Dolní Libina - koupaliště 2024 - Dolní Libina (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Dolní Libina
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 23. 06. 2024 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 06. 2024 19:00
Konec rezervace: 23. 06. 2024 10:00
Začátek tipování:  16. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2024 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-libina-14062.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bludov SUMarie Paciorková
22Bezděčí u Trnávky SYMartina Dvořáková
33Brníčko SUJan Körner
44Nemrlov SUDominik Hanák
55Sobotín SUAdéla Blažková
66Janovice BRRoman Brixel
77Chořelice OLLukáš Plíšek
88Velká Bystřice OLMichal Surma
99Radíkov OLAdéla Blažková
1010Olešnice RezervaOLSDH Olešnice REZERVA
1111Hrabišín SUTomáš Kučera
1212Ludéřov OLLibor Kubala
1313Lesnice SUMarie Paciorková
1414Dolany OLVáclav Juračka
1515Náměšť na Hané OLMartin Dedek
1616Plinkout OLSabina Nezvalova
1717Hlubočky OLDaniel Dvořák
1818Mladeč OLMichal Balatka
1919Lesnice 2SUAdéla Blažková
2020Střelice OLRoman Brixel
2121Drahany PVOndřej Sekanina
2222Bílovice CPVIveta Říčařová
2323Břidličná BRTomáš Pavlík
2424Bohuslavice SUPavel Dostál
2525Břevenec OLRV91
2626Šumvald OLBoB Kobylka
2727Hoštice KMAntonín Novák
2828Kožušany OLDavid Kučera
2929Nová Dědina OLJan Brachtl
3030Břevenec OLRV91
3131Troubelice OLMichaela žvátorová Žvátorová
3235Těšetice OLJan Svoboda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUBIOMAC Hanácká extraliga
22Lesnice SUNikola Motlíčková
33Nová Dědina OLNikola Motlíčková
44Haňovice OLNikola Motlíčková
55Hrabišín SUNikola Motlíčková
66Olešnice OLSDH Olešnice REZERVA
77Droždín OLPavlína Brachová
88Náměšť na Hané OLSDH Olešnice REZERVA
99Třeština SUJan Přecechtěl
1010Břevenec OLVeronika Žáčková
1111Cholina OLSabina Hájíčková
1212Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1313Velký Týnec OLPavlína Brachová
1414Vojnice OLKateřina Novotná
1515Dolany OLMartina Kropáčová
1616Chořelice OLKateřina Cvetanová
1717Grygov OLVeronika Prečanová
1818Klopina SUAdéla Blažková
1919Pěnčín PVMartin Bartoš
2022Kožušany OLPetr Zmeškal
2123Loučka  B VSDaniel Hradil
2224Šumvald OLKateřina Gállová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oskava NemrlovSU16,9917,0717,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabišín SU17,4617,6017,602013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pavlov SU17,9518,0718,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice BPV18,6318,7418,742013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cholina OL18,4118,8318,832013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice PV17,0218,8918,892013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štíty SU18,5618,9218,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mostkov SU17,8218,9818,982013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Postřelmůvek SU19,0519,4319,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lesnice SU19,2519,5919,592013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL18,5919,9119,912013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nemile SU19,3320,0720,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Plinkout OL16,9820,3320,332013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zábřeh SU20,0320,3820,382013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bohuslavice SU17,5020,4520,452013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kolšov SU20,4020,5020,502013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bludov ISU18,4820,6220,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chromeč SU19,6420,8620,862013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Třeština SU19,1320,9320,932013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabová SU20,1421,7321,732013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rájec SU21,8821,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zvole SU19,0221,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Studénky SU20,8022,1122,112013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU22,1422,2822,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rohle SU20,3322,6422,642013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Odrlice OL21,9024,3024,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nový Malín SU24,6125,4325,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sobotín SU25,2525,7525,752013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Střelice OL25,9126,0426,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plumlov PV32,2732,6732,672013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Maršíkov SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Břevenec OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Šumvald OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešnice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Měrotín OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Troubelice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Janovice BRNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Leština SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bludov IISUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sudkov SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Libina SU16,8717,3417,342022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Dědina OL18,6017,6918,602022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loučany OL18,8017,6418,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rájec SU18,7318,9518,952013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Světlá HoraBR18,1219,1119,112022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolní Libina SU18,0919,1519,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Dědina OL19,4718,5819,472014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velký Týnec OL19,7518,4419,752022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolany OL18,4020,1120,112022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pěnčín PV19,1620,6820,682022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pavlov SU20,7320,7920,792022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Loučany OL20,3920,9220,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lesnice SU19,9521,2321,232014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Studénky SU21,6420,4521,642014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rohle SU21,2721,7121,712013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kosov SU21,8717,6721,872022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrabišín SU20,8622,1122,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Třeština SU23,1021,6423,102014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Libina SU21,5723,1023,102013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Šumvald OL20,9323,1223,122014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice PV19,3323,6623,662013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vojnice OL23,3423,7523,752022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rohle SU23,7923,5223,792014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nový Malín SU24,3523,5824,352022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrabová SU19,9824,4124,412013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Šumvald OL26,1624,7626,162022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nová Dědina OL24,5626,2826,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Blatec OL26,4522,0126,452022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ludéřov OL27,4227,4927,492013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hrabišín SU18,6527,9427,942022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pavlov SU22,3728,4328,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Troubelice OL27,6929,0129,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrabišín SU20,1633,8533,852013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Třeština SU35,6545,4245,422013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Cholina OLNPNPNP2022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Droždín ChvádrožOLNPNPNP2022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Troubelice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chromeč SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Lesnice SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Studénky SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
BIOMAC HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
BIOMAC HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
2021/06/26 Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina
BIOMAC HE
2022/06/26 Dolní Libina, 4.kolo VC HOLBA CUP - Muži(3B), Ženy
VCOS
2022/06/26 Dolní Libina, 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2023/06/25 Dolní Libina - koupaliště, 5. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga