Dolní Čermná 2017 - O POHÁR MĚSTYSE DOLNÍ ČERMÁ A ČERMENSKÉHO GOLEMA

Liga: VCU
Místo: Dolní Čermná
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 27. 08. 2017 10:00
Kontakt:   Luboš Hrabčuk
Telefon:  603324856

Začátek rezervace: 05. 08. 2017 23:35
Konec rezervace: 26. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  27. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2017 00:00
Zadal: Luboš Hrabčuk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

O POHÁR MĚSTYSE DOLNÍ ČERMNÁ :

  • dle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy a pravide VCÚ 2017
  • ženy i muži na dvě hadice B - smíšené startovní pořadí
  • jednokolová soutěž
  • hadice B65 plošné šíře 100 mm, C42 plošné šíře 65 mm
  • terče průstřikové

SOUTĚŽ V NABÍRÁNÍ O ČERMENSKÉHO GOLEMA :

  • soutěž bude probíhat na vedlejší základně souběžně s hlavní soutěží
  • začátek této soutěže od 10:30 hod
  • samostatná kategorie muži a ženy
  • přihlásit se může libovolně utvořená dvojice
  • speciální pohár a ceny pro 1.-3.místo v každé kategorii

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-cermna-9048.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dolní Čermná MužiUOLuboš Hrabčuk
22Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
33Nepomuky Muži UOLukáš Lešikar
44Nekoř UOOndrej Kavalek
56Bystřec AUOLinda Marešová
67Lukavice UOJosef Lehký
78Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
89Letohrad - Kunčice B , ŽENYUORadka Pavelková
910Záchlumí UOTomáš Cabalka
1011Nekoř ženyUOTereza Štěpánková
1112Česká Rybná UOLucie Raliková
1213Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1314Bystřec BUOLinda Marešová
1415Nepomuky ženyUOKateřina Krudencová
1516Bošín UOFerda
1617Lanšperk UOpetr
1720Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1850Letohrad - Kunčice BUOLadislav Štěpánek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bystřec AUO14,6914,6814,692017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO15,2914,6115,292017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice BUO15,1915,4515,452017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO15,5315,8415,842017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice DUO15,8115,8615,862017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horní Čermná UO16,2316,3916,392017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lanšperk UO16,4215,6616,422017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nepomuky UO16,3916,9216,922017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bošín UO16,9516,5016,952017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bystřec BUO15,6217,2217,222017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lukavice UO16,0317,3817,382017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Záchlumí UO18,1115,8618,112017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Čermná UO30,8332,3632,362017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nekoř UO41,0636,6041,062017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nepomuky UO17,2119,6219,622017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Červená UO20,2619,4820,262017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Česká Rybná UO18,2720,9020,902017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nekoř UO24,5324,4624,532017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice UO20,7227,1427,142017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO29,4828,4429,482017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Horní Třešňovec AUO29,8431,1231,122017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/27 Dolní Čermná, O POHÁR MĚSTYSE DOLNÍ ČERMÁ A ČERMENSKÉHO GOLEMA
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže