Dneboh 2016 - Pohár Drábských světniček

Liga: JL
Místo: Dneboh
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 04. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955

Začátek rezervace: 29. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 02. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  29. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2016 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

víceúčelový areál uprostřed obce


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dneboh-7596.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Veselá MBOlda Česák
22Jílové u Držkova JNMAD Matthew
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Dneboh MBLukáš Danda
55Renmotor Jinolice RenmotorJCBlanka Kuntošová
66Břehy MBPetr Zavrtálek
77Chrášťany LTBarča Škodová
88Podůlší BéčkoJCJakub Tomeš
99Košťálov SMLenka Poloprutská
1010Obrubce MBPepa Adam
1111Tatobity SMMarek Bárta
1212Pšánky HKMichaela Malá
1313Sychrov MBBarbora Křapková
1414Velké Hamry JNMAD Matthew
1515Dobšín MBPepa Adam
1616Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
1717Malá Skála JNNikol Vavřichová
1818Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1919Mříčná SMsdhmricna
2020Raspenava LIMichal Farský
2121Kosmonosy MBJan Klimo
2222Jirkov JNVladimír Novotný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTBarča Škodová
22Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
33Sychrov MBBarbora Křapková
44Benešov u Semil SMLenka Poloprutská
55Břehy MBHana Prokurátová
66Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
77Libuň JCMichaela Malá
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1010Myštěves HKVeronika Borůvková
1111Obrubce MBVeronika Musilová
1212Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1313Huť JNPetra Šteyrová
1414Borovice MBRadek Kuntoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,4216,3816,422017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Myštěves HK16,4916,2616,492019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kosmonosy MB16,3816,5616,562018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chrášťany LT16,8316,7816,832016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kosmonosy MB16,8416,5516,842017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dneboh MB16,9216,9116,922017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pšánky AHK--16,972013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC--17,042013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jablonec nad Jizerou SM16,7117,0617,062016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Libuň JC--17,172014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dneboh MB16,4017,2317,232019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zlatá Olešnice JN17,0717,2517,252018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Tatobity SM--17,322014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC--17,452014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dubenec TU17,5316,7817,532019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pšánky HK17,0917,5317,532018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dubenec TU16,9817,6517,652018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky BHK--17,672013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krásná Ves MB17,6817,1917,682017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC--17,702013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB17,1217,7517,752018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jirkov JN--17,762013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Malá Skála JN17,4417,7917,792019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kosmonosy MB17,8017,4217,802019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dobšín - KameniceMB--17,862014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jílové u Držkova JN17,7517,9117,912018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB17,9317,1017,932017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Břehy MB17,9417,6417,942019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Podůlší BéčkoJC17,6618,0018,002016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Jirkov JN17,9618,0018,002018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Košťálov SM17,7518,0418,042018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sychrov MB--18,042014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Malá Skála JN17,6918,0918,092018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Podůlší JC--18,122013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Veselá MB18,0218,1518,152016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Malá Skála JN17,9918,2018,202017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Košťálov SM18,2117,5518,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Kosmonosy MB17,1518,2118,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Velké Hamry JN17,4418,2318,232018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Tatobity SM18,2317,0118,232017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jablonec nad Jizerou SM18,2717,9218,272017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jirkov JN17,5518,3818,382019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jirkov JN18,1818,4018,402016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Jirkov JN--18,492014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kosmonosy MB--18,492014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Podůlší BéčkoJC17,9018,5018,502017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Pšánky HK18,6316,7718,632016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Krásná Ves MB18,6517,9318,652019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Tatobity SM18,6717,0618,672018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Velké Hamry JN18,6818,0318,682019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Veselá MB18,6918,5318,692018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Veselá MB--18,722013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Lestkov SM--18,722014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bašnice JC--18,772013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zlatá Olešnice JN17,7518,8518,852019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dneboh MB18,0318,8518,852016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Podůlší BéčkoJC18,1418,9418,942018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jeřmanice LI--18,952014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Úmyslovice NB--19,102013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bříšťany JC--19,112014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Veselá MB--19,132014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Obrubce MB19,2119,0519,212016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Pšánky BHK--19,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Mříčná SM19,2818,2919,282016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Zlatá Olešnice JN16,8819,2819,282016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Pšánky HK19,3517,4019,352017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Krásná Ves MB--19,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Úmyslovice NB--19,382014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Sychrov MB17,8419,3919,392018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Benešov u Semil SM--19,392014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Krásná Ves MB--19,442014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dobšín - KameniceMB--19,442013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Dobšín KameniceMB19,5217,6319,522016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Benešov u Semil SM19,6519,0619,652016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Sychrov MB19,8118,1519,812016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dubenec TU19,8718,2619,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Obrubce MB20,1119,7120,112019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Jílové u Držkova JN20,4717,8120,472019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Košťálov SM--20,672014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Tatobity SM18,2820,8220,822019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Sukorady MB--20,862013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Jílové u Držkova JN18,6820,9220,922016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Mříčná SM21,0119,6521,012018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Tatobity SM--21,222013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Veselá MB18,8321,2921,292019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dobšín KameniceMB21,3317,4621,332019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Dobšín KameniceMB21,4018,6621,402018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Bechov MB21,5720,6621,572017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Dneboh MB--21,832013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Karlinky LI22,0118,6022,012017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Krásná Ves MB18,3722,1922,192016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Raspenava LI22,9622,9622,962016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Žehrov MB26,8322,3726,832018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Sychrov MB--29,142013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Břehy MB--29,672014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Sychrov MB18,4630,0630,062017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Pšánky AHK--33,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Žehrov MB46,9346,8746,932019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Olešnice SMNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže