Dneboh 2016 - Pohár Drábských světniček

Liga: JL
Místo: Dneboh
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 04. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955

Začátek rezervace: 29. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 02. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  29. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2016 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

víceúčelový areál uprostřed obce


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dneboh-7596.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Veselá MBOlda Česák
22Jílové u Držkova JNMAD Matthew
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Dneboh MBLukáš Danda
55Renmotor Jinolice RenmotorJCBlanka Kuntošová
66Břehy MBPetr Zavrtálek
77Chrášťany LTBarča Škodová
88Podůlší BéčkoJCJakub Tomeš
99Košťálov SMLenka Poloprutská
1010Obrubce MBPepa Adam
1111Tatobity SMMarek Bárta
1212Pšánky HKMichaela Malá
1313Sychrov MBBarbora Křapková
1414Velké Hamry JNMAD Matthew
1515Dobšín MBPepa Adam
1616Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
1717Malá Skála JNNikol Vavřichová
1818Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1919Mříčná SMsdhmricna
2020Raspenava LIMichal Farský
2121Kosmonosy MBJan Klimo
2222Jirkov JNVladimír Novotný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTBarča Škodová
22Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
33Sychrov MBBarbora Křapková
44Benešov u Semil SMLenka Poloprutská
55Břehy MBHana Prokurátová
66Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
77Libuň JCMichaela Malá
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1010Myštěves HKVeronika Borůvková
1111Obrubce MBVeronika Musilová
1212Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1313Huť JNPetra Šteyrová
1414Borovice MBRadek Kuntoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,2216,6916,692016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM16,7416,9016,902016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Katusice MB17,0116,9217,012018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Košťálov SM17,1616,7617,162018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC16,9217,2217,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krásná Ves MB--17,532014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Borovice MB--17,672014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Libuň JC17,4317,7617,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krásná Ves MB17,1417,8417,842016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BéčkoJN18,0717,3918,072018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Malá Skála BéčkoJN17,8318,3618,362016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Huť JN18,1118,6418,642016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kosmonosy MB17,9918,6818,682018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM18,6916,5418,692017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Borovice MB--18,822013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Touchovice LN16,9818,8618,862016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Benešov u Semil SM18,9516,4118,952017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Malá Skála BéčkoJN--19,012014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC19,1417,7419,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libuň JC--19,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bratříkov JN19,0619,3319,332018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Borovice MB19,5119,9119,912018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sychrov MMB19,9619,2319,962017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychrov BMB18,5420,0420,042018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Benešov u Semil SM--20,462014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malá Skála BéčkoJN--20,482013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Břehy MB--20,502013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Frýdlant LI19,9920,5820,582017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Benešov u Semil SM17,0820,6520,652018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jablonec nad Jizerou SM21,3021,0521,302016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychrov AMB18,1021,3421,342018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jeřmanice LI21,4819,3721,482018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bratříkov JN--21,532013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bratříkov JN21,6321,6321,632017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sukorady MB--21,872013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Krásná Ves MB--22,102013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Loukov MB22,7621,5922,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Ploukonice SM19,7123,3123,312017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jablonec nad Jizerou SM23,9717,6423,972017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratříkov JN--24,822014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Libuň JC--26,412013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Myštěves HK--27,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Břehy MB--29,172014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychrov MB--29,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Benešov u Semil SM--32,802013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sychrov MB35,4235,4235,422016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB35,9924,9235,992017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jeřmanice LI--49,212014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Huť JN--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bratříkov JNNP20,69NP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Košťálov SMNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Myštěves HKNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Myštěves HK--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Sychrov MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Myštěves HKNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sychrov MB--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Obrubce MB18,18NPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Borovice MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Malá Skála BéčkoJNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Břehy MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Břehy MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Huť JN--DSQ2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga