Dolní Bukovsko 2013 - Bukovská setkání - pohárovka

Liga: -
Místo: Dolní Bukovsko
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 31. 08. 2013 13:30
Kontakt:   SDH Dolní Bukovsko
Telefon:  724148441

Začátek rezervace: 31. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 31. 08. 2013 13:30
Začátek tipování:  31. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2013 00:00
Zadal: Hana Nejedlá

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.dolnibukovsko.cz/sdhdolnibukovsko/index.php?nid=4038&lid=CS&oid=2593276

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Dolní Bukovsko pořádá 31.8.2013 v areálu sportoviště v DB hasičskou soutěž v požárním útoku.

Pravidla:
Dle směrnic Požárního sportu a hry Plamen 

Provedení disciplíny:
pouze jeden pokus, útok se provádí podle Směrnice hasičských soutěží se strojem bez zjevných úprav, nastartovaným před startem družstva. Terče SKLOPNÉ. Elektronická časomíra.

Kategorie:
Mladí hasiči - ml. st. dle hry Plamen SH ČMS

Ženy bez omezení útok se provádí se dvěmi hadicemi ''B'' dle pravidel PS

Muži bez omezení dle pravidel PS

Majitelé PS8 výroba ČSSR nebo NDR útok se provádí se dvěmi hadicemi ''B'' a k zavodnění stroje musí být použito sání strojem!

!!!DOROST!!! Dorostenci a dorostenky dle směrnic dorostu

přihlášky zasílejte do 28.8.2013 na sdh.bukovsko@seznam.cz
nebo na adresu: Klika Stanislav, Za Zahrádky 348, Dolní Bukovsko, 373 65

Termín: 31.8.2013 
12.00 - 13.15 Presence družstev
13.15 nástup a zahájení soutěže

Pořadatel neručí za odložený materiál a osobní materiál.

Zakončíme léto s HASIČI!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-bukovsko-2013-08-31-4264.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Třísov CK--27,272003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Přechovice ST--28,052003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mistřice UH--30,092003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Rudolfov CB--30,762003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kněžpole UH--34,232003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mydlovary CB--34,742003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bechyně TA--40,632003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Malešice CB--48,332003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolní Bukovsko CB--49,562003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nové Homole CB--50,262003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  nerozlišeno ---63,662003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Písek PS--71,012003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Týn nad Vltavou CB--72,462003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Srubec CB--83,102003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Soběslav I TA--NP2003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hosín CB--NP2003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Střížov CB--NP2003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chrášťany LT--NP2003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasejovka CB--NP2003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slavošovice CB--NP2003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ločenice CB--NP2003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/06 Dolní Bukovsko, CB, O pohár starosty SH ČMS
FSCR
2013/08/31 Dolní Bukovsko, Bukovská setkání - pohárovka
-
2017/09/02 Hřiště Dolní Bukovsko, 8.závod seriálu Č.B. dvojboj. Pouze pro okres Č.B.
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga