá MB--18,722013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Krásná Ves MB18,7617,5018,762021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Bašnice JC--18,772013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Zlatá Olešnice JN17,7518,8518,852019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dneboh MB18,0318,8518,852016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Benešov u Semil SM18,0518,8818,882020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Podůlší BéčkoJC18,1418,9418,942018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Jeřmanice LI--18,952014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Úmyslovice NB--19,102013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bechov MB19,1018,9019,102020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bříšťany JC--19,112014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Veselá MB--19,132014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Obrubce MB19,2119,0519,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pšánky BHK--19,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Veselá MB19,2319,2219,232021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dneboh MB17,0619,2419,242021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Mříčná SM19,2818,2919,282016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zlatá Olešnice JN16,8819,2819,282016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Krásná Ves MB19,2918,9619,292020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Pšánky HK19,3517,4019,352017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Krásná Ves MB--19,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Úmyslovice NB--19,382014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Sychrov MB17,8419,3919,392018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Benešov u Semil SM--19,392014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Krásná Ves MB--19,442014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Kamenice Dobšín - KameniceMB--19,442013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Hradčany LI19,1219,4619,462020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kamenice Dobšín KameniceMB19,5217,6319,522016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Benešov u Semil SM19,6519,0619,652016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Sychrov MB19,8118,1519,812016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dubenec TU19,8718,2619,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Tatobity SM18,7619,9119,912021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Obrubce MB20,1119,7120,112019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga