Dolní Hradiště 2020 - ICE CUP 2020

Liga: -
Místo: Dolní Hradiště
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 11. 01. 2020 11:00
Kontakt:   Josef Vokáč
Telefon:  730 579 494

Začátek rezervace: 01. 01. 2020 13:00
Konec rezervace: 11. 01. 2020 11:00
Začátek tipování:  11. 01. 2020 20:00
Konec hlasování: 11. 01. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-hradiste-10910.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Únětice 1911 ženyPJPetr Skala
22Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
33Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
44Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
55* Únětice 1911 B-Ondřej Kail
66Nevřeň #pětdevětPSJícháč
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Čelákovy PJJiří Böhm
99Drahkov PJDušan Faitenhanzl
1010Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
1111Úněšov mužiPSMiloslav Pytlik
1212Vidice MužiDOTereza Voráčová
1313Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
1414Křištín KTJiří Freiberk
1515Stýskaly PSVáclav Švíka
1616Letiny PJDušan Faitenhanzl
1717Horní Metelsko Růžoví panteřiDOPetr Zverka
1818Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
1919Mělník Blata ženyMEMilan Corna
2020Mirošov AROsmatlak vaclav
2121Předonín Muži ,,BLT"LTAntonín Henych
2222Chotíkov PSSDH Chotikov
2323Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
2424Hostivice PZMilan Bláha
2525Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
2626Křelovice MužiPSJiří Pecuš
2727Příšov PSJitka Racková
2828Nebílovy PJZbyněk Šebek
2929Sedlčany PBJarous Janský
3030Mirošov BROsmatlak vaclav
3131Horšovský Týn mužiDONikola Malíková
3232Úněšov PSDenisa Joudalová
3333Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
3435Mirošov ZenyROsmatlak vaclav
3560Chrást PSJiří Fantiš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Metelsko Růžoví panteřiDO15,4515,6015,602020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Mochtín #20centimeterKT15,2715,8815,882020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Vranovice PekloPB16,2415,6116,242020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Chotíkov PS15,7316,2916,292020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Únětice 1911 BPJ15,2016,7016,702020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Příšov PS16,7716,3916,772020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Nebílovy PJ16,9717,2817,282020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Mirošov ARO17,4417,5317,532020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Křelovice PS17,6417,5317,642020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Úněšov PS18,2417,7718,242020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Drahkov PJ18,2018,6018,602020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Štítary ADO18,5819,0219,022020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Čelákovy PJ19,3416,1119,342020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Křištín KT19,8919,4119,892020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Svaté Pole PB16,3020,3320,332020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Horšovský Týn DO20,7522,2722,272020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Chrást PS21,9022,4422,442020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Hostivice PZ22,5319,9122,532020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Vidice DO17,3523,5823,582020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Chrást PB22,9623,6223,622020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Stýskaly PS23,1524,9024,902020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Letiny PJ25,7327,9427,942020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Mirošov BRO27,1429,0929,092020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Obora PS30,2228,9630,222020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Nová Ves ( Domažlice) DO38,8346,4146,412020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Sedlčany PBNPNPNP2020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Nevřeň #pětdevětPSNPNPNP2020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Dolní Hradiště PSNPNPNP2020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Zahorčice KTNPNPNP2020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mělník - BlataME18,5918,8718,872020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Únětice 1911 PJ18,6518,9418,942020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Úněšov PS19,6119,4819,612020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Štítary DO19,5920,1420,142020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Vidice DO21,0422,2622,262020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Horšovský Týn DO45,0025,7245,002020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Mirošov RONPNPNP2020/01/11 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/07/31 Dolní Hradiště, O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2005/08/20 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2006/07/29 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2007/07/28 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2008/07/27 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2009/09/13 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2010/08/01 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2011/01/22 Dolním Hradišti, ICE CUP 2011, 7. ročník
-
2011/07/31 Dolní Hradiště, O POHÁR DOLNÍHO HRADIŠTĚ
ZČHL
2012/01/14 Dolním Hradišti, ICE CUP 2012, 8. ročník
-
2012/07/29 Dolní Hradiště, Pohár Dolního Hradiště
ZČHL
2013/01/19 Dolní Hradiště, ICE CUP 2013, 9. ročník
-
2013/05/25 Dolní Hradiště,okresní kolo PS, okresní kolo Hra plamen
-
2013/05/25 Dolní Hradiště, Okresní kolo hra plamen
-
2014/01/18 Dolní Hradiště, ICE CUP 2014, 10. ročník
-
2015/01/23 Dolni Hradiste, ICE cup 2016
-
2016/01/23 Dolni Hradiste, ICE cup 2016
-
2017/01/14 Dolní Hradiště, ICE CUP 2017
-
2018/01/14 Dolní Hradiště, ICE CUP 2018
-
2019/01/12 Dolní Hradiště, ICE CUP 2019
FSCR
2020/01/11 Dolní Hradiště, ICE CUP 2020
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/07/31 Lukavice, sportovní areál, 4. kolo Podorlické ligy v požárním útoku
-
2021/07/31 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda - VII. ročník
-
2021/07/31 Hřiště SDH Komárov, 8. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/07/31 Francova Lhota, Francova Lhota
-
2021/07/31 Hřiště Kostelany, O pohár starosty Obce
-
2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž
-
2021/07/31 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž na 2B
-
2021/08/01 místní fotbalové hřiště, 16.ročník pohárové soutěže
-
2021/08/01 Bolatice, hřiště FK Bolatice, 8.kolo MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
Kdy Kde Liga