Dobřínsko, hřiště 2024 - O pohár 2. kolo ZNL

Liga: ZNL
Místo: Dobřínsko
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 01. 06. 2024 10:00
Kontakt:   Ing. Petr Novák
Telefon:  +420 725 316 896

Začátek rezervace: 18. 05. 2024 20:00
Konec rezervace: 31. 05. 2024 17:00
Začátek tipování:  01. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 01. 06. 2024 00:00
Zadal: Lukáš Badin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Dobřínsko vás srdečně zve na 13. ročník soutěže v požárním útoku O pohár starosty obce Dobřínsko, soutěž je zařazena do ligy okresu Znojmo, II. kolo.

 

Všechna umístění jsou pohárová včetně věcných darů.

Vyhlášení nejlepších proudařů ve všech kategoriích.

 

SOUTĚŽ JE OTEVŘENÁ, I PRO TÝMY MIMO LIGU

 

Místo konání: fotbalové hřiště Dobřínsko

Datum: sobota 1. 6. 2024

Prezentace: 9:15 až 9:45

Nástup a start: 10:00

Startovné 200, - Kč za družstvo

Kategorie: muži na 3B, ženy na 2B a smíšený dorost na 2B

Rezervace: na webu znl.firesport.eu

Povrch: start a základna na asfaltovém povrchu, dráha travnatá


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dobrinsko-14160.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobřínsko ZNMartin Čech
24Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
35Jezeřany-Maršovice ZNViktor Kousal
46Mikulovice ZNMichael Kráčman
57Vítonice ZNLukáš Fiala
68Černín ZNJiří Veselý
79Újezd ZNFilip Krupica
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Častohostice TRKateřina Linhartová
22Mikulovice ZNŽaneta Ingerlová
33Dobřínsko ZNMartin Čech
45Únanov ZNMarek Laitner
Smíšený dorost
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodonice ZNMiroslav Viktorín
23Tasovice ZNMichal Horáček
35Únanov ZNMarek Laitner
46Miroslav ZNLucie Stiburkova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Miroslav ZN16,9116,9116,912016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vítonice ZN17,0517,4817,482016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Miroslav ZN17,8817,7617,882018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Miroslav ZN17,8217,9717,972019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vítonice ZN--18,052014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Miroslav ZN-18,2218,222017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vítonice ZN--18,542013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Božice ZN17,8818,7618,762016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Miroslav ZN--18,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Miroslav ZN--18,932013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Výrovice ZN--18,942013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Miroslav BZN18,8119,0019,002018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dražovice VY19,0518,4619,052018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hodějice VY18,2119,1119,112018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Miroslav ZN18,6819,1619,162023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mikulovice ZN18,6219,3419,342019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vítonice BZN--19,352013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vítonice ZN19,5217,9019,522015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Božice ZN--19,882013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Božice ZN-19,8919,892017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Výrovice ZN19,9119,7019,912016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Loděnice ZN20,2819,0220,282016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Miroslav ZN18,4320,5420,542015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Výrovice ZN19,9820,6120,612015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Božice ZN20,8620,8520,862018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Božice ZN20,1320,8820,882019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vémyslice ZN20,99-20,992017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rešice ZN21,3521,0921,352015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Častohostice TR20,1521,4921,492021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Výrovice ZN--21,702014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Miroslav ZN19,4021,7821,782022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Častohostice TR20,6922,0722,072023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Vémyslice ZN21,0222,7622,762015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Loděnice ZN24,99-24,992017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Loděnice ZN--25,282014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Horní Kounice ZN--27,152013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vémyslice ZN28,0229,6929,692016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Mikulovice ZN18,1730,6330,632021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Božice ZN19,5131,9531,952015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Božice ZN--42,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Miroslav BZNNP18,14NP2019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Častohostice TR23,64NPNP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Loděnice ZN--NP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Loděnice ZN--NP2015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dobřínsko, O pohár starosty obce, ZN liga
ZNL
2014/06/21 Dobřínsko, O pohár starosty obce Dobřínsko, ZN liga
ZNL
2015/06/13 Dobřínsko, sportovní hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 2.kolo ligy
ZNL
2016/06/25 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár, 3. kolo ZNL
ZNL
2017/06/10 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár, 2.kolo ZNL
ZNL
2018/06/30 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL
ZNL
2019/06/01 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, II. kolo ZNL
ZNL
2021/07/31 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, 2. kolo ZNL
ZNL
2022/06/04 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, M+Ž+DOR 2. kolo ZNL
ZNL
2023/06/03 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, M+Ž+DOR 2. kolo ZNL
ZNL
2024/06/01 Dobřínsko, hřiště, O pohár 2. kolo ZNL
ZNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/09/07 Chvalovice, hasičské hřiště, O pohár obce Chvalovice, 5. kolo ZNL
ZNL
Kdy Kde Liga